BACHELORSTUDIES

‏ مقایسه کنید ‏ کارشناسی علوم (BSc) را فوتونیک

اگر شما در حال بررسی تحصیل در یکی از علوم هستید، کسب درآمد از کارشناسی به شما این امکان را می دهد. لیسانس علوم معمولا شامل چهار سال تحصیل در یک منطقه خاص می شود و همچنین می تواند شامل یک پروژه کارآموزی یا کاردانی شود.

کارشناسی ارشد در فوتونیک چیست؟ کارشناسی در فوتونیک یک برنامه درجه است که به دانش آموزان در مورد خواص علمی نور می آموزد. شما می توانید این درس را در دوره هایی مانند Introduction to Photonics، مهندسی سیستم های تصویربرداری، مقدمه ای بر لیزر و مدیریت فیبر نوری یاد بگیرید. اکثر برنامه ها این کلاس ها را با آزمایشگاه ها هم متصل می کنند، بنابراین دانش آموزان می توانند مهارت های دستکاری و دستکاری و مهندسی انواع مختلف نور را بدست آورند.

مطالعه فوتونیک ها می تواند دانشجویان را به مزایای زیادی برساند. به طور کلی، این احتمالا منجر به پیشرفت دانش علمی خواهد شد، اما مهارت های مهندسی آن به احتمال زیاد در محدوده محیطی ارزشمند خواهد بود.

هزینه یک کارشناسی در Photonics از برنامه به برنامه متفاوت خواهد بود. هر مدرسه هزینه تحصیل مختلفی را اتخاذ می کند و سایر هزینه ها نیز متفاوت خواهد بود، بنابراین بهتر است که به طور مستقیم به دفتر پذیرش برای خلاصه ای دقیق از هزینه های برنامه دسترسی پیدا کنید.

هنگامی که با کارشناسی خود در فتونیکس فارغ التحصیل می شوید، مشاغل مختلفی وجود دارد که ممکن است انتخاب کنید که دنبال کنید. برخی از اینها شامل دانشمند فوتونیک، پژوهشگر فیبر نوری، مهندس طراحی نوری و مشاور ارتباطات نوری است. موقعیت هایی مانند این در مجموعه ای از بخش های مختلف، از جمله فناوری اطلاعات، ارتباطات، کسب و کار و علم موجود است. تقریبا هر سازمان بر روی فوتونیک ها متکی است و فرصت های شغلی شما به این تقاضا منعکس می شود.

پیگیری حرفه ای در فوتونیک با یافتن مدرسه ای که می خواهید مدرک خود را بدست آورید، آغاز می شود. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

1نتایج درفوتونیک Filter

B.Sc. مهندسی فوتونیک

Warsaw University of Technology
کارشناسی(BSc)
اکتبر 2021
<
تمام وقت
<
8 ترم ها
15 ژوئیه 2021
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین

مشخصات مطالعات تمام وقت در چرخه اول در تخصص تخصصی مهندسی Photonics مربوط به چالش های قرن بیست و یکم است. ...

اطلاعات بیشتر