BACHELORSTUDIES

‏ برتر کارشناسی های علوم سیدنی بریتانیا 2020‏

BSc یا کارشناسی علوم یک درجه کارشناسی است که معمولاً سه الی پنج سال به طول می انجامد;nbsp& در مدت زمان این دوره تحصیلی، دانشجویان می توانند مهارت های عمومی و اختصاصی را که برای تحصیلات آتی یا فرصت های شغلی آینده آنها مفید است را بیاموزند.

پادشاهی متحده از بریتانیا و ایرلند شمالی، معمولا به عنوان پادشاهی متحده و بریتانیا شناخته شده است، یک کشور مستقل واقع در سواحل شمال غربی قاره اروپا است.دو دانشگاه معروف ترین (و قدیمی ترین) هستند آکسفورد و کمبریج (که اغلب به عنوان آکسبریج توسط بسیاری از انگلیسی ها نامیده می شود) انگلستان همچنین دارای چندین موسسه در سطح جهانی دیگر، از جمله چند در لندن (به ویژه امپریال کالج، دانشکده اقتصاد لندن، کالج دانشگاه لندن و پادشاه 'بازدید کنندگان کالج لندن، همه بخشی از دانشگاه لندن است)

گلاستر خانه را به یکی از چهار دانشگاه از دانشگاه گلوسسترشایر است. دانشکده علوم کاربردی است وجود دارد از سال 2002. مشخص برای انگلستان واقع، گلاستر است برای بسیاری از کلیساها و یک کلیسای ساخته شده توسط اسقف جان هوپر شناخته شده است.

‏ دوره های کارشناسی علوم سیدنی بریتانیا را جستجو کنید 2020‏

نتایج Filter

کارشناسی ارشد در مربیگری ورزشی (Hons)

University of Gloucestershire
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها درخواست اطلاعات بریتانیا گلوستر

تخصص خود را در زمینه مربیگری ورزشی و همچنین زمینه های علمی ورزشی که از تمرین های مؤثر مانند تجزیه و تحلیل عملکرد، بیومکانیک و روانشناسی پشتیبانی می کند، توسعه دهید. از استادانی که مربیان ورزشی هستند، با همکاری با شرکای مانند GB Rowing، Equestrian بریتانیا، جوایز پارالمپیکی GB و هیئت کریکت انگلستان و ولز آشنا شوید.

BSC علوم اسب

Hartpury College, University of West England
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 3 - 4 سال ها آگوست 2020 بریتانیا گلوستر + {تعداد} بیشتر

به BSC (لیسانس) اسب علوم طولانی ترین دوره کارشناسی در حال اجرا در کالج Hartpury است و موفقیت آن تا حد زیادی به دلیل طیف گسترده ای از موضوعات ارائه شده در درجه بوده است.

BSC مربیگری ورزشی

Hartpury College, University of West England
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 3 سال ها آگوست 2020 بریتانیا گلوستر + {تعداد} بیشتر

طرح اقدام UK برای مربیگری 2006-2016 تمرکز برای ساخت سیستم مربیگری بریتانیا غبطه جهان فراهم می کند. هدف این برنامه برای حمایت از این ارتقاء