BACHELORSTUDIES

‏ آمریکا هیلو ایالات متحده آمریکا در {موضوع} درجه های کارشناسی علوم

کارشناسی علوم (BSc) یک درجه تحصیلی پس از دوره متوسطه است که در موضوعات مختلفی ارائه می شود. این برنامه های تحصیلی در دانشگاه ها و کالج های سرتاسر جهان موجود است و اتمام آنها بین سه الی پنج سال به طول می انجامد.

رشته مهندسی یکی از رشته هایی است که از ریاضیات، غلوم و خلاقیت بهره می گیرد تا اختراعاتی صورت پذیرد که زندگی روزمره مردم در تمامی جنبه های زندگی و در تمامی حوزه های حرفه ای را بهبود بخشد.

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

نمایش عمومی درآید، هاوایی است که به عنوان بزرگترین حل و فصل در دولت با جمعیت حدود 44،000 ساکنان در نظر گرفته. این دارای یک تنوع از نهادهای دولتی و خصوصی در داخل مرزهای خود را ارائه برنامه های مختلف.

‏ در ایالات متحده آمریکا هیلو ایالات متحده آمریکا در {موضوع} درجه کارشناسی علوم برترین

1نتایج درمطالعات مهندسی, هیلو Filter

BS در علوم دریایی

University of Hawaii, Hilo
کارشناسی(BSc)
11 ژانویه 2021
<
تمام وقت
<
4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

علوم دریایی یک برنامه خوب گرد و چند رشته ای است که با دقت طراحی شده برای استفاده کامل از انواع منحصر به فرد از محیط های دریایی در دسترس برای مطالعه در اطراف جزیره هاوایی است. ...

اطلاعات بیشتر