Filter
کارشناسی علوم
دولت فلسطین نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ در سرزمین های فلسطینی در {موضوع} درجه های BSc

BSc به کارشناسی علوم اطلاق می شود و یک درجه تحصیلی دانشگاهی در مقطع کارشناسی است. بسته به نوع برنامه تحصیلی، دانشجویانی که BSc اخذ می نمایند ممکن است بخواهند وارد شغلی شوند یا تحصیلات خود را ادامه دهند و به یک درجه تحصیلات تکمیلی دست یازند.

در میان علوم فیزیکی، شیمی شاخه ای است که از همه بیشتر با ویژگی های منحصر به فرد مواد سروکار دارد. این ویژگی ها اغلب با مطالعه در خصوص نیروهای بین مولکولی خاص در داخل خود ماده تعیین می گردند. فعل و انفعالاتی که از طریق واکنش های شیمیایی به وجود می آید می تواند مواد مختلفی را تشکیل دهد.

تعدادی از موسسات آموزش عالی در سال های اخیر در سراسر سرزمین های فلسطینی و نوار غزه شد. هر چند جوان، این امکانات قادر به ارائه طیف متنوعی از برنامه به دانش آموزان محلی و بین المللی.

‏ در سرزمین های فلسطینی در {موضوع} BSc

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود
سایر فرصت های تحصیلی

1نتایج درشیمی, دولت فلسطین

Palestine Polytechnic University

کارشناسی برنامه علوم در شیمی برای دانش آموزانی که قصد ادامه تحصیل فارغ التحصیل، آموزش متوسطه، و یا یک کار حرفه ای در صنایع شیمیایی، دارویی، بیوتکنولوژی و یا مرتبط با صنعت ... [+]

شیمی یکی از زمینه ها در خط مقدم انقلاب تکنولوژی فعلی است و به عنوان مثل، آن نقش بسیار مهمی در حل بسیاری از مشکلات جامعه امروز بازی می کند. داروخانه در همه زمینه های زندگی می کنند از جمله توسعه داروهای جدید برای درمان بیماری هایی مانند سرطان، ایجاد روش های بهتر برای تولید مواد غذایی، لباس و پناهگاه، و کشف منابع انرژی با محیط زیست کار می کنند. آنها همچنین بر حل مشکلات مانند باران اسیدی، تخریب لایه ازن و تغییرات آب و هوایی کار می کنند. ... [-]

دولت فلسطین هبرون
آگوست 2020
انگلیسی,Arabic (Jordan)
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی