BACHELORSTUDIES

‏ ببینید ‏ مقطع کارشناسی علوم را مهندسی حمل و نقل

دانش آموزان می توانند مدرک کارشناسی (کارشناسی) پس از اتمام یک برنامه کارشناسی، که ممکن است بین دو تا چهار سال طول درآمد. به طور کلی، این درجه تاکید سمت ریاضی و علمی یک نظم و انضباط داده شده به دانش آموزان را درک نظری و عملی قوی از این موضوع است.

کارشناسی در مهندسی حمل و نقل چیست؟ این درجه از دانش آموزان آماده به ایجاد، مدیریت و یا بهبود انواع مختلفی از زیرساخت های حمل و نقل، از جاده به سیستم حمل و نقل عمومی. نامزدهای درجه به طور معمول مطالعه مواد، سیستم ها و فن آوری است که معمولا در حمل و نقل مدرن استفاده می شود. ترم نیز ممکن است در نظریه های سفر بشر، حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش تمرکز می کنند. علاوه بر این بسیاری از برنامه های دانش آموزان برای ارزیابی و مسائل مربوط به آدرس مانند مدیریت ریسک و پایداری یاد می دهد.

کسب این درجه می تواند کمک به فارغ التحصیلان اثبات که آنها آماده را در نقش های پیشرفته در صنعت در حال رشد می باشد.طراحی حمل و نقل کارآمد و موثر تر از همیشه به عنوان جمعیت شهری بزرگ شده اند بحرانی تر شده است. در نتیجه، مهندسان حمل و نقل واجد شرایط می توانید انتظار برای پیدا کردن کار در تقریبا در هر منطقه شهری است.

هزینه کسب درجه 'ثانیه کارشناسی در رشته مهندسی حمل و نقل ممکن است در برنامه و موسسه است. دانش آموزان آینده نگر باید طول برنامه، هزینه های مرتبط و هزینه های زندگی محلی هنگام ارزیابی هزینه های بالقوه در نظر بگیرند. اغلب، دانش آموزان ممکن است از به طور مستقیم در تماس با هر یک از موسسات به بحث در مورد این هزینه ها بهره مند شوند.

پس از کسب مدرک مهندسی حمل و نقل، بسیاری از مردم به در به مطالعه این رشته همان در سطح فوق لیسانس. پس از اتمام آموزش عالی، فارغ التحصیلان باید برای نقش های متنوع به عنوان مهندسان، مدیران و یا مشاوران در صنعت حمل و نقل واجد شرایط است.این متخصصان ممکن است زیرساخت ها و سیستم های کاملا جدید ایجاد کنید، یا آنها ممکن است در بهبود سیستم های موجود به جای بهتر نیازهای عمومی فعلی کار می کنند.

دانش آموزان آینده نگر ممکن است جالب است که برخی از موسسات در حال حاضر ارائه این مدرک آنلاین. آموزش آنلاین ممکن است به دانش آموزان اجازه را به استفاده از برنامه ریزی انعطاف پذیر و هزینه های زندگی پایین تر است. اگر شما علاقه مند در این برنامه ها به صورت آنلاین هستید، یادگیری آسان تر است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر کردن در قالب بخوره.

 

1نتایج درمهندسی حمل و نقل Filter

کارشناسی ارشد مهندسی لجستیک بین المللی

Breda University of Applied Sciences
کارشناسی(BSc)
<
تمام وقت
<
3&nbsp;-&nbsp;4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

آیا شما مسئول تامین انبار بهترین کارایی هستید؟ آیا می خواهید زنجیره ای را از مواد خام تا زمانیکه محصول نهایی به طور موثر و موثر سازماندهی شود، خواهید داشت؟ آیا می خواهید مسئول ...

اطلاعات بیشتر