KARSHENASITAHSILAT.COM

‏ 9‏ BSc برتر در اسپانیا را ملاحظه کنید 2020‏

BSc (کارشناسی علوم) یک درجه دانشگاهی است که برنامه درسی عمومی را با کلاس های تخصصی درهم می آمیزد تا دانش و مهارت لازم برای آغاز کار را به دانشجویان بدهد. درجه تحصیلی را می توان در مجموعه متعددی از موضوعات اخذ نمود که به طور متوسط چهار سال به طول می انجامد.  

اسپانیا، رسما به پادشاهی اسپانیا، یک کشور مستقل و یک دولت عضو اتحادیه اروپا است. این است که در شبه جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا واقع شده است. دانشگاه اسپانیایی تنظیم دسترسی به مدارک تحصیلی خود را و آنها را برطرف هزینه تحصیلی. آنها همچنین می توانند مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد غیر رسمی ارائه دهد. این شهرستان سرمایه مادرید است احتمالا بیشترین تعداد میله سرانه هر شهرستان اروپا و شب زنده داری بسیار فعال است.

‏ درخواست اطلاعات کنید بهترین کارشناسی های علوم در اسپانیا 2020‏

نتایج Filter

لیسانس علوم مدیریت بازرگانی

European School of Economics
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا لندن ایتالیا رم میلان فلورانس اسپانیا مادرید + {تعداد} بیشتر

لیسانس علوم در رشته مدیریت بازرگانی با هدف ایجاد تصمیم گیرندگان حرفه ای، مدیران و رهبران برای مشاغل مختلف در بخش های کسب و کار در زمینه های جهانی است. این برنامه بر روی نوآوری، خلاقیت و رهبری متمرکز است، و آن را یک سفر متنوع و چالشی برای آگاهی از مهارت و توانایی های حرفه ای خود می داند.

لیسانس علوم در علوم رایانه در شبیه سازی تعاملی در زمان واقعی

DigiPen Institute of Technology Europe - Bilbao
پردیس دانشگاهی تمام وقت 8 ترم ها درخواست اطلاعات اسپانیا بیلبائو

لیسانس علوم در علوم کامپیوتری در شبیه سازی تعاملی در زمان واقعی (BSCS) یک رشته علوم رایانه چهار ساله است که با تمرکز بر جنبه های فنی گرافیک کامپیوتری و شبیه سازی ها. دانش آموزان با یک پایه جامد در ریاضیات، فیزیک و برنامه نویسی شروع می کنند و سپس دانش را در پروژه های مبتنی بر تیم هر ساله که در آن طراحی، برنامه، آزمایش، و در نهایت بازی های خود را به طور کامل قابل پخش برای عموم آزاد می کنند، اعمال می کند.

کارشناسی در مدیریت بین المللی مهمانداری و مدیریت گردشگری

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2020 اسپانیا مادرید

لیسانس علوم ما در برنامه مدیریت بین المللی مهمانداری و گردشگری برای کسانی است که علاقمند به عبور از قاره ها و فرهنگ ها هستند. افرادی از این درجه، افرادی پرحادثه هستند که تمایل زیادی برای برقراری ارتباط با مردم از سراسر جهان دارند.

کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی

Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2020 فرانسه پاریس آلمان هایدلبرگ اسپانیا مادرید آمریکا تمپا + {تعداد} بیشتر

با جهانی شدن سریع کسب و کار، شرکت ها باید فعالیت های بین المللی را گسترش دهند تا رقابتی باقی بمانند. لیسانس علوم در برنامه بازرگانی بین المللی مهارت های لازم، شیوه ها و تخصص را برای دانش آموزان به دنبال آینده به عنوان مدیران کسب و کار بین المللی فراهم می کند.

لیسانس علوم کامپیوتر (BCS)

CESTE Business School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها درخواست اطلاعات اسپانیا ساراگوزا

این درجه به دانش آموزان اجازه می دهد تا در مورد بسیاری از فن آوری های پیشرفته ترین که در حال حاضر در کسب و کار ها استفاده می شود، و همچنین زمینه های نظری لازم برای حرفه ای برای مقابله با چالش هایی که دنیای کسب و کار از متخصصان فردا نیاز دارد، یاد بگیرد. فارغ التحصیلان ما طیف گسترده ای از فرصت ها را برای ورود به زمینه های مختلف از اداره سیستم ها و ارتباطات به جهان برنامه و توسعه سیستم ها.

مدرک کارشناسی ارشد در رشته اقتصاد در دو رشته مدیریت و مدیریت کسب و کار

International University of Catalonia
پردیس دانشگاهی تمام وقت 5 سال ها سپتامبر 2020 اسپانیا بارسلونا

با این برنامه پنج ساله، UIC بارسلونا به شما فرصتی می دهد تا یک مدرک لیسانس در مدرک و مدیریت کسب و کار را مطالعه کنید و آن را با یک مدرک لیسانس در اقتصاد در دانشگاه Birkbeck معتبر در دانشگاه لندن بخوانید. شما یک لیسانس علوم (کارشناسی) در اقتصاد را در یکی از موسسات تشکیل دانشگاه معتبر لندن مطالعه خواهید کرد.

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و مدیریت در بازاریابی درجه دو

International University of Catalonia
پردیس دانشگاهی تمام وقت 5 سال ها سپتامبر 2020 اسپانیا بارسلونا

هدف از دوبرابر در ADE و بازاریابی ارائه شده توسط UIC بارسلونا همراه با دانشگاه Birkbeck در لندن است برای آموزش متخصصان با چشم انداز استراتژیک بازاریابی به عنوان راننده یک کسب و کار.

لیسانس علوم مدیریت بازرگانی

CIS Endicott International
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها ژانویه 2020 اسپانیا جامعه مادرید

مدیریت کسب و کار یک برنامه است که نیاز به 126 اعتبار برای یک مدرک لیسانس دارد، 65 که در دو سال اول تکمیل می شود. این برنامه به طور کلی نیازمند دانش آموزان و همچنین دوره های انتخابی است که می تواند با منافع دانش آموزان مطابقت داشته باشد، که دانشجویان می توانند با نماینده دانشجویان انتخاب کنند. برای موفقیت برنامه چهار ساله، دانشجویان نیز باید در یک برنامه کارآموزی 12 اعتبار شرکت کنند. دانشجویان CIS / Endicott در اسپانیا می توانند چهار ساله مدیریت بازرگانی، دوره کارشناسی آمریكا را به طور كامل در مادرید، مدرك كارشناس ارشد Endicott College را بدست آورند، یا دو سال نهایی را در كلاس Endicott در Beverly، Massachusetts یا هر كاری دیگر کالج یا دانشگاه آمریکایی در جهان.

لیسانس علوم در ارتباطات بازاریابی

CIS Endicott International
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها ژانویه 2020 اسپانیا جامعه مادرید

ارتباطات بازاریابی یک برنامه شامل دوره هایی در زمینه بازاریابی و ارتباطات است که 126 مورد مورد نیاز برای مدرک کارشناسی است که 65 سال در دو سال اول تکمیل می شود. این برنامه به دانشجویان الزامات عمومی، و همچنین دوره های انتخابی که با منافع دانش آموزان منطبق است، فراهم می کند که دانش آموزان می توانند با نماینده دانشجویان انتخاب کنند. به منظور موفقیت در برنامه چهار ساله، دانش آموزان نیز باید در یک برنامه کارآموزی 12 روزه شرکت کنند. دانش آموزان CIS / Endicott در اسپانیا می توانند دوره کارشناسی لیسانس بازاریابی ارتباطات چهار ساله را کاملا در مادرید، با کسب یک مدرک رسمی Endicott کالج، یا تمدید دوره دو ساله در کالج Endicott در بورلی، ماساچوست و یا هر کالج آمریکایی دیگر یا دانشگاه در جهان.