BACHELORSTUDIES

‏ مروری بر تمامی ‏ مدرک کارشناسی علوم را طراحی مهندسی

دانش آموزان علاقه مند در یک میدان مرتبط با علوم ممکن است را انتخاب کنید به دنبال کارشناسی (کارشناسی). این مدرک کارشناسی به طور کلی سه تا پنج سال طول می کشد تا کامل خواهد شد و دانش آموزان با پس زمینه ریاضی و یا علوم متمرکز از یک موضوع خاص ارائه می کنند. آن را به آنها تخصص و تجربه لازم را به اکسل در رشته خاص خود را از مطالعه است.

کارشناسی در طراحی مهندسی چیست؟ تمرکز این برنامه بر آماده کردن دانش آموزان برای مشاغل طراحی مهندسی که در آن آنها را از برنامه های کاربردی CAD استفاده قرار می گیرد. آنها ممکن است مهارت های طراحی فنی به منظور پیشبرد توسعه محصولات آموزش داده شود. دانش آموزان در این برنامه همچنین چگونه به تعادل جنبه های طراحی مانند زیبایی شناسی، تابع، بازار تمرکز دارد، مسائل اخلاقی و حقوقی، و اقتصاد مهندسی یاد بگیرند. یادگیری مبتنی بر پروژه افزایش مهارت های تحلیلی و حل مسئله دانش آموز کمک خواهد کرد و به آنها تجربه عملی آنها نیاز دهد.آموزش CAD ممکن است مورد استفاده برای توسعه بیشتر مهارت های طراحی و مهندسی فرد.

مزایای متعددی است که با کارشناسی در طراحی مهندسی می تواند تجربه فارغ التحصیلان وجود دارد. به عنوان مثال، آنها در حال حاضر مهارت ها و دانش لازم برای آنها را به خوبی برای حرفه خود آماده کرده است. آنها اثبات می شود بسیار مفید و ارزشمند در این زمینه است.

هزینه درآمد کارشناسی در مهندسی طراحی های مختلف از محل به محل خواهد بود. برای درک بهتر و ارزیابی هزینه ها، با مدرسه تماس شما مایل به شرکت در. این همچنین به شما تعیین اینکه آیا برنامه خود را مناسب نیازهای شما کمک خواهد کرد.

سود این درجه فارغ التحصیلان با ارزش را به کارفرمایان خواهد کرد. آنها می توانند انتظار به عنوان رهبران پروژه، تدوین کنندگان طراحی، طراحان محصول و تکنسین های طراحی کار برای انواع صنایع مانند سازمان های دولتی، ارائه دهندگان خدمات و مواد غذایی.انتخاب حرفه های دیگر ممکن است فارغ التحصیلان به کار در توسعه محصول، تحقیق، توسعه و یا ثبت اختراع منجر شود.

با توجه به دوره های آنلاین به دانش آموزان محلی و بین المللی فرصتی انعطاف پذیری. برای کسب اطلاعات بیشتر، جستجو برای برنامه خود را در زیر و به طور مستقیم تماس با دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر کردن در قالب بخوره.

1نتایج درطراحی مهندسی Filter

BSC طراحی مهندسی و فن آوری

Budapest University of Technology and Economics, Faculty of Mechanical Engineering
کارشناسی(BSc)
<
تمام وقت
<
7 ترم ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

دانشگاه بوداپست فناوری و اقتصاد در سال 1782 تحت نام Institutum Geometrico-Hydrotechnicum تاسیس شد و نهاد بالای آموزش عالی مجارستان بوده است. آن را نیز تا به خوبی تثبیت شهرت بی ...

اطلاعات بیشتر