close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مقایسه کنید ‏ دوره کارشناسی علوم را بازاریابی بین الملل

کارشناسی (کارشناسی) درجه اعطا شده به دانش آموزان را مطالعه علمی و فنی است. به طور کلی در نظر گرفتن سه تا پنج سال برای تکمیل، این درجه از دانش آموزان ارائه می دهد یک پس زمینه ریاضی و علمی در رابطه با زمینه انتخاب کنند. پس از ا… اطلاعات بیشتر

کارشناسی (کارشناسی) درجه اعطا شده به دانش آموزان را مطالعه علمی و فنی است. به طور کلی در نظر گرفتن سه تا پنج سال برای تکمیل، این درجه از دانش آموزان ارائه می دهد یک پس زمینه ریاضی و علمی در رابطه با زمینه انتخاب کنند. پس از اتمام، دانش آموزان مهارت ها و دانش لازم برای شروع دریافت شغلی خود.

کارشناسی در بازاریابی بین المللی چیست؟ تمرکز اصلی این برنامه این است که دانش آموزان مهارت حل مشکل به آمده تا با راه حل برای چالش بازاریابی بین المللی و چگونگی تعیین و برآوردن نیازهای مصرف کننده. آنها همچنین چگونه به دنبال فرصت در رابطه با بازاریابی یاد بگیرند. دانش آموزان ممکن است رویه ها، سیاست ها، تکنیک ها و ساختارهای پشت طرح های موفق و مولد بازاریابی بین المللی اکتشاف. مهارت هایی که ممکن است از طریق درسی و تجربه عملی آموزش داده شامل تحقیقات، فروش و تبلیغات.

فارغ التحصیلان برگزاری یک مدرک بازاریابی بین المللی اغلب با موفقیت تخصص و تجربه کسب کردم به آنها را بسیار با ارزش را به کارفرمایان بالقوه، آنها را متقاضیان کار رقابتی می باشد.

هزینه کسب مدرک 'ثانیه کارشناسی در بازاریابی بین المللی ممکن است از مدرسه به مدرسه متفاوت است. محل سکونت نیز نقش در تعیین چقدر شما را مجبور به پرداخت ایفا می کند. پژوهش موسسه مورد علاقه خود را و تماس با دفتر پذیرش آن برای درک بهتر هزینه مربوطه و اینکه آیا برنامه برای شما مناسب خواهد بود یا نه.

مجهز به دانش ارزشمند و تجربه حرفه ای به دست آمده از درآمد کارشناسی، فارغ التحصیلان به شدت پس از کارفرمایان به دنبال. آنها ممکن است فرصتهای شغلی در بازاریابی بین المللی کار به عنوان تحلیلگران تحقیقات بازار، مدیران روابط عمومی و یا مدیران بازاریابی را دنبال کنند.در این موقعیت، فارغ التحصیلان استفاده از تخصصها آنها برای کار با شرکت ها برای تحقیق و درک رفتار مصرف کننده، به توسعه استراتژی، و برای کمک به سازمان در حال مشاهده یک چشم انداز را از طریق چشم مخاطبان است.

هستند بسیاری از موسسات است که دوره های آنلاین وجود دارد. این یک جایگزین عالی برای دانش آموزانی که مایل به شرکت در یک دانشگاه است که به راحتی در دسترس نمی باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر کردن در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
International Business School the Hague
لاهه , هلند

این برنامه ترکیبی منحصر به فرد از آموزش دانشگاهی در روابط بین الملل و علوم سیاسی را ارائه می دهد. برای کمک به درک نحوه استفاده از بینش های نظری در موقعیت های دنیای واقعی ، BA- ... +

این برنامه ترکیبی منحصر به فرد از آموزش دانشگاهی در روابط بین الملل و علوم سیاسی را ارائه می دهد. برای کمک به درک نحوه استفاده از بینش های نظری در موقعیت های دنیای واقعی ، BA-IR ماژول های اصلی و انتخابی را ترکیب می کند که روش های مختلف تدریس و یادگیری را با هم مخلوط می کند. -
کارشناسی(BSc)
تمام وقت
3 سال ها
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید