BACHELORSTUDIES

‏ بیابید 2‏ کارشناسی علوم (BSc) را توسعه تولید محصول

با مدرک لیسانس علوم (کارشناسی)، یک دانش آموز مشغول به تحصیل رشته های فنی و یا مربوط علمی-خواهد شد با پس زمینه مناسب در تکنولوژی، ریاضیات و علوم ارائه شده است. این برنامه مدرک دانشگاهی کارشناسی طول می کشد در هر نقطه از سه تا پنج سال برای تکمیل خواهد شد و دانش آموزان دانش و مهارت های اساسی برای موفقیت در این زمینه خود را به من بدهید.

کارشناسی در توسعه محصول چیست؟ این برنامه بر روی دانش آموزان در درک عمیق از کل فرآیند تولید یک محصول، از ایده ها و طراحی را به اتمام تمرکز دارد. دانش آموزان یاد خواهند گرفت که چگونه می شود رهبران و مدیران پروژه از توسعه محصولات نوآورانه و چگونه به ترکیب فن آوری و کسب و کار جنبه را به فرایند. از طریق تجربه عملی، دانش آموزان می توانند با هم کار کنند برای تبدیل شدن به حل مشکل و آمد تا با راه حل. برخی از برنامه ها ممکن است تمرکز خاص داشته باشد، مانند مد، در حالی که دیگران ممکن است یک آموزش کلی تر فراهم می کند.ترم ممکن است اقتصاد، مدیریت کسب و کار، علوم کامپیوتر، خرید و فروش، تولید و بازاریابی استراتژیک را پوشش میدهد.

درآمد یک کارشناس در توسعه محصول با موفقیت دانش آموزان آماده برای مشاغل حرفه ای، به عنوان آنها را تجربه ارزشمند و دانش در سراسر کالج کسب کردم برای تبدیل شدن به مهارت در زمینه انتخاب کنند.

هزینه درآمد کارشناسی می تواند متفاوت باشد بسته به جایی که دانشگاه شما مایل به شرکت در آن واقع شده است. انجام پژوهش و شما و تماس با مدرسه برای گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ها و جزئیات خاص در مورد برنامه مهم است.

مجهز به تجربه حرفه ای و تخصص، دانش آموختگان با ارزش را به کارفرمایان بالقوه تبدیل خواهد شد. آنها ممکن است فرصتهای شغلی در شرکت های مهندسی، ساخت و طراحی شرکت ها یا آژانس های تبلیغاتی مشغول به کار به عنوان توسعه دهندگان محصول، مدیران پروژه و یا تحلیلگران تحقیقات بازار برای طراحی و توسعه طیف گسترده ای از محصولات را پیدا کنید.آنها همچنین ممکن است مهارت های فنی و کسب و کار خود به کار با شرکت ها به عنوان مدیران خرده فروشی و یا نمایندگان روابط عمومی استفاده کنید.

دانش آموزان ممکن است برای به دست آوردن کارشناسی در توسعه محصول آنلاین انتخاب کردن، به عنوان این خواهد آنها را انعطاف پذیری و فرصت برای تکمیل ترم برای یک موسسه است که آنها ممکن است دسترسی فیزیکی به نمی دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر کردن در قالب بخوره.

2نتایج درتوسعه تولید محصول Filter

کارشناسی مهندسی - توسعه محصول و نوآوری

University of Southern Denmark
کارشناسی(BSc)
01 سپتامبر 2021
<
تمام وقت
<
6 ترم ها
15 مارس 2021
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

با داشتن لیسانس علوم در رشته مهندسی در توسعه محصول و نوآوری ، مدیر پروژه خواهید بود. شما یک مدیر کل فرآیند تولید خواهید بود - از ایده گرفته تا محصول نهایی. و شما قادر خواهید ب ...

اطلاعات بیشتر

طرح BEng (Hons) در مهندسی صنایع و تولید

The Hong Kong Polytechnic University Department of Industrial and Systems Engineering
کارشناسی(BSc)
<
تمام وقت
<
4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

برای رفع نیازهای دانشجویان و جامعه، این طرح برای آموزش دانش آموزان با مهارت های تخصصی در طراحی محصول و توسعه، بازاریابی، کنترل فرایند و بهینه سازی در سازمان های پیچیده و کسب و ...

اطلاعات بیشتر