BACHELORSTUDIES

‏ آمریکا ساوانا ایالات متحده آمریکا در {موضوع} برنامه های کارشناسی علوم

دانشجویانی که BSc (کارشناسی علوم) اخذ می نمایند این امکان را می یابند که به کاری در رشته تحصیلی منتخب خود مشغول شوند. BSc در رشته های مرتبط با علوم و غیر علوم را می توان در مدارس عالی سرتاسر جهان اخذ نمود.

فرآیند اختراع و حفظ و نگهداری از ماشین آلات جدید، سازه ها و بسیاری چیزهای دیگر با استفاده از ریاضیات به همراه دانش اجتماعی، اقتصاد و علوم، مهندسی خوانده می شود. زیر شاخه های بسیاری در حوزه مهندسی وجود دارد که با مسائل مختلفی از محیط زیست تا برق سروکار دارد.  

آموزش و پرورش در ایالات متحده است که عمدتا توسط بخش دولتی ارائه شده، با کنترل و بودجه که از سه سطح: ایالتی، محلی، و فدرال، در آن منظور.نیازهای معمول برای تحصیل در سطح آموزش عالی در ایالات متحده شامل مقاله خود را پذیرش (همچنین به عنوان بیانیه ای از هدف و یا بیانیه ای شخصی شناخته می شود)، متن سوابق، توصیه نامه / مرجع، آزمون زبان

ساوانا شهرستان تاریخی است و آن را به عنوان قدیمی ترین شهرستان از گرجستان، ایالات متحده آمریکا در نظر گرفته. تقریبا تمام انواع از امکانات آموزش عالی معاصر موجود در شهرستان.

‏ در ایالات متحده آمریکا ساوانا ایالات متحده آمریکا در {موضوع} کارشناسی علوم بیشترین مرور بر

1نتایج درمطالعات مهندسی, ساوانا Filter

کارشناسی مهندسی عمران

Savannah State University
کارشناسی(BSc)
<
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

برنامه درسی در فن آوری مهندسی عمران طراحی شده است تا آموزش های فراوانی در زمینه های دانش مورد نیاز برای موفقیت در ظرفیت های زیر و همچنین در سایر موقعیت های مربوط به ساخت و ساز ...

اطلاعات بیشتر