BACHELORSTUDIES

‏ مروری بر تمامی 2‏ کارشناسی علوم را امور مصرف کنندگان

برنامه های مقطع کارشناسی که پاداش فارغ التحصیلان با مدرک لیسانس در رشته علوم (کارشناسی) در تجهیز دانش آموزان با دانش عملی و فنی از یک زمینه خاص متمرکز شده است. در حالی که برخی از موسسات ارائه برنامه به شدت مرتبط با علوم زیر این چتر، موسسات دیگر ارائه طیف وسیع تری از موضوعات، حتی از جمله زمینه های مربوط به علوم انسانی است.

کارشناسی در امور مصرف کنندگان چیست؟ مراکز برنامه درسی برنامه در مورد چگونه بازار و مصرف کنندگان ارتباط برقرار کردن با یکدیگر است. دیگر دوره به کنکاش در مدیریت دولتی منابع، مدیریت مالی خانواده، رفتار مصرف کننده، و سیاست های عمومی که افراد و خانواده ها به طور یکسان تحت تاثیر قرار دهد. دانش آموزان را یک رویکرد میان رشته به مصرف با مطالعه عوامل جامعه شناختی، مالی، روانی، فرهنگی و حقوقی مربوط به آن است.

با درآمد یک کارشناس امور مصرف کنندگان، دانشجویان توانایی های عمیق در سازمان، مدیریت، برنامه ریزی و حل مسئله به دست آورید.این مهارت ها به عنوان مزایای بزرگ به هر دو سرمایه گذاری شخصی و حرفه ای عمل می کنند.

مدرک 's با لیسانس طول می کشد در هر نقطه از سه تا پنج سال، بسته به جزئیات این برنامه. موسسات در سراسر جهان که ارائه این مدرک، باعث تغییرات در طول مدت و کمک درسی هزینه وجود دارد. تماس با دانشگاه خاص به مورد هزینه درآمد یک کارشناس امور مصرف کنندگان است.
مشاغل موجود برای فارغ التحصیلان با توجه به آنچه منطقه مورد علاقه آنها در مورد پرشور متنوع است. یک مسیر شغلی ممکن است تبدیل شدن به یک مدیر روابط عمومی. مدیران روابط عمومی به طور معمول در بخش ارتباطات یک سازمان یا یک شرکت روابط عمومی کار می کنند. مسئولیت اصلی این موقعیت ایجاد و حفظ یک تصویر مثبت از مصرف کنندگان است. دیگر فارغ التحصیلان تبدیل مدیران خدمات به مشتریان که حفظ روابط مشتری موثر از طریق دانش گسترده ای از برنامه های شرکت و محصولات.مشاغل مربوط به برنامه ریزی مالی شخصی، حمایت از مصرف کننده، و خدمات مسکن نیز در دسترس هستند.

فرصت های سراسر جهان برای دانش آموزان برای ثبت نام در کارشناسی در برنامه امور مصرف کنندگان وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های خود را، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

2نتایج درامور مصرف کنندگان Filter

بازاریابی BSc (Hons) (روانشناسی مصرف کننده)

University of Derby
کارشناسی(BSc)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
3&nbsp;-&nbsp;6 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

بازاریابی در دربی در رده 10 دانشگاه راهنمای گاردین قرار گرفته است. روانشناسی مصرف کننده بخش مهمی از ابزار ابزار مدرن بازاریاب است که الگوهای رفتاری و تصمیم گیری افراد را نشان ...

اطلاعات بیشتر

BS در خانواده و علوم مصرف کننده

Southern University Baton Rouge College of Agricultural, Family and Consumer Sciences
کارشناسی(BSc)
سپتامبر 2021
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

دپارتمان علوم خانواده و مصرف کننده یک درجه ، BS در خانواده و علوم مصرف کننده ، با سه غلظت - کالاهای تجاری و منسوجات ، رشد کودک و تغذیه انسان و غذا ارائه می دهد. همچنین یک دوره ...

اطلاعات بیشتر