KARSHENASITAHSILAT.COM

‏ 57‏ BSc برتر در هلند را مقایسه کنید 2020‏

BSc به کارشناسی علوم اطلاق می شود و یک درجه تحصیلی دانشگاهی در مقطع کارشناسی است. بسته به نوع برنامه تحصیلی، دانشجویانی که BSc اخذ می نمایند ممکن است بخواهند وارد شغلی شوند یا تحصیلات خود را ادامه دهند و به یک درجه تحصیلات تکمیلی دست یازند.

هلند یک کشور تشکیل دهنده از پادشاهی هلند است، متشکل از دوازده استان در شمال غرب اروپا و سه جزیره در دریای کارائیب. دانش آموزان انگلیسی زبان خواهد هیچ مشکلی پیدا دوره مناسب داشته باشد. برای دانشجویان بین المللی درخواست به دانشگاههایی در هلند، بورسیه های تحصیلی مختلفی در دسترس هستند.

‏ درخواست اطلاعات کنید بهترین کارشناسی های علوم در هلند 2020‏

نتایج Filter

لیسانس مدیریت بازاریابی - Concepts of Business Digital

Fontys University of Applied Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت 48 ماهها درخواست اطلاعات هلند تیلبورگ

مدیریت بازاریابی ما BBA - Concepts of Business Digital (DBC) خود را از دیگر برنامه های مدیریت بازاریابی در چندین نقطه متمایز می کند.

لیسانس کارآفرینی و سازمانهای بازرگانی

Tio University of Applied Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 - 4 سال ها ژانویه 2020 هلند آمستردام اوترخت روتردام آیندهوون هنژلو + {تعداد} بیشتر

ترفندهای حرفه بازاریابی (آنلاین) را بیاموزید. دنیای بازاریابی به دنبال شماست! بعد از اخذ لیسانس کارآفرینی تجارت و سازمانها ، می دانید که چگونه فروش آنلاین و آفلاین را هم در SME و هم برای چند ملیتی تقویت کنید.

کارشناسی ارشد در رسانه های خلاق و تکنولوژی های بازی

Breda University of Applied Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها درخواست اطلاعات هلند بردا

آیا رویای شما برای کار در صنعت بازی است؟ در برنامه بازی ما، یکی از بهترین در جهان، شما یاد می گیرید که چگونه جالب، جذاب و، به ویژه بازی های قابل پخش را جذاب کنید.

لیسانس علوم زیست محیطی برای انرژی و فناوری پایدار

Avans University of Applied Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها سپتامبر 2020 هلند بردا

این سیاره به حل کننده های مشکل نیاز دارد. برنامه علوم محیط زیست برای انرژی و فناوری پایدار (ESSET) شما را به یک حرفه ای جاه طلب محیط زیست با مدرک BSc تبدیل می کند.

لیسانس در علوم داده

Eindhoven University of Technology
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 - 3 سال ها سپتامبر 2020 هلند آیندهوون

یاد بگیرید که به مقادیر زیادی از داده هایی که جامعه امروز در آن فعالیت می کند ، و چگونه به آن معنی و ارزش ارائه دهید ، آنالیز و ارائه بینش کنید. Data Science یک برنامه مشترک لیسانس دانشگاه تیلبورگ و Eindhoven University of Technology .

دو قلو BSc2 در اقتصاد دان و اقتصاد

Erasmus School of Economics - Erasmus University Rotterdam
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 - 6 سال ها سپتامبر 2020 هلند روتردام

آیا به همان اندازه جاه طلب و بلندپرواز هستید؟ دانشکده اقتصاد اراسموس فرصتی بی نظیر را برای شما فراهم می کند تا هم فقط در چهار سال بینش عمیق اقتصادی و هم مهارت های عملی عملی کمی داشته باشید.

BSC در مسئولیت و رهبری جهانی

University of Groningen - Campus Fryslan
پردیس دانشگاهی تمام وقت 36 ماهها درخواست اطلاعات هلند گرونینگن

آیا شما بلندپروازانه و علاقه مند به مسائل جهانی هستید؟ ماجراجویانی که از یک چالش نمی ترسد؟ سپس مسئولیت پذیری و رهبری BSc در کالج دانشگاه فریسلن برای شما!

