BACHELORSTUDIES

‏ آمریکا باتون روژ ایالات متحده آمریکا در {موضوع} تحصیلات کارشناسی

BSc (کارشناسی علوم) یک مقطع تحصیلی کارشناسی است که تکمیل آن سه الی پنج سال به طول می انجامد.;nbsp& در مدت حضور در مدرسه، دانشجویان دوره های متعددی را می گذرانند تا برای تحصیلات بالاتر یا فرصت های شغلی آتی آماده گردند.

مطالعات بازاریابی می تواند به دانشجویان کمک نماید تا درخصوص جنبه های مختلفی که با توسعه محصولات و خدمات در ارتباط می باشد، بیاموزند. موضوعات مورد مطالعه عناوینی همچون توسعه استراتژی، اقتصاد، رویه ها، قیمت گذاری و شناسایی مخاطبان هدف را در بر می گیرد.

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

هستند بسیاری از دانشگاه های بزرگ که می توان در باتون روژ، LA ملحق وجود دارد. برخی از نام های معتبر هستند دانشگاه ایالتی لوییزیانا، دانشگاه جنوبی، دانشگاه سیمرغ و کالج باتون روژ.

‏ در ایالات متحده آمریکا باتون روژ ایالات متحده آمریکا در {موضوع} کارشناسی علوم برترین

1نتایج دربازاریابی, باتون روژ Filter

BS در خانواده و علوم مصرف کننده

Southern University Baton Rouge College of Agricultural, Family and Consumer Sciences
کارشناسی(BSc)
سپتامبر 2021
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

دپارتمان علوم خانواده و مصرف کننده یک درجه ، BS در خانواده و علوم مصرف کننده ، با سه غلظت - کالاهای تجاری و منسوجات ، رشد کودک و تغذیه انسان و غذا ارائه می دهد. همچنین یک دوره ...

اطلاعات بیشتر