close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ببینید ‏ مدرک کارشناسی علوم را هوانوردی

کارشناسی یا کارشناسی، کارشناسی است که معمولا در سه تا پنج سال به اتمام است. این درجه به طور معمول اجازه می دهد که دانش آموز با طیف وسیع تری از مطالعه در سال اول آغاز خواهد شد و پس از آن به بیشتر و بیشتر تمرکز بر زمینه انتخاب… اطلاعات بیشتر

کارشناسی یا کارشناسی، کارشناسی است که معمولا در سه تا پنج سال به اتمام است. این درجه به طور معمول اجازه می دهد که دانش آموز با طیف وسیع تری از مطالعه در سال اول آغاز خواهد شد و پس از آن به بیشتر و بیشتر تمرکز بر زمینه انتخاب خود به عنوان آنها را به برنامه دریافت بیشتر است.

کارشناسی در تبلیغات چیست؟ مدرک لیسانس در رشته علوم در تبلیغات دانش آموزان می دهد درک درستی از عناصر اساسی این زمینه، از جمله مدیریت، برنامه ریزی، و فرآیندهای خلاق برای توسعه محتوا. شما به طور معمول خواهیم گرفتن برخی از زمین در اصول کسب و کار عمومی برای اولین بار، از جمله حسابداری، بازاریابی، مدیریت، فناوری اطلاعات، و منابع انسانی. بعد، شما بیشتر می توانید به طور مستقیم مطالعه خود را به کلاس های صرفا بر تبلیغات استوار است، مانند نام تجاری، رفتار مصرف کننده، روابط عمومی، copywriting است، برنامه ریزی رسانه ها، و استراتژی های تبلیغاتی.

مدرک کارشناسی در تبلیغات برای گرفتن مواضع ورود به سطح به دست آوردن تجربه است که می تواند برای پیشرفت به مدیریت و یا برای ورود به یک برنامه MBA استفاده مفید است. علاوه بر این، اغلب افزایش توانایی دانش آموزان برای برقراری ارتباط موثر، در تمام جنبه های زندگی، چه شخصی و در کار مفید است.

هزینه این درجه خواهد به جایی که شما انتخاب می کنید به مطالعه و طول برنامه شما تصمیم به ثبت نام در بستگی دارد. شما اغلب می توانید هزینه های کلی خود را از شهریه با انتخاب یک درجه کارشناسی ارائه آنلاین را کاهش دهد.

مدرک کارشناسی در تبلیغات می تواند فارغ التحصیلان برای انواع مشاغل آماده، بسته به تمرکز است که گرفته شده است. در میان این شامل copywriter، برنامه ریز رسانه ها، خریدار رسانه ها، تبلیغات نماینده فروش، متخصص روابط عمومی، اجرایی حساب و مدیریت نام تجاری.این مواضع را می توان در صنعت تبلیغات، از جمله در آژانس های تبلیغاتی در بر داشت، و همچنین در هر نوع شرکت، هر دو بزرگ و کوچک است.

موسسات در سراسر جهان ارائه مدرک کارشناسی در تبلیغات آنلاین. هنگامی که شما از طریق اینترنت مطالعه، شما باید انعطاف پذیری بیشتری که شما می توانید مطالعه هر زمان که شما زمان و قادر به تمرکز می کنند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر کردن در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
Staffordshire University
استوک-ترنت , بریتانیا

آیا شما خلاق و رابط خوب با بسیاری از ایده های خوب؟ BA (لیسانس) تبلیغات و مدیریت برند البته ما به شما یک مجموعه گسترده ای از مهارت به منظور توسعه یک حرفه ای در این صنعت خلاق سر ... +

آیا شما خلاق و رابط خوب با بسیاری از ایده های خوب؟ BA (لیسانس) تبلیغات و مدیریت برند البته ما به شما یک مجموعه گسترده ای از مهارت به منظور توسعه یک حرفه ای در این صنعت خلاق سریع ء به من بدهید. استودیو ما آینه یک محیط سازمان، ایجاد مناطق انعطاف پذیر کار و فضاهای پروژه با نرم افزار استاندارد صنعت، بنابراین شما تجربه عملی که ارزش کارفرمایان به دست آورید. و ما ... -
کارشناسی(BSc)
تمام وقت
پاره وقت
3 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید