KARSHENASITAHSILAT.COM

‏ 8‏ BSc برتر در ایرلند را مروری بر تمامی 2020‏

دانشجویانی که BSc (کارشناسی علوم) اخذ می نمایند این امکان را می یابند که به کاری در رشته تحصیلی منتخب خود مشغول شوند. BSc در رشته های مرتبط با علوم و غیر علوم را می توان در مدارس عالی سرتاسر جهان اخذ نمود.

ایرلند به تازگی اجرا قانون، که مقرر همه دانش آموزان حضور در آموزش و پرورش دانشگاه برای وام های دولتی اعمال می شود اجازه می دهد تا رسیدن به رویاهای علمی خود را بالاتر آنها. اول زبان رسمی ایرلندی، همچنین به عنوان ایرلندی اسکاتلندی شناخته شده است، اما انگلیسی (زبان رسمی دوم) به طور گسترده ای استفاده می شود. سرمایه های ملی دوبلین است. ایرلند معروف برای جشن روز سنت پاتریک (17 مارس) در سراسر جهان است.

‏ درخواست اطلاعات کنید بهترین کارشناسی های علوم در ایرلند 2020‏

نتایج Filter

مدرک لیسانس علوم کاربردی در مواد غذایی و کسب و کار مدیریت

St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها درخواست اطلاعات ایرلند اسلیگو

B.Appl.Sc در محصولات غذایی و مدیریت کسب و کار طراحی شده است برای تحقق این نیاز با ارائه صنعت با فارغ التحصیلان چند ماهر که می توانید آنها را در رقابت موفقیت آمیز در بازار به طور فزاینده رقابتی و جهانی کمک کند.

افتخارات BSC در محاسبات

National College of Ireland
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها درخواست اطلاعات ایرلند دوبلین

همه ما از کار مهندس کامپیوتر در گوشی های هوشمند، خدمات کسب و کار ما، اینترنت و هر جنبه ای از زندگی ما را ببینید. این نفوذ رو به رشد است نیز در بازار مشاغل آشکار است. حرفه ای IT در تقاضا بسیار بالا با کمبود مهارت در منطقه می باشد. این درجه به شما تجهیز را به استفاده از این فرصت ...

کارشناسی در محاسبات اعمال (لیسانس)

Letterkenny Institute of Technology
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 4 سال ها درخواست اطلاعات ایرلند دونگال بلژیک بروکسل بریتانیا بلفاست + {تعداد} بیشتر

این برنامه در سطح 8 طراحی شده است را تجربه فارغ التحصیل با طیف گسترده ای از مهارت های محاسباتی اساسی از برنامه نویسی کامپیوتر که در آن شما خواهد آموخت که به ارائه دستورالعمل های کامپیوتری به آن بگویید چه می خواهید آن را به انجام به معماری کامپیوتر که در آن شما خواهد آموخت که چگونه به نصب و حفظ رایانه است.

محاسبات BSC با امنیت کامپیوتر و پزشکی قانونی دیجیتال

Letterkenny Institute of Technology
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 3 سال ها درخواست اطلاعات ایرلند دونگال بلژیک بروکسل بریتانیا بلفاست + {تعداد} بیشتر

آیا می دانید که اگر کامپیوتر شما دارای یک اتصال پهنای باند آن است که توسط کاربران غیر مجاز جستوجو کرد چند بار در روز؟ ایرلند بزرگترین صادر کننده جهان نرم افزار های کامپیوتری است. این به این معنی فرصتهای عالی برای پیدا کردن کار به خوبی پرداخت می شود در فارغ التحصیلی وجود دارد. پس از اتمام 3 سال شما می توانید مستقیما به سطح 8 برنامه افتخارات ما ادامه خواهد داد.

BSC در مدیریت ساخت و ساز (آنلاین)

Institute of Technology Sligo
آنلاین پاره وقت 2 سال ها سپتامبر 2020 ایرلند اسلیگو

کارشناسی در مدیریت ساخت و ساز برنامه درجه طریق بر روی خط آموزش از راه دور در طی یک دوره 2 سال پاره وقت ارائه شده است. این برنامه به طور خاص طراحی شده برای تسهیل متخصصان صنعت از جمله؛ مهندسان، معماران، تکنسین، سرکارگران، نجاری واجد شرایط و افراد وصال کرافت، و یا دیگر متخصصان سطح 6 صنعت ساخت و ساز واجد شرایط است.

کارشناسی (لیسانس) در نقشه برداری تعداد (آنلاین)

Institute of Technology Sligo
آنلاین پاره وقت 2 سال ها سپتامبر 2020 ایرلند اسلیگو

این برنامه ارائه می دهد فارغ التحصیلان پایگاه مهارت های گسترده برای حرفه ای تخصصی نقشه برداری تعداد. نیاز به نقشه برداران مقدار برای مدیریت صرفه جویی در هزینه های پروژه های ساختمانی بسیار حیاتی است. آب و هوا اقتصادی بین المللی در حال تحول به معنای نقش متره و برآورد در تقاضا بالا است به عنوان هر دو به مشتریان دولتی و خصوصی در حال پیگیری دستور کار به دست آوردن ارزش برای پول است و یقین هزینه بیشتر در تمام فعالیت های ساخت و ساز.

کارشناسی (لیسانس) در علم محیط زیست

Institute of Technology Sligo
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها سپتامبر 2020 ایرلند اسلیگو

کارشناسی درجه افتخارات در علوم محیط زیست در آن Sligo در طولانی ترین در حال اجرا رشته علوم محیط زیست در جزیره ایرلند است. ما نزدیک به 30 سال از فارغ التحصیلان در این منطقه کار علوم زیست محیطی در سراسر جهان.

کارشناسی (Hons) در امکانات

Portobello Institute of Education
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت 3 سال ها ژانویه 2020 ایرلند Northside

آیا شما با داشتن لیسانس مدیریت در تأسیسات و مدیریت محل کار علاقه مند هستید که حرفه خود را در مدیریت امکانات پیش ببرید؟ این مدرک افتخاری توسط موسسه Portobello برای یادگیری انعطاف پذیر طراحی شده است ، بنابراین می توانید در زمان خود تحصیل کنید. سمینارهای پشتیبانی شده در طول آخر هفته با یک تا یک پشتیبانی در سراسر سفر یادگیری شما ارائه می شوند. حضور در سمینارهای پشتیبانی شده الزامی نیست.