close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مرور کنید ‏ درجه BSc را مدیریت

دانشجویانی که برنامه تحصیلی کارشناسی را تکمیل می کنند، درجه لیسانس علوم را به دست می آورند. BSc به طور سنتی مرتبط با زمینه هایی است که مربوط به علم یا فناوری هستند، اما این در همه دانشگاه ها همیشه مورد توجه نیست. مدرک لیسان… اطلاعات بیشتر

دانشجویانی که برنامه تحصیلی کارشناسی را تکمیل می کنند، درجه لیسانس علوم را به دست می آورند. BSc به طور سنتی مرتبط با زمینه هایی است که مربوط به علم یا فناوری هستند، اما این در همه دانشگاه ها همیشه مورد توجه نیست.

مدرک لیسانس در مدیریت چیست؟ این یکی از شایعترین معیارهای تجاری است که دانش آموزان دنبال می کنند. در حالی که درآمد یک مدرک دولتی، دانش آموزان ممکن است کلاس هایی را که جنبه های زیادی از کار در یک محیط کاری را شامل می شوند، شامل امور مالی، ارتباطات و اخلاق، در نظر بگیرند. علاوه بر مطالعه در کلاس، دانش آموزانی که مدرک کارشناسی ارشد در اداره را نیز دریافت می کنند، احتمالا فرصتی برای اعمال آنچه را که از طریق کارآموزی و یا دیگر تجربه های تجربی یاد گرفته اند، به کار خواهند گرفت.

دانش آموزان اداری می توانند بسیاری از مهارت های ارزشمند، از جمله گفتار عمومی، بودجه بندی و تفکر انتقادی یاد بگیرند. این دانشجوی را برای موقعیت رهبری با هر شرکتی که آنها را استخدام می کند آماده می کند.

بسیاری از مدارس این امکان را برای کسب مدرک کارشناسی در اداره فراهم می کنند. دانش آموزان آینده نگر باید مدرسه های مختلف را در نظر داشته باشند زیرا هزینه از برنامه به برنامه می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد.

مدرک کارشناسی ارشد مدیریت یک درجه ی همه کاره است که می تواند به شرکت های بسیاری در زمینه های مختلف اعمال شود. یک مدیر به طور معمول استخدام می شود به عنوان رئیس یک تیم از کارکنان، و اطمینان حاصل می کند که این تیم به طور موثر با وظایف اختصاصی خود کار می کند. مهارت های چند منظوره که در طول مطالعه آموخته می شود، تضمین می کند که دانشجویان اداری آمادگی لازم را برای انجام هر کاری از مدیران، مدیران و سرپرستان خود دارند، به همین دلیل است که بسیاری از کارفرمایان از استخدام دانش آموزانی که این درجه را کسب کرده اند هیجان زده هستند.

کارشناسی ارشد در اداره در بسیاری از دانشگاه های سراسر جهان در هر دو دانشگاه و آنلاین، که در آن دانش آموزان انعطاف پذیری برای طراحی برنامه مطالعه خود را در دسترس است. برای پیدا کردن مسابقه مناسب برای شما، به سادگی برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
Anderson University South Carolina
اندرسون , آمریکا +2 بیشتر

BBA (مدیریت بهداشت و درمان) یک بنیاد برجسته برای حرفه ای موفق در مدیریت بهداشت و درمان فراهم می کند.

BBA (مدیریت بهداشت و درمان) یک بنیاد برجسته برای حرفه ای موفق در مدیریت بهداشت و درمان فراهم می کند. -
کارشناسی(BSc)
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید