KARSHENASITAHSILAT.COM

‏ برتر درجه های کارشناسی علوم سیدنی بریتانیا 2020‏

BSc به کارشناسی علوم اطلاق می شود و یک درجه تحصیلی دانشگاهی در مقطع کارشناسی است. بسته به نوع برنامه تحصیلی، دانشجویانی که BSc اخذ می نمایند ممکن است بخواهند وارد شغلی شوند یا تحصیلات خود را ادامه دهند و به یک درجه تحصیلات تکمیلی دست یازند.

پادشاهی متحده از بریتانیا و ایرلند شمالی، معمولا به عنوان پادشاهی متحده و بریتانیا شناخته شده است، یک کشور مستقل واقع در سواحل شمال غربی قاره اروپا است.دو دانشگاه معروف ترین (و قدیمی ترین) هستند آکسفورد و کمبریج (که اغلب به عنوان آکسبریج توسط بسیاری از انگلیسی ها نامیده می شود) انگلستان همچنین دارای چندین موسسه در سطح جهانی دیگر، از جمله چند در لندن (به ویژه امپریال کالج، دانشکده اقتصاد لندن، کالج دانشگاه لندن و پادشاه 'بازدید کنندگان کالج لندن، همه بخشی از دانشگاه لندن است)

لندن پایتخت انگلستان، منطقه پرجمعیت ترین و که در آن زندگی خانواده سلطنتی است. این بزرگترین غلظت آموزش عالی در اروپا با 412 هزار دانش آموز در 43 دانشگاه.

‏ دوره های کارشناسی علوم سیدنی بریتانیا را جستجو کنید 2020‏

نتایج Filter

BSc (Hons) مدیریت تجارت بین المللی با سال پایه

The University of Law Business School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها سپتامبر 2020 بریتانیا لندن لیدز + {تعداد} بیشتر

کسب و کار بین المللی کارشناسی ارشد با سال تاسیس با هدف دانش آموزانی که علاقه مند به توسعه دانش و درک از جنبه های کلیدی کسب و کار و مدیریت، و به ویژه، که به دنبال پیگیری حرفه ای در سطح بین المللی در مدیریت کسب و کار.

پلیس حرفه ای BSc (Hons)

The University of Law Undergraduate Programmes
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها سپتامبر 2020 بریتانیا لندن بیرمنگام لیدز + {تعداد} بیشتر

مدرک تحصیلی 3 ساله BSc (Hons) Police Police حرفه ای دانش اخلاقی ، مهارت ها و نگرش هایی را که برای پلیس قرن بیست و یکم بسیار مهم است ، به شما دانش حرفه ای می دهد. این دوره به منظور پاسخگویی به الزامات دانشکده سیاست گذاری برنامه درسی ملی برای نقش یک پلیس پلیس در چارچوب مهارت های ملی آموزش پلیس طراحی شده است.

کارشناسی (Hons) در امور بانکی و مالی

The London Institute of Banking & Finance
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت پاره وقت 3 - 6 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

کارشناسی (Hons) در بانکداری

کارشناسی در رشته علوم کامپیوتر

Unicaf University (MW)
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت پاره وقت 4 سال ها زمان ثبت نام باز است آمریکا نیویورک یونان آتن رومانی بخارست بریتانیا لندن مصر قاهره غنا آكرا مالاوی لیلوونگ موریس بندر لوئیس کنیا نایروبی نیجریه لاگوس سومالی موگادیشو زامبیا لوساکا اردن ایربید قبرس قبرس آنلاین + {تعداد} بیشتر

با دنیای کامپیوترهای رانده شده، مدرک کارشناسی علوم رایانه حیاتی است. زمینه هایی مانند محاسبات و فناوری اطلاعات، امنیت، پایگاه داده و توسعه وب مورد بررسی قرار خواهد گرفت. این مدرک دانش آموزان را با دانش و مهارت های علمی کامپیوتر علمی و عملی فراهم می کند و به این ترتیب آنها را قادر می سازد تا در بخش صنعتی، بانکی، تجاری و دولتی کار کنند.

BA (Hons) کسب و کار (Top-Up)

Northumbria University London Campus
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال ژانویه 2020 بریتانیا لندن

این برنامه برای توسعه مهارت های قبلی دانش آموزی که از HND در کسب و کار، مدرک تحصیلی، SQA HND یا معادل آن کسب شده است، طراحی شده است. این برنامه دانشجویان را به موضوعات مختلف در محیط کسب و کار داخلی و جهانی برمی انگیزد و دانش آموزان را با مهارت و دانش قابل انتقال برای موفقیت حرفه ای در کسب و کار به ارمغان می آورد.

کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی

City University of London
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 - 4 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا لندن

Pathway کسب و کار بین المللی یک دیدگاه جهانی را در مورد کسب و کار ارائه می دهد که منعکس کننده پایگاه خود در لندن به عنوان یک City جهانی است.

کارشناسی ارشد در کسب و کار بین المللی

University of Roehampton London
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا لندن

BSc Business International ما مهارت و تجربه لازم را برای کار در تجارت بین المللی فراهم می کند. شما به عنوان یک متفکر با اعتماد به نفس ، مستقل و با مهارت برای انطباق سریع با تغییر و دانش دقیق در مورد تجارت بین المللی و مدیریت متقابل ، "کار آماده" را فارغ التحصیل خواهید شد.

BSc (Hons) در مهندسی نرم افزار با سال پایه

Regent College London
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها ژانویه 2020 بریتانیا لندن

خرده فروشی ، ساخت ، دفاع ، مراقبت های بهداشتی ، آموزش و پرورش - بیشتر بخش های دولتی و صنعت به سیستم های نرم افزاری و مهندسین نرم افزار حرفه ای ، صالح و خلاق متکی هستند که آنها را توسعه داده و حفظ می کنند.

BSC در حسابداری و امور مالی

Unicaf University (ZM)
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت پاره وقت سپتامبر 2020 قبرس لارناکا آمریکا نیویورک یونان آتن رومانی بخارست بریتانیا لندن مصر قاهره غنا آكرا مالاوی لیلوونگ موریس بندر لوئیس کنیا نایروبی نیجریه لاگوس سومالی موگادیشو زامبیا لوساکا اردن ایربید قبرس آنلاین + {تعداد} بیشتر

کارشناسی علوم رایانه

University of London
آنلاین تمام وقت پاره وقت 3 - 6 سال ها اکتبر 2020 بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

این مجموعه از مدارک جدید علوم کامپیوتر BSc آنلاین ، شما را برای کارهای فناوری در آینده آماده می کند. درجات ما از رویکردهای تعاملی خلاقانه ارائه شده از طریق Coursera ، بزرگترین پلت فرم یادگیری آنلاین جهان ، برای ارائه تجربه های یادگیری همهجانبه استفاده می کنند. یکی از هفت تخصص را انتخاب کنید تا بر منافع خود تکیه کنید و مهارتهای مورد نیاز خود را برای رسیدن به یک حرفه موفق توسعه دهید.

برنامه تحصیلی لیسانس و برنامه دو دبیرستان لندن در تجزیه و تحلیل داده های کاربردی

Higher School of Economics
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها درخواست اطلاعات روسیه مسکو بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

هدف از این برنامه آموزش دانش آموختگان و دانشمندان است که در روش های مدرن یادگیری ماشین، توسعه نرم افزار، کار با داده های بزرگ و توسعه مدل های تحلیلی برای کسب و کار تجربه می کنند. این برنامه بر اساس تجربه موفقیت آمیز برنامه کارشناسی HSE در ریاضیات و علوم رایانه و کارهای بلند مدت دانشکده علوم اقتصادی و سیاسی لندن (دانشگاه لندن) است.

افتخارات کارشناسی در علوم اعصاب شناختی و بالینی

University of Westminster
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 - 4 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا لندن

این دوره درجه بندی بین رشته ای هیجان انگیز، نحوه ساختار و عملکرد مغز را به فرآیندهای ذهنی افزایش می دهد در حالی که با محیط فیزیکی، اجتماعی و فرهنگی آن ارتباط برقرار می کند.

حسابداری مدیریت کارشناسی (Hons)

London School Of International Business - LSIB
آنلاین پاره وقت 18 - 24 ماهها زمان ثبت نام باز است بریتانیا لندن

برنامه حسابداری مدیریت BA (Hons) منعکس کننده دنیای در حال تغییر تجارت است و شما را با تخصص لازم برای درک تجارت و مدیریت در مقیاس ملی و جهانی مجهز می کند.

مدیریت بین المللی BSc (خاورمیانه و شمال آفریقا) (سال خارج از کشور)

SOAS University of London
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها سپتامبر 2020 بریتانیا لندن

برنامه مدیریت بین المللی ما (خاورمیانه و شمال آفریقا) شما را قادر می سازد دانش تخصصی در مورد تجارت و مدیریت از جمله ماژول های حسابداری ، امور مالی ، اقتصاد مدیریتی ، بازاریابی ، حاکمیت شرکت ها ، روش های تحقیق و استراتژی تجارت بین المللی و همچنین درک عمیق را بدست آورید. تاریخ ، فرهنگ و زبان مناطق. سال سوم تحصیل به طور معمول در خارج از کشور در یک موسسه شریک در خاورمیانه یا شمال آفریقا سپری می شود.

روانشناسی BS

Webster Leiden Campus- Webster University USA
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت درخواست اطلاعات هلند لیدن چین شانگهای سویس ژنو پکن بریتانیا لندن + {تعداد} بیشتر

لیسانس علوم در رشته روانشناسی طراحی شده است تا زمینه های بیولوژیکی، شناختی، شخصیتی و اجتماعی را برای درک رفتار افراد در طول عمر خود طراحی کنند.