$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ببینید ‏ BSc را مدیریت انرژی

مدرک لیسانس علوم، گاهی اوقات به عنوان مدرک کارشناسی، یک دیپلم است که پس از اتمام موفقیت آمیز یک دوره آموزشی کارشناسی ارشد مورد ارزیابی قرار گرفته است. مجوز آن اجازه می دهد تا فارغ التحصیلان در جستجوی کار خود در زمینه اصلی… اطلاعات بیشتر

مدرک لیسانس علوم، گاهی اوقات به عنوان مدرک کارشناسی، یک دیپلم است که پس از اتمام موفقیت آمیز یک دوره آموزشی کارشناسی ارشد مورد ارزیابی قرار گرفته است. مجوز آن اجازه می دهد تا فارغ التحصیلان در جستجوی کار خود در زمینه اصلی خود و یا ادامه تحصیلات خود را ادامه دهند.

مدرک کارشناسی مدیریت انرژی چیست؟ مدرک کارشناسی ارشد مدیریت انرژی یک برنامه درجه است که با هدف آشنایی دانشجویان با اشکال مختلف انرژی که معمولا مورد استفاده قرار می گیرد و تکنیک های مدیریت مربوطه که باید مورد استفاده قرار گیرد. برای مثال، یک دوره مانند مقدمه ای بر انرژی، ممکن است انرژی هسته ای، شیمیایی و الکتریسیته را در نظر بگیرد، در حالی که با توجه به درمان صحیح هر یک از آنها. سایر دوره ها ممکن است شامل Understanding Sustainability، Energy Efficiency، and Energy Laws باشد.

مزایای چنین برنامهی تحصیلی بسیار زیاد است. شما ممکن است متوجه شوید که مهارت های بهتر مربوط به علم را توسعه داده اید و به طور خاص، شما احتمالا مهارت های ایمنی و دانش خود را در زمینه انرژی افزایش می دهید.

هزینه یک مدرک کارشناسی ارشد مدیریت انرژی براساس محل تحصیل شما و میزان اعتبار در برنامه درسی محاسبه می شود، بنابراین هزینه ها از برنامه به برنامه متفاوت خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر، باید با دفاتر پذیرش در کالج های آینده نگر ارتباط برقرار کنید.

مشاغل مانند مشاوره انرژی، مدیر منابع انرژی و مدیر نیروگاه همگی با مهارت هایی که از درجه پیشرفت می گیرند، هماهنگ می شوند. فارغ التحصیلان می توانند موقعیت هایی مانند این را دنبال کنند و یا به طور مستقیم با توسعه منابع در شغل مانند مدیر خرید انرژی، مدیر تأسیسات انرژی و یا مدیر پایداری کار کنند. در عوض، مدرک شما ممکن است شما را به عنوان یک مشاور مستقل برای کسب دانش خود از انرژی به شرکت های دیگر واگذار کند.

برای شروع کار خود در مدیریت انرژی، ابتدا باید مدرسه ای را پیدا کنید که در آن درجه تحصیلی را کسب کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
Cuiavian University in Wloclawek
Wloclawek, لهستان

در رشته مهندسی نیرو ، مطالعات چرخه اول (مهندسی) بصورت تمام وقت (روز) و نیمه وقت (فوق برنامه) وجود دارد. پس از اتمام تحصیلات 7 ترم ، فارغ التحصیل عنوان حرفه ای مهندس را دریافت ... +

در رشته مهندسی نیرو ، مطالعات چرخه اول (مهندسی) بصورت تمام وقت (روز) و نیمه وقت (فوق برنامه) وجود دارد. پس از اتمام تحصیلات 7 ترم ، فارغ التحصیل عنوان حرفه ای مهندس را دریافت می کند. -
کارشناسی(BSc)
لهستانی
پردیس دانشگاهی