KARSHENASITAHSILAT.COM

‏ 3‏ BSc برتر در قزاقستان را ببینید 2020‏

BSc (کارشناسی علوم) یک مقطع تحصیلی کارشناسی است که تکمیل آن سه الی پنج سال به طول می انجامد.;nbsp& در مدت حضور در مدرسه، دانشجویان دوره های متعددی را می گذرانند تا برای تحصیلات بالاتر یا فرصت های شغلی آتی آماده گردند.

قزاقستان، رسما به جمهوری قزاقستان، یک کشور در آسیای میانه است، با بخش کوچکتر آن غرب رودخانه اورال در شرق اروپا است.

‏ درخواست اطلاعات کنید بهترین کارشناسی های علوم در قزاقستان 2020‏

نتایج Filter

لیسانس علوم در حسابداری و حسابرسی

Kazakh British Technical University (KBTU)
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها زمان ثبت نام باز است قزاقستان آلماتی

برنامه کارشناسی حسابداری و حسابرسی، آموزش مفصل کسب و کار را با ترکیب دقیق مفاهیم حسابداری و حرفه ای آموزش می دهد. این درجه رهبران اخلاقی را برای حرفه های حسابداری در بخش های عمومی و خصوصی توسعه می دهد. اهداف این برنامه عبارتند از: ایجاد مهارت فن آوری صحیح، مهارت های تحلیلی و ارتباطی و آگاهی جهانی که برای موفقیت در حرفه حسابداری ضروری است. این برنامه آموزش جامع در زمینه های حرفه ای اصلی حسابداری را فراهم می کند و دانشجویان را برای کسب ACCA، CIMA و سایر گواهینامه های حرفه ای حسابداری آماده می کند.

لیسانس علوم در امور مالی

Kazakh British Technical University (KBTU)
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها زمان ثبت نام باز است قزاقستان آلماتی

لیسانس در امور مالی دانش آموزان را با تئوری اقتصادی و ابزارهای عملی تجزیه و تحلیل مالی، کنترل حسابداری و تخصیص دارایی / ارزش گذاری دانش آموزان فراهم می کند. فارغ التحصیلان دوره کارشناسی در امور مالی، کارکنان را برای بانک های قزاقستان، شرکت های خارجی و شرکت های حسابداری بزرگ چهارگانه هدایت می کنند. در عین حال، KBS یک رهبر فکری در آموزش مالی در قزاقستان است - تئوری و ارزش کلاسیک تحت فرضیات کارآیی تدریس می شود، اما محدودیت های دنیای واقعی در یک بازار در حال ظهور نیز وجود دارد.

لیسانس علوم در مدیریت

Kazakh British Technical University (KBTU)
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها زمان ثبت نام باز است قزاقستان آلماتی

مدرک کارشناسی در مدیریت دانش آموزان را با چارچوب مورد نیاز در مدیریت مدرن و تصمیم گیری فراهم می کند. اینها شامل یک پایه نظری قوی، تکنیک های مدل سازی مدرن و تجزیه و تحلیل تصمیم گیری از مشکلات تجاری است. در همان زمان، KBS یکی از اولین دانشگاه های قزاقستان است که برنامه های درسی حرفه ای یکپارچه را ارائه می دهد که مهارت های فنی را با مهارت های اجتماعی و ارتباطی لازم برای کارکردن با تیم ها و حرکت به زیر ساخت انسانی یک شرکت بزرگ ترکیب می کند.