BACHELORSTUDIES

‏ 86‏ BSc برتر در امارات متحده عربی را مروری بر تمامی 2020‏

BSc یا کارشناسی علوم یک درجه کارشناسی است که معمولاً سه الی پنج سال به طول می انجامد;nbsp& در مدت زمان این دوره تحصیلی، دانشجویان می توانند مهارت های عمومی و اختصاصی را که برای تحصیلات آتی یا فرصت های شغلی آینده آنها مفید است را بیاموزند.

امارات متحده عربی اتحادی از هفت امارات در سمت شرقی شبه جزیره عربستان، در ورودی به خلیج فارسی است. از این رو این کشور 'بازدید کنندگان آرایش جمعیت بودن به طوری متنوع، با شهروندان اماراتی بودن یک اقلیت در کشور خود - بخش عمده ای از نیروی کار در امارات متحده عربی مهاجران خارجی هستند.

‏ درخواست اطلاعات کنید بهترین کارشناسی های علوم در امارات متحده عربی 2020‏

نتایج Filter

لیسانس علوم در آموزش و پرورش - تمرکز در آموزش ابتدایی کودک

Zayed University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها سپتامبر 2020 امارات متحده عربی شهر محمد بن زاید دبی + {تعداد} بیشتر

برنامه کارشناسی کالج تحصیلی معلمان آینده، معلمان اجتماعی و روانشناسان و متخصصان انسانی را با آمادگی صحیح و دقیق برای ورود به حرفه خود فراهم می کند. برنامه های آن بر این باورند که مدارس موثر، جوامع قوی و خانواده ها برای توسعه پایدار کشور ضروری است. معلمان انجام شده و کارگران اجتماعی موضوعات خود را به خوبی می دانند و آنها را درک می کنند که خانواده ها و جوامع قوی و سالم در ساختن کشور نقش دارند. آنها انتظارات زیادی در جامعه دارند. آنها ابزارهای متنوعی برای تسهیل ظهور جوامع سالم که از توسعه خانواده های سالم حمایت می کنند، دارند.

لیسانس مدیریت بازرگانی در بازاریابی

Canadian University Dubai
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها سپتامبر 2020 امارات متحده عربی دبی

BBA در بازاریابی دانش آموزان آماده برای موفقیت در همیشه در حال تغییر محیط کسب و کار جهانی است. آن را فراهم می دانشجویان با درک درستی از تمام جنبه های بازاریابی درون سازمان است. دانش آموزان خواهد شد به نظریه ها و شیوه در رفتار مصرف کننده، تحقیقات بازاریابی، فروش، خرده فروشی، تبلیغات، و ارتقاء، نام تجاری و بازاریابی الکترونیکی در حال حاضر در معرض.

لیسانس علوم در سیستم های اطلاعاتی

Manipal Academy of Higher Education Dubai
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها درخواست اطلاعات امارات متحده عربی دبی

سه سال دوره کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعاتی و مدیریت (ISM) نسل بعدی مدیران فناوری را برای هدایت شرکت ها به روش های نوآورانه آماده می کند. برنامه ISM به عنوان یک برنامه تجاری تجاری ترکیب شده است. از طریق این برنامه، دانش آموزان برنامه ریزی، مدیریت و توانایی های فنی لازم را برای هدایت یک سازمان پر رونق در دنیای دیجیتال پیچیده امروز فراهم می کنند.

لیسانس علوم در علوم کامپیوتر

American University In the Emirates
پردیس دانشگاهی 4 سال ها درخواست اطلاعات امارات متحده عربی دبی

برنامه کارشناسی علوم در برنامه های کامپیوتری در CCIT با هدف ارائه دانش، مهارت ها و مهارت های محاسباتی پیشرفته دانش آموزان است. این برنامه برای ایجاد یک پایه محکم محاسبات دانش است که به دانش آموزان در سرمایه گذاری تقاضای بالا برای حرفه ای های کامپیوتر در صنعت کمک خواهد کرد. برنامه علمی کامپیوتر دارای دو غلبه است: امنیت شبکه و دادرسی دیجیتال.

کارشناسی (Hons) در علوم رایانه (علوم داده)

Heriot-Watt University Dubai
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها سپتامبر 2020 امارات متحده عربی شهر دانشگاهی

مدرک BSc Computer Computer (Data Science) ما در ساخت سیستم های قوی و قابل استفاده تمرکز دارد. این نرم افزار همچنین با نگاهی به ابزارها و تکنیک های برش ، به شما در ساخت نسل بعدی ابزارهای نرم افزاری که سایر سازندگان سیستم از آنها استفاده می کنند ، کمک می کند. هدف این دوره ارائه تعادل کاملاً یکپارچه از زیربناهای نظری و تجربه عملی است که توسط تخصص تحقیقاتی کارمندان دانشگاهی ما به شدت آگاه می شوند.

