‏ مرور کنید ‏ برنامه BSc را مطالعات میان رشته ای

مدارک تحصیلی در علوم اجتماعی، علوم پزشکی و فناوری می تواند با ثبت نام در برنامه کارشناسی علوم اعطا شود. طول دوره ای که معمولا برای تکمیل دوره ها برای مدرک لیسانس در رشته علوم می گذارد سه تا پنج سال است. چه کارشناسی در رشته… اطلاعات بیشتر

مدارک تحصیلی در علوم اجتماعی، علوم پزشکی و فناوری می تواند با ثبت نام در برنامه کارشناسی علوم اعطا شود. طول دوره ای که معمولا برای تکمیل دوره ها برای مدرک لیسانس در رشته علوم می گذارد سه تا پنج سال است.

چه کارشناسی در رشته مطالعات بین رشته ای است؟ این نوع برنامه یکپارچه زمینه های متعدد مطالعات قبلا تاسیس شده را به یک برنامه درسی می پردازد. در این صورت، این به دانشجویان فرصتی می دهد تا زمینه تحصیل خود را شخصی سازی کند. با یک مدرک لیسانس در مطالعات بین رشته ای، چیزی جدید ایجاد شده است. این امر به جایی باز می شود که موضوعات مختلف را می توان مورد مطالعه قرار داد، مانند روانشناسی، سیاست، علوم انسانی یا مدیریت.

دوره های مطالعات بین رشته ای به دانشمندان اجازه می دهد مهارت های لازم را بدست آورند. مهارتهای ارتباطی عالی و شنیداری می تواند در انتخاب هر نوع حرفه ای، مانند کار حرفه ای، مفید باشد. علاوه بر این، مهارت های تحلیلی-استدلال و آمار می تواند برای موقعیت های تحقیقاتی ارزشمند باشد.

لیسانس علوم در مطالعات بین رشته ای می تواند در مؤسسات مختلف، هر دو در ایالات متحده و بین المللی به دست آورد. به عنوان یک نتیجه، هزینه درآمد این درجه متفاوت خواهد بود. بررسی هزینه های مربوط به ثبت نام یک حرکت مفیدی خواهد بود.

از آنجایی که مطالعات بین رشته ای دو یا بیشتر زمینه های رشته های تحصیلی را با یکدیگر همخوانی می دهند، فرصت های شغلی می تواند بسیار متنوع باشد؛ از دنیای شرکت ها به دنیای واقعی خارج از کشور. بسیاری از سازمانها به دانشمندان سیاسی نیاز دارند تا سیاستهای مربوط به علل خاص خود، به آن خدمات بهداشتی یا سیاست عمومی را تجزیه و تحلیل کنند. فرصت های دیگر برای کسانی که می خواهند در این زمینه به عنوان یک باستان شناس، کاوش و تجزیه و تحلیل مصنوعات و سایر باقی مانده ها وجود داشته باشد.

در دنیای امروز، موسسات آموزشی چند گزینه ای را انتخاب می کنند و تصمیم می گیرند که در چه مقطع کارشناسی کارشناسی در مطالعات بین رشته ای، برای شرکت کنندگان در برنامه های بالقوه کمی کمتری داشته باشند. انتخاب در یادگیری کلاس های درس و یا دوره های آنلاین فراهم می کند نیازهای دانشجویان راحتی. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
Keiser University Latin American Campus
San Marcos, نیکاراگوئه

لیسانس علوم دانشگاه کایزر در مطالعات بین رشته ای برنامه آموزشی جامع را فراهم می کند که امکان رعایت گسترده در رشته های مختلف را فراهم می آورد. این اصلی یک جایگزین عملی برای دان ... +

لیسانس علوم دانشگاه کایزر در مطالعات بین رشته ای برنامه آموزشی جامع را فراهم می کند که امکان رعایت گسترده در رشته های مختلف را فراهم می آورد. این اصلی یک جایگزین عملی برای دانشجویان تحصیل در رشته مدرک لیسانس است که نیازهای آنها را نمی توان با رشته های فردی تطبیق داد. -
کارشناسی(BSc)
تمام وقت
انگلیسی
سپتامبر 2020
پردیس دانشگاهی
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here