$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ آمریکا وورسستر ایالات متحده آمریکا در {موضوع} BScs

کارشناسی علوم (BSc) یک درجه تحصیلی پس از دوره متوسطه است که در موضوعات مختلفی ارائه می شود. این برنامه های تحصیلی در دانشگاه ها و کالج های سرتاسر جهان موجود است و اتمام آنها بین سه الی پنج سال به طول می انجامد.ایالات متحده آمر… اطلاعات بیشتر

کارشناسی علوم (BSc) یک درجه تحصیلی پس از دوره متوسطه است که در موضوعات مختلفی ارائه می شود. این برنامه های تحصیلی در دانشگاه ها و کالج های سرتاسر جهان موجود است و اتمام آنها بین سه الی پنج سال به طول می انجامد.

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

شهرستان ورچستر است دوم در انگلستان با جمعیت بیش از 180،000 ساکنان قرار گرفت. واقع در ایالت ماساچوست، شهرستان پر از معماری منحصر به فرد که شامل موسسات آموزش عالی یافت در اینجا این است. قدیمی ترین موسسه در سال 1843 که در خدمت جامعه در کنار چندین دانشگاه دیگر در نزدیکی تاسیس شد.

اطلاعات محدود
اطلاعات بیشتر درباره تحصیلات در ایالات متحده آمریکا
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
Becker College School of Nursing and Health Sciences
وورسستر, آمریکا

عشق خود به ورزش را در یک صنعت با رشد سریع مدیریت ورزشی به یک حرفه پر ارزش تبدیل کنید.

عشق خود به ورزش را در یک صنعت با رشد سریع مدیریت ورزشی به یک حرفه پر ارزش تبدیل کنید. -
کارشناسی(BSc)
انگلیسی
پردیس دانشگاهی