BACHELORSTUDIES

‏ ببینید ‏ درجه BSc را زبان اسپانیایی

کارشناسی (کارشناسی) درجه طراحی شده است را فارغ التحصیلان مهارت به دنبال بسیاری از انواع مختلف فرصت های شغلی و همچنین رسیدن به درجه پیشرفته. مدرک کارشناسی مورد نیاز برای بسیاری از مشاغل، که اغلب باعث می شود که کارشناسی یک ضرورت برای کسانی که به دنبال به حداکثر رساندن درآمد طول عمر خود را است.

کارشناسی به زبان اسپانیایی چیست؟ اسپانیایی است که توسط بیش از 400 میلیون به زبان مادری و توسط میلیون ها نفر بیشتر به عنوان زبان دوم سخن گفته است. در شمال امریکا، اسپانیایی زبان غالب در اسپانیا، امریکا مرکزی و امریکا لاتین، و همچنین به عنوان زبان دوم شایع ترین در ایالات متحده است. تحصیل در رشته زبان اسپانیایی دانش آموزان فراهم می کند با تسلط به زبان و همچنین به عنوان یک درک کامل از فرهنگ و تاریخ کشورهای اسپانیایی زبان در سراسر جهان است. کارشناسی به زبان اسپانیایی می تواند فارغ التحصیلان برای ورود به یک دنیای جهانی شده مجهز به تخصص منطقه ای و زبان آماده می کند.کارشناسی به زبان اسپانیایی نیز ممکن است به دانش آموزان اجازه به اکسل در جهان به هم پیوسته که در آن دانش از فرهنگ های مختلف مورد نیاز است.

پس از کسب مدرک لیسانس در درجه اسپانیایی، فارغ التحصیلان، ممکن است با درک کامل از زبان اسپانیایی و همچنین تخصص در تاریخ، سیاست یا فرهنگ حداقل یک کشور در جهان اسپانیایی زبان مسلح. دانش آموزان انعطاف پذیری قابل توجهی را به طرح درس مورد نظر خود را از مطالعه است.

چقدر میتوان انتظار برای یک درجه اسپانیایی پرداخت کنم؟ برای کسب اطلاعات در مورد دانشگاه خاص، بهتر است آن را با نهادهای خاص برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شهریه و هزینه های خود را دیگر.

فارغ التحصیلان معمولا در رفتن به دنبال موفقیت در کار در امور مالی، آموزش و پرورش، گردشگری، روزنامه نگاری و فن آوری بین المللی است. اسپانیایی زبان ضروری برای افرادی که مایل به کار یا تحصیل در اسپانیا و امریکا لاتین است.برای کسانی که کار در ایالات متحده، اسپانیایی زبان ضروری برای وکلا، ضمیمه، سیاستمداران و مربیان، به خصوص کسانی که مشغول به کار در مناطق با تعداد زیادی از اسپانیایی زبان است که اغلب. سود مدرک کارشناسی در اسپانیایی اغلب می دهد فارغ التحصیلان یک مزیت تقریبا در هر شغلی که مایل به دنبال.

آیا شما علاقه مند در یک برنامه آموزش آنلاین؟ اگر چنین است، لطفا جستجو برای برنامه خود را در زیر و با به طور مستقیم از دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر کردن در قالب بخوره.

1نتایج درزبان اسپانیایی Filter

کارشناسی زبان انگلیسی و زبان خارجی دیگر (سوئدی، اسپانیایی، آلمانی)

Klaipeda University
کارشناسی(BSc)
<
تمام وقت
<
4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

نه تنها برنامه تحصیلی زیر براساس مطالعات زبانشناختی مشترک در زبان انگلیسی، بلکه همچنین در مورد مطالعات انگلیسی و زبان دیگر (سوئدی، اسپانیایی، آلمانی) کاربرد دارد و هدف آن آماد ...

اطلاعات بیشتر