BACHELORSTUDIES

‏ برتر درجه های کارشناسی علوم سیدنی بریتانیا 2020‏

کارشناسی علوم (BSc) یک درجه تحصیلی پس از دوره متوسطه است که در موضوعات مختلفی ارائه می شود. این برنامه های تحصیلی در دانشگاه ها و کالج های سرتاسر جهان موجود است و اتمام آنها بین سه الی پنج سال به طول می انجامد.

پادشاهی متحده از بریتانیا و ایرلند شمالی، معمولا به عنوان پادشاهی متحده و بریتانیا شناخته شده است، یک کشور مستقل واقع در سواحل شمال غربی قاره اروپا است.دو دانشگاه معروف ترین (و قدیمی ترین) هستند آکسفورد و کمبریج (که اغلب به عنوان آکسبریج توسط بسیاری از انگلیسی ها نامیده می شود) انگلستان همچنین دارای چندین موسسه در سطح جهانی دیگر، از جمله چند در لندن (به ویژه امپریال کالج، دانشکده اقتصاد لندن، کالج دانشگاه لندن و پادشاه 'بازدید کنندگان کالج لندن، همه بخشی از دانشگاه لندن است)

مدوی، ماساچوست در جنوب شرق انگلستان است. این شهر مهم مرکزی در ساحل است، و آن کارخانه کشتیسازی ضروری تا سال 1984. بود تنها دو نهاد آموزش عالی در منطقه وجود دارد.

‏ دوره های کارشناسی علوم سیدنی بریتانیا را مروری بر تمامی 2020‏

نتایج Filter

کارشناسی (لیسانس) مدیریت فناوری اطلاعات برای کسب و کار (itmb)

University of Greenwich
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 3 - 6 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا روچستر لندن + {تعداد} بیشتر

این برنامه تضمین می کند که فارغ التحصیلان اعتماد به نفس در ارائه و فروش ایده ها، مفاهیم و راه حل در حالی که انعطاف پذیر، باز فکر و منعکس کننده در هنگام گوش دادن به دیگران در تلاش برای درک نیازهای خود و زمینه های آن نیاز دارد.