BACHELORSTUDIES

‏ مروری بر تمامی 2‏ برنامه BSc را زبان های خارجی

زبان مشترک است که متحد مردم از همه زمینه های فرهنگی است. در حال قادر به تفسیر و صحبت به زبان دیگر به معنی داشتن توانایی فکر می کنم و احساس در نور کاملا جدید. نه تنها مدرک کارشناسی زبان شامل مطالعه شدید از زبان دیگری است، اما آن دانش آموز به شناسایی با یک فرهنگ جدید به چالش می کشد.

کارشناسی در زبان چیست؟ سود کارشناسی در زبان یکی از اولین مراحل در آماده سازی آینده امیدوار کننده در تعدادی از صنایع است. این که آیا شما مایل به پزشک، عامل دولت و یا تاجر بین المللی، آن را کاملا ضروری به یک پس زمینه در زبان.

دانش آموزانی که می خواهند برای ادامه تحصیل خود و افزایش استخدام خود ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن درآمد مدرک لیسانس خود را. کارشناسی در برنامه زبان اجازه می دهد تا دانش آموزان برای کشف یک زبان خارجی و submersed به فرهنگ دیگر تبدیل شده است.دانش آموختگان از برنامه زبان می تواند دانش خود را به زمینه های گوناگون شغلی مختلف اعمال می شود و اغلب در یک نرخ بالاتر به دلیل توانایی های چند زبانه خود را جبران می شود.

هزینه یک کارشناسی در زبان متفاوت به شدت بسته به این که مدرسه به دانش آموز برای شرکت انتخاب می کند. هزینه های کمک درسی نیز از کشوری به کشور تغییر خواهد کرد. بسیاری از مدارس ارائه برنامه های کمک مالی استثنایی است که دانش آموزان هزینه از هزینه های پوشش کمک خواهد کرد.

کارشناسی زبان می تواند درب را به تعدادی از فرصت های شغلی ممکن است، از جمله مترجمان، معلمان زبان خارجی و مترجمان باز کنید. کسانی که انتخاب کنید که با یکی دیگر از رشته اصلی، مانند علوم پزشکی و یا کسب و کار بین المللی ترکیب مطالعه خود از زبان، می تواند ادامه برای تبدیل شدن به رهبران در صنعت خود.فرصتهای شغلی جستجوی پیشرفته در خدمات خارجی، بانکداری، سازمان های دولتی، جهانگردی و کسب و کار صادرات و واردات نیز امکان برای دانش آموزان برگزاری مدرک کارشناسی یا درجه پیشرفته کارشناسی ارشد و یا دکترا در زبان هستند.

استفاده از یک برنامه آنلاین است که ارائه می دهد کارشناسی در زبان ساده تر از یکی ممکن است فکر می کنم. دانش آموزان آینده نگر می تواند به مدرسه به انتخاب خود از راحتی از خانه اعمال می شود. به جای به مدارس محلی محدود، آموزش آنلاین دانش آموزان می دهد دسترسی به مدارس واقع در سراسر جهان. در حال حاضر زمان را به آن مراحل بسیار مهم در جهت بهتر آینده شما است. کاوش پایگاه داده آنلاین گسترده ما برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد تمام گزینه هایی که در انتظار شما. جستجو برای برنامه خود را در زیر و با به طور مستقیم از دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

2نتایج درزبان های خارجی Filter

کارشناسی زبان انگلیسی و زبان خارجی دیگر (سوئدی، اسپانیایی، آلمانی)

Klaipeda University
کارشناسی(BSc)
<
تمام وقت
<
4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

نه تنها برنامه تحصیلی زیر براساس مطالعات زبانشناختی مشترک در زبان انگلیسی، بلکه همچنین در مورد مطالعات انگلیسی و زبان دیگر (سوئدی، اسپانیایی، آلمانی) کاربرد دارد و هدف آن آماد ...

اطلاعات بیشتر

مدیریت بین المللی BSc (چین) (سال خارج از کشور)

SOAS University of London
کارشناسی(BSc)
28 سپتامبر 2020
<
تمام وقت
<
4 سال ها
30 ژوئن 2020
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

برنامه مدیریت بین المللی BSc ما (چین) (سال خارج از کشور) به شما این امکان را می دهد تا در علم مدیریت یک پایه و اساس قوی کسب کنید. شما سال سوم تحصیل را در چین سپری خواهید کرد ت ...

اطلاعات بیشتر