مدیریت کسب و کار - مدیریت، BS

NYIT- Abu Dhabi
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها سپتامبر 2020 امارات متحده عربی ابوظبی

برنامه AACSB معتبر ما به شما می آموزد به تدوین و فرموله سیاست مدیریت و استقرار تکنیک های که بهره وری و سودآوری سازمان را تحت تاثیر قرار. یاد بگیرید چگونه به ارزیابی تاثیر سیاست مدیریت بر عملکرد سازمان و استقرار تکنیک های مدیریتی موثر در شرایط کسب و کار در زندگی واقعی از استادان و مدیران صنعت بالا با چندین دهه تجربه در دنیای واقعی.

کارشناسی (Hons) در مدیریت بین المللی مهمانداری

Cromwell UK International Education
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها سپتامبر 2020 امارات متحده عربی آژمان

هدف از BTEC بالاترین ملیت ها در مدیریت مهمانداری است برای توسعه دانش آموزان به عنوان حرفه ای، خود منعکس کننده افراد قادر به پاسخگویی به خواسته های کارفرمایان در مدیریت مهمانداری و انطباق با دنیای مداوم در حال تغییر است.

BSC در بیوتکنولوژی

Manipal University Dubai
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها سپتامبر 2020 امارات متحده عربی دبی

کارشناسی بیوتکنولوژی یک برنامه بسیار میان رشته ای با هدف ارائه فرصت بسیار عالی برای دانش آموزان خود را به یک حرفه ای امیدوار کننده است. آن را با چشم انداز توانمند سازی دانش آموزان با مهارت دانش، و آخرین تحولات در این علم مرز معرفی شد.

BS در رشته مهندسی شیمی

American University of Ras al Khaimah
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها سپتامبر 2020 امارات متحده عربی الجزیره الحمرا

به خصوص شیمی، توسعه برنامه های کاربردی مهندسی است که دامنه وسیعی از صنایع، یعنی، تولید، داروسازی، بهداشت و درمان، طراحی و ساخت و ساز، خمیر و کاغذ - مهندسی شیمی شاخه چند رشته گسترده ای از مهندسی است که ترکیبی از دانش ریاضیات و علوم است ، پتروشیمی، صنایع غذایی، مواد شیمیایی خاص، پلیمر، بیوتکنولوژی و صنایع ایمنی و بهداشت محیط زیست، در میان دیگران. دانش آموزان با اشتیاق به مواد شیمیایی و استعداد در ریاضی و حل مشکل به طور معمول به خوبی انجام در رشته مهندسی شیمی.

BSC در مهندسی برق

University of Dubai
پردیس دانشگاهی تمام وقت 8 ترم ها سپتامبر 2020 امارات متحده عربی دبی

مدرک کارشناسی در رشته مهندسی برق با تخصص در مهندسی ارتباطات خواهد شد توسط دانشکده مهندسی فناوری و اطلاعات (CEIT) در دانشگاه دبی اداره آماده سازی دانش آموزان برای ورود فوری به محل کار و یا به دنبال تحصیلات تکمیلی پیشرفته.

لیسانس علوم در مدیریت کسب و کار عمده در حسابداری

American University of Sharjah
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2020 امارات متحده عربی شارجه

حسابداری یکی از مهمترین و پی، پس از حرفه ها در دنیای کسب و کار و امور مالی است. فرصت های شغلی در حسابداری شامل بودن حسابرس، حسابدار مدیریت، حسابدار مالی، حسابدار مالیاتی، تحلیلگر بودجه، حسابدار، و کار در بخش دولتی باشد.

BS در محاسبات

Shaheed Zulfikar Ali Bhutto Institute of Science and Technology Dubai
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها سپتامبر 2020 امارات متحده عربی دبی

SZABIST ارائه می دهد چهار سال (هشت ترم) BS (رایانه) درجه با رشته های اصلی در فناوری اطلاعات.برنامه BS اساسا یک برنامه شب و متشکل از 48 دوره با مجموع 144 ساعت اعتباری، کارآموزی و عبور از

BSc (Hons) in Psyschology

University of Bolton - Ras Al Khaimah Academic Centre
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 - 5 سال ها درخواست اطلاعات امارات متحده عربی الجزیره الحمرا

Bachelor of Science in Banking & Finance (BScBF)

Emirates Institute for Banking and Financial Studies
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها سپتامبر 2020 امارات متحده عربی دبی ابوظبی شارجه + {تعداد} بیشتر

لیسانس بازاریابی

Rochester Institute of Technology (RIT) Dubai
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها درخواست اطلاعات امارات متحده عربی دبی

یک رشته بازاریابی دانش آموزان را درک جامع از فعالیت های تجاری تحت چارچوب بازاریابی فراهم می کند - از شناسایی و انتخاب بازارهای هدف به توسعه، قیمت گذاری، قرار دادن و ارتقاء کالاها و خدمات و مدیریت روابط بین شرکای تجاری و مشتریان خود .