BACHELORSTUDIES

‏ 23‏ BSc برتر در کانادا را مرور کنید 2020‏

کارشناسی علوم یا BSc یک برنامه تحصیلی لیسانس است که معمولاً بین سه الی پنج سال به طول می انجامد.;nbsp& دانشجویان با ثبت نام در مدارس عالی این فرصت را می یابند که در کلاس های عمومی و اختصاسی شرکت جویند تا واحد ها را سپری نمایند و فارغ التحصیل شوند.

کانادا یک کشور آمریکای شمالی متشکل از ده استان و سه منطقه است. واقع در بخش شمالی قاره، آن را از اقیانوس اطلس به اقیانوس آرام و شمال به اقیانوس منجمد شمالی گسترش می یابد.

‏ درخواست اطلاعات کنید بهترین کارشناسی های علوم در کانادا 2020‏

نتایج Filter

BSC در ریاضیات محاسباتی

Memorial University, Grenfell Campus
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها سپتامبر 2020 کانادا گوشه بروک

ریاضی همه در اطراف ما است، از فرود که پرش اسنوبرد کامل به طراحی برنامه بعدی بهترین فروش است. در مورد کشف این مکان از طریق الگوریتم ها، محاسبات و استدلال منطقی زندگی می کنیم. برنامه ریاضی محاسباتی در دانشگاه کمبریج گرنفول، دانشگاه یادبود یک رشته کارشناسی چهار ساله است.

BSC در علم محیط زیست

Memorial University, Grenfell Campus
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها سپتامبر 2020 کانادا گوشه بروک

برنامه علوم محیطی در دانشگاه گرنفول، دانشگاه Memorial، بر علوم طبیعی و نحوه افزایش آگاهی و درک محیط زیست تمرکز دارد.

BSC در روانشناسی

Memorial University, Grenfell Campus
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها سپتامبر 2020 کانادا گوشه بروک

شما می توانید در رشته روانشناسی از طریق لیسانس مدرک کارشناسی یا مدرک لیسانس علوم در پردیس گرانفل، تحصیل کنید. شما همچنین می توانید افتخارات خود را در رشته روانشناسی از طریق هر دو درجه کامل کنید.

کارشناسی شیمی علم و بیوشیمی

University of Regina
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت درخواست اطلاعات کانادا رژینا

طبیعت و رفتار عناصر، ترکیبات و واکنش های شیمیایی؛ تحلیلی، محاسباتی، معدنی، آلی، فیزیکی و شیمی نظری؛ سوخت و ساز بدن، تغذیه و نظارتی شیمی، آنزیم ها، اسیدهای نوکلئیک، بیوفیزیک و ژنتیک مولکولی (بیوشیمی)؛ سنتز ترکیبات یا مواد جدید؛ تشخیص و اندازه گیری مواد شیمیایی؛ کنترل کیفیت؛ حفاظت از محیط زیست؛ شیوه های بهداشت و ایمنی؛ روش تحقیق علمی و تجزیه و تحلیل داده ها.

کارشناسی علوم کاربردی (basc.) در رشته مهندسی سیستم های زیست محیطی

University of Regina
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت سپتامبر 2020 کانادا رژینا

مهندسی برنامه های ما سیستم های زیست محیطی (EVSE) بسیار محبوب با دانش آموزان و احترام صنعت، عمدتا به دلیل ترکیبی به موقع آن از نگرانی های زیست محیطی و سیستم های رویکرد به مسائل زیست محیطی عمران و صنعتی است. مناطق مورد مطالعه شامل طراحی سیستم های زیست محیطی و تاثیر و ارزیابی ریسک.

BSC در علوم زیستی

University of Manitoba
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 - 5 سال ها سپتامبر 2020 کانادا وینیپگ

زیست شناسی مطالعه زندگی آن را به عنوان تکامل یافته است و در حال تکامل است بر روی زمین است. تمام جنبه های زندگی بین موجودات را مورد بررسی قرار، از فرایندهای مولکولی درون سلول، به تعاملات زیست محیطی در مقیاس بزرگ در محیط خود، و چگونه محیط در حال تغییر این فعل و انفعالات را شکل میدهد.

BSC در علم محیط زیست

University of Manitoba
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 - 4 سال ها سپتامبر 2020 کانادا وینیپگ

علوم محیط زیست به بررسی فیزیکی، شیمیایی، و اجزای بیولوژیکی محیط زیست زمین، سیستم های گوناگون آن، و روش های پیچیده که در آن تداخل می کنند. دانشمندان محیط زیست با استفاده از انواع تکنیک های علمی و تحلیلی برای اندازه گیری پارامترهای زیست محیطی، به ارزیابی دولت از سیستم های زیست محیطی، و به پروژه تغییرات در سیستم های زیست محیطی به عنوان یک نتیجه از فعالیت های انسانی و تغییرات آب و هوا. طبیعی و فیزیکی رفتار سیستم های کلید به ارزیابی پیامدهای فعالیت های انسانی مانند کشاورزی، صنعت، و استخراج منابع، پردازش، و استفاده است. مشکلات زیست محیطی مانند آلودگی و آلودگی، گرم شدن کره زمین، و از دست دادن تنوع زیستی با توجه به گذشته، حال، و شیوه ها و راه حل های آینده مطالعه قرار گرفت.

BSC در تجارت محصولات کشاورزی

University of Manitoba
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها سپتامبر 2020 کانادا وینیپگ

تجارت محصولات کشاورزی کسب و کار و اقتصاد مواد غذایی است. امور مالی، سیاست های دولت، تجارت بین المللی، مدیریت ریسک، محیط زیست، ایمنی مواد غذایی، و توسعه منطقه: آن را در همه از عوامل موثر بر چگونه غذا سفر در سراسر جهان، از جمله تمرکز دارد.

کارشناسی زیست شناسی

Crandall University
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2020 کانادا مکتون

تحصیل در رشته زیست شناسی از دانشگاه Crandall کمک خواهد کرد که تجزیه و تحلیل، تفسیر و ارتباطات مهارت های مورد نیاز برای شروع کار حرفه ای خود را در علم و یا ادامه تحصیل آموزشی پیشرفته به دست آورید.

لیسانس در سیستم های رایانه ای، با تخصص کامپیوتر علوم

Trent University
پردیس دانشگاهی 4 سال ها سپتامبر 2020 کانادا اوشوا پیتربورو

مطالعه محاسبات