KARSHENASITAHSILAT.COM

‏ 2‏ BSc برتر در استونی را ببینید 2020‏

دانشجویانی که BSc (کارشناسی علوم) اخذ می نمایند این امکان را می یابند که به کاری در رشته تحصیلی منتخب خود مشغول شوند. BSc در رشته های مرتبط با علوم و غیر علوم را می توان در مدارس عالی سرتاسر جهان اخذ نمود.

استونی یک جمهوری پارلمانی دموکراتیک به پانزده شهرستان تقسیم شده است، با سرمایه خود و بزرگترین شهرستان بودن تالین است. استونی دارای 12 عمومی و 8 دانشگاه های خصوصی. قدیمی ترین دانشگاه در کشور دانشگاه تارتو است، تاسیس در 1632.

‏ درخواست اطلاعات کنید بهترین کارشناسی های علوم در استونی 2020‏

نتایج Filter

کارشناسی مهندسی مجتمع

Tallinn University of Technology
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها درخواست اطلاعات استونی تالین

در جامعه تکنولوژیکی امروز، مهندسان باید بدانند که راه را در اطراف زمینه ای از مواد پیشرفته به وسایل نقلیه بدون سرنشین حمل می کنند. ما نیاز به مهندسین بیشتری داریم که دانش آنها محدود به یک موضوع باریک نیست، که می تواند دانش و مهارت های خود را به فناوری اطلاعات، مدیریت کسب و کار و فرایند، توسعه محصول، طراحی و دیجیتالی کردن تولید متصل کند.

کارشناسی مهندسی امنیت سایبری

Tallinn University of Technology
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها درخواست اطلاعات استونی تالین

ساخته شده و شبکه منطق دیجیتال زندگی روزمره ما را بیشتر و بیشتر احاطه کرده است. از یک طرف، زندگی ما بسیار ساده تر می شود، اما از سوی دیگر، آن را نیز آسیب پذیر تر می کند، زیرا راه حل های دیجیتال به اندازه کافی محافظت نشده اند. در مورد بدتر، با هک کردن به سیستم های آسیب پذیر، در واقع دودکش ها در خانه ها منفجر می شوند، باعث ایجاد اختلال تلفنی تلفنی و طولانی مدت، متوقف کردن، آسیب رساندن یا حتی سقوط اتومبیل ها و قطارها و غیره می شود.