BACHELORSTUDIES

‏ جستجو کنید 4‏ مدرک کارشناسی علوم را مهندسی ساخت و تولید

لیسانس رشته علوم، و یا کارشناسی ارشد به عنوان به طور معمول به اختصار، مدرک کارشناسی است که به طور معمول طول می کشد حدود چهار سال برای تکمیل. به عنوان بخشی از برنامه درسی، دانش آموزان دوره های آموزش عمومی و همچنین کلاس ها را در یک منطقه تخصصي خواهند کرد.

کارشناسی در مهندسی ساخت و ساز چیست؟ این درجه طراحی شده است تا دانش آموزان را با اصول مهندسی آشنا سازد، همانطور که مربوط به تولید هستند. این ممکن است شامل دوره هایی مانند معرفی مهندسی صنایع، طراحی سیستم های تولید، مهندسی و طراحی برای مهندسی صنایع باشد. دانش آموزانی که دارای یک منطقه خاص هستند ممکن است بتوانند مسیری را در این برنامه انتخاب کنند تا بیشتر به موضوعاتی مانند تولید مواد شیمیایی یا تدارکات تمرکز کنند.

دانش به دست آمده از درجه ای از جمله این می تواند دانشجویان را به شیوه ای بیش از یک مورد سوق دهد. به علاوه در مورد مهندسی، به احتمال زیاد مهارت های حرفه ای مفید مانند مدیریت پروژه، حل مشکل و ارتباط موثر را به دست خواهید آورد.

تعدادی از عوامل وجود دارد که هزینه تحصیل و هزینه های مربوط به یک کارشناسی در مهندسی تولید را تعیین می کند. بهترین منبع اطلاعات احتمالا دفتر پذیرش موسسه ای است که در آن شما قصد حضور دارید.

طیف وسیعی از فرصت های شغلی وجود دارد که ممکن است برای فارغ التحصیلان مهندسی صنایع در رشته مهندسی صنایع مناسب باشد. البته واضح است که مهندس تولیدی است و این موقعیت ممکن است در زمینه هایی مانند هوا فضا، طراحی محصول، خودرو یا رباتیک جستجو شود. برخی از مشاغل دیگری که ممکن است در نظر بگیرید شامل مشاور ایمنی یا مدیر مهندسی برای تولید کنندگان است. تخصص متقابل شما باید برای بسیاری از مشاغل در هر دو بخش مهندسی و تولید واجد شرایط باشد.

در بسیاری از موارد یک درجه مورد نیاز برای چنین کارهایی است و شما باید مدرسه مناسب را برای کسب درآمد در آن پیدا کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

4نتایج درمهندسی ساخت و تولید Filter

لیسانس علوم مهندسی مکانیک

MEF University
کارشناسی(BSc)
<
تمام وقت
<
8 ترم ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

مهندسی مکانیک B.Sc. برنامه در MEF University سنتز ریاضی، علم، مهندسی و طراحی مهندسی را فراهم می کند و گزینه های مختلف در زمینه های مختلف، از جمله علوم حرارتی، طراحی میکرو / نا ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی مهندسی ساخت و تولید

Mapúa Institute of Technology
کارشناسی(BSc)
<
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

این برنامه طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان به عنوان مهندسان که کارشناسان در فرآیند تولید هستند تمرین ...

اطلاعات بیشتر

BSC در بخش مهندسی تولید

Atilim University
کارشناسی(BSc)
<
8 ترم ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

گروه مهندسی ساخت و ساز در دانشگاه آتیلیم مدرک کارشناسی مهندسی صنایع ارائه می دهد.

اطلاعات بیشتر

کارشناسی فن آوری مهندسی ساخت و تولید

Tati University College
کارشناسی(BSc)
<
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

Programe اهداف آموزشی: برای آماده سازی فارغ التحصیلان با دانش کافی و مهارت عملی در تکنولوژی قالب.

اطلاعات بیشتر