کارشناسی در برنامه علوم ماستریخت

Maastricht University, Faculty of Science and Engineering
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها فوریه 2020 هلند ماستریخت

آیا شما علاقه مند به علوم طبیعی هستید و می خواهید به فراتر از مرزهای یک رشته واحد نگاه کنید؟ یا آیا می خواهید در یک رشته تمرکز کنید و متخصص در آن زمینه خاص شوید؟

فناوری غذایی (کارشناسی)

Van Hall Larenstein, University of Applied Sciences
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها درخواست اطلاعات هلند ولپ

آیا شما یک فرد نوآور، مشتاق و باهوش هستید که علاقمند به ایمنی مواد غذایی و نوآوری مواد غذایی است؟ آیا شما علاقه مند به تحصیل در لیسانس هستید؟ مطالعه مواد غذایی (کارشناسی) در وان هال لارنشتاین در هلند.

لیسانس در اقتصاد و اقتصاد کسب و کار

Utrecht University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها درخواست اطلاعات هلند اوترخت میدلبورگ + {تعداد} بیشتر

اگر تصمیم به تحصیل در اقتصاد و اقتصاد کسب و کار در اوترخت دارید، یک دیدگاه وسیع از مسائل اقتصادی را انتخاب کنید: دنیای واقعی. نیازها و اهداف افراد و سازمانها در جامعه پیچیده ما چه هستند؟ آنها برای انجام نیازهای خود و انتخاب اهداف خود چه انتخاب می کنند؟ برای پیدا کردن پاسخ مناسب به این سؤالات، ما مسائل اقتصادی را با بینش در زمینه های دیگر مانند جغرافیا، حقوق و علوم اجتماعی تحلیل می کنیم.

کارشناسی ارشد در هوش مصنوعی

University of Groningen
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها سپتامبر 2020 هلند گرونینگن

لیسانس هوش مصنوعی در گرونینگن به عنوان بهترین آموزش هوش مصنوعی در هلند انتخاب شده است ، که توسط الزویر و کوزژیدها (راهنمای آموزش عالی هلند) بررسی شده است. دانشکده ما خانه برنده جایزه نوبل 2016 در شیمی ، بن فرینگا و برنده جایزه نوبل فیزیک ، فریتز زرنیک است. ما موقع تحقیق درباره الگوسازی شناختی ، منطق و شناخت دست نویس ، موقعیت منحصر به فردی داریم. علاوه بر این ، این برنامه یک کارشناسی بین المللی است. وقتی فارغ التحصیل شدید ، مشاغل در سراسر جهان در دسترس شما خواهد بود!

ارتباطات بین المللی کارشناسی و رسانه

Erasmus School of History, Culture and Communication - Erasmus University Rotterdam
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها سپتامبر 2020 هلند روتردام

ارتباطات بین المللی کارشناسی و رسانه یک رویکرد تطبیقی و بین المللی برای ارتباطات و رسانه ها در نظر گرفته است. با تشکر از مجموعه مقیاس کوچک و شخصی برنامه ، تعادل آن بین مهارت های عملی و دانشگاهی ، گزینه های آن برای شخصی سازی ، مبادله و کارآموزی اجباری ، فارغ التحصیلان برای هر دو تحصیلات پیشرفته و همچنین برای یک حرفه در چند مورد به خوبی آماده هستند زمینه های.

BA / BSc لیبرال هنر و علوم: چالش های جهانی

Leiden University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها سپتامبر 2020 هلند لیدن لاهه + {تعداد} بیشتر

Leiden University لاهه یک هنر لیبرال است

لیسانس علوم در کارآفرینی

Global School for Entrepreneurship
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها سپتامبر 2020 هلند آمستردام

در دنیای سریع تغییر می کند، مشاغل آینده را پیش بینی می کند. اکنون دانش آموزان باید یاد بگیرند ارزش ایجاد کنند، در حالی که انطباقی و چابک باقی مانده اند. Global School for Entrepreneurship در سال 1986 تاسیس شد و اکنون مأموریتی برای انقلابی در آموزش کارآفرینی است. ما مهارت های عملی و اسرار کارآفرینی معنی دار را به دانش آموزان آموزش خواهیم داد.

لیسانس روابط بین الملل و دیپلماسی

International Business School the Hague
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین تمام وقت 3 سال ها درخواست اطلاعات هلند لاهه

این برنامه ترکیبی منحصر به فرد از آموزش دانشگاهی در روابط بین الملل و علوم سیاسی ارائه می دهد. BA-IR ترکیبی از ماژولهای هسته ای و انتخابی است که متشکل از روش های مختلف آموزش و یادگیری است.