BACHELORSTUDIES

‏ مروری بر تمامی 5‏ کارشناسی علوم (BSc) را مهندسی ایمنی

مدرک لیسانس در رشته علوم، نیز به عنوان یک کارشناس شناخته می شود، البته در مقطع کارشناسی که معمولا چهار سال طول می کشد به تکمیل است. مقایسه با کارشناسی هنر، این برنامه در زمینه های علمی، تمرکز دارد و شامل هر دو نظری و عملی در کلاس.


کارشناسی در مهندسی ایمنی چیست؟ این برنامه طراحی شده است به انتقال مهارت ها و دانش مورد نیاز برای بهبود و حفظ ایمنی در محیط کار، با تمرکز بر روی سایت های کار است که به خصوص خطرناک است. دوره های آموزشی شامل پیشگیری از آتش سوزی، ایمنی ساخت و ساز و سم شناسی، و همچنین قوانین مربوطه که حاکم ایمنی شغلی. به عنوان بخشی از مطالعه پیشگیری از آتش سوزی خود را، شما ممکن است در دوره های پروتکل بررسی آتش سوزی، و همچنین تجزیه و تحلیل ایمنی را. ارگونومی، بهداشت و خدمات بهداشتی، و گزارش فنی نیز بخش مهمی از برنامه درسی هستند. برخی از برنامه های نیز ممکن است شامل کارهای آزمایشگاهی و تحقیقاتی.

کسب مدرک لیسانس در رشته مهندسی ایمنی می تواند درب را به زندگی حرفه ای به طور فزاینده در تقاضا را باز کنید. با افزایش نظارت دولت ایمنی صنعتی در تمام نقاط جهان، بسیاری از شرکت ها به دنبال مهندسان ایمنی که می تواند کمک به آنها با قوانین پیروی و حفاظت از محل کار خود.

هزینه به دست آوردن ایمنی کارشناسی مهندسی خود را می توانید محل متفاوت است، نوع موسسه و طول برنامه. بهترین راه از خاص یادگیری است که در تماس با دفتر پذیرش از موسسه شما با توجه به دریافت کنید.

فارغ التحصیلان یک برنامه مهندسی ایمنی ممکن است نیروی کار به عنوان مهندس ایمنی در انواع صنعتی، ساخت و ساز و تنظیمات تولید را وارد کنید. برخی از دانش آموزان در به کسب درجه اضافی که می توانید آنها را برای تحقیق و یا موقعیت های نظارت واجد شرایط.

اگر شما علاقه مند به دنبال کارشناسی هستند، شما ممکن است بخواهید به به یک از گزینه های مختلف ارائه شده توسط موسسات آموزش در سراسر جهان، بسیاری از آنها نیز ارائه تسهیلات برای آموزش از راه دور و برنامه های غیر سنتی است. اگر شما می خواهید به یادگیری جزئیات بیشتر در مورد الزامات درجه، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

 

5نتایج درمهندسی ایمنی Filter

لیسانس علوم در علم آتش

Anna Maria College Online
کارشناسی(BSc)
<
پاره وقت
<
3&nbsp;-&nbsp;4 سال ها
انگلیسی
آنلاین

از هرج و مرج تا ریختن مواد خطرناک، فاجعه می تواند در هر لحظه مورد حمله قرار گیرد. برنامه تکمیلی لیسانس علم در علوم فیزیک از دانشکده آنا ماریا، آتش نشانان را دانش حیاتی برای به ...

اطلاعات بیشتر

لیسانس ایمنی عمومی

University of West Alabama Online
کارشناسی(BSc)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
3&nbsp;-&nbsp;4 سال ها
انگلیسی
آنلاین

حرفه خود را به عنوان اولین پاسخ دهنده از طریق کارشناسی آنلاین علوم ایمنی عمومی دانشگاه آلبامای غربی به سطح بعدی برسانید. این برنامه که برای افراد متخصص کار طراحی شده است ، مها ...

اطلاعات بیشتر

لیسانس علوم مدیریت و مدیریت ایمنی

Modern College of Business and Science
کارشناسی(BSc)
<
تمام وقت
<
4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

لیسانس علوم در مدیریت بهداشت و ایمنی یک برنامه درسی انعطاف پذیر، مرتبط و در حال حاضر فراهم می کند که شامل فرصت هایی برای دانش آموزان برای به دست آوردن دانش در نظریه و تمرین به ...

اطلاعات بیشتر

BS در روانشناسی صنعتی و ایمنی

Embry Riddle Aeronautical University
کارشناسی(BSc)
<
تمام وقت
<
8 ترم ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

کارشناسی در رشته علوم در روانشناسی صنعتی و ایمنی را فراهم می کند که دانش آموز با مهارت ها و دانش یک حرفه ای در محل کار روانشناسی / منابع انسانی، ایمنی حمل و نقل هوایی، امنیت ش ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی بهداشت و ایمنی شغلی

St. Theresa International College
کارشناسی(BSc)
<
تمام وقت
<
4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

محل های کار در تایلند امن تر از همیشه قبل از، به لطف کمک ضروری ساخته شده توسط متخصصان بهداشت و ایمنی کار. ...

اطلاعات بیشتر