KARSHENASITAHSILAT.COM

‏ 2‏ BSc برتر در سرزمین های فلسطینی را مروری بر تمامی 2020‏

BSc (کارشناسی علوم) یک مقطع تحصیلی کارشناسی است که تکمیل آن سه الی پنج سال به طول می انجامد.;nbsp& در مدت حضور در مدرسه، دانشجویان دوره های متعددی را می گذرانند تا برای تحصیلات بالاتر یا فرصت های شغلی آتی آماده گردند.

تعدادی از موسسات آموزش عالی در سال های اخیر در سراسر سرزمین های فلسطینی و نوار غزه شد. هر چند جوان، این امکانات قادر به ارائه طیف متنوعی از برنامه به دانش آموزان محلی و بین المللی.

‏ درخواست اطلاعات کنید بهترین کارشناسی های علوم در سرزمین های فلسطینی 2020‏

نتایج Filter

علم شیمی

Palestine Polytechnic University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها آگوست 2020 دولت فلسطین هبرون

کارشناسی برنامه علوم در شیمی برای دانش آموزانی که قصد ادامه تحصیل فارغ التحصیل، آموزش متوسطه، و یا یک کار حرفه ای در صنایع شیمیایی، دارویی، بیوتکنولوژی و یا مرتبط با صنعت در دسترس است. برنامه های ارائه یک پس زمینه قوی در زمینه مدرن شیمی با تاکید بر دست در کارهای آزمایشگاهی.

مهندسی فن آوری زیست محیطی (ETE)

Palestine Polytechnic University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 5 سال ها آگوست 2020 دولت فلسطین هبرون

برنامه آموزش دانش آموزان به تفکر انتقادی، برقراری ارتباط به وضوح، و همکاری موثر آنها به عنوان اصول اساسی علمی مهندسی اعمال می شود به مشکلات زیست محیطی. ما بر اهمیت رشد عقلانی، اخلاق حرفه ای، و خدمات به جامعه است. فارغ التحصیلان ما آماده به دانش آموزان موفق در بهترین برنامه های تحصیلات تکمیلی و حرفه ای مهندسی برجسته در سازمانهای خصوصی و دولتی می باشد.