Filter
کارشناسی علوم
بریتانیا انگلستان روچستر نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برتر درجه های کارشناسی علوم سیدنی بریتانیا 2020‏

کارشناسی علوم (BSc) یک درجه تحصیلی پس از دوره متوسطه است که در موضوعات مختلفی ارائه می شود. این برنامه های تحصیلی در دانشگاه ها و کالج های سرتاسر جهان موجود است و اتمام آنها بین سه الی پنج سال به طول می انجامد.

پادشاهی متحده از بریتانیا و ایرلند شمالی، معمولا به عنوان پادشاهی متحده و بریتانیا شناخته شده است، یک کشور مستقل واقع در سواحل شمال غربی قاره اروپا است.دو دانشگاه معروف ترین (و قدیمی ترین) هستند آکسفورد و کمبریج (که اغلب به عنوان آکسبریج توسط بسیاری از انگلیسی ها نامیده می شود) انگلستان همچنین دارای چندین موسسه در سطح جهانی دیگر، از جمله چند در لندن (به ویژه امپریال کالج، دانشکده اقتصاد لندن، کالج دانشگاه لندن و پادشاه 'بازدید کنندگان کالج لندن، همه بخشی از دانشگاه لندن است)

مدوی، ماساچوست در جنوب شرق انگلستان است. این شهر مهم مرکزی در ساحل است، و آن کارخانه کشتیسازی ضروری تا سال 1984. بود تنها دو نهاد آموزش عالی در منطقه وجود دارد.

‏ دوره های کارشناسی علوم سیدنی بریتانیا را مروری بر تمامی 2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

University of Greenwich

این برنامه تضمین می کند که فارغ التحصیلان اعتماد به نفس در ارائه و فروش ایده ها، مفاهیم و راه حل در حالی که انعطاف پذیر، باز فکر و منعکس کننده در هنگام گوش دادن به دیگران ... [+]

این برنامه توسط بیش از 90 شرکت های بین المللی و ملی از جمله شرکت Accenture، BA، بی بی سی، CA، Capgemini به، سیسکو، شرکت Deloitte، فورد، فوجیتسو، HP / EDS، آی بی ام، ITV، LOGICA، میکرو تمرکز، مورگان استنلی، شبکه راه آهن، پروکتور به رسمیت شناخته شده و گمبل، Sainsbury است، SAS و یونیلور. دانش آموزان می توانند گزینه استفاده برای یکی از فرصت های زیادی ارائه شده توسط برنامه ITMB کارفرما انجمن به انجام یک قرار دادن کوتاه تابستان (8-12 هفته) و یا قرار دادن دیگر (9 ماه) به دست آوردن تجربه صنعتی و عملی از محیط مربوطه را . فرصت های به دست آوردن دانش در حوزه های موضوعی اقتصاد دیجیتالی مانند IT و تجارت الکترونیک با اشاره خاص به برنامه های کاربردی در بازاریابی دیجیتال.... [-]

بریتانیا روچستر لندن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
3 - 6 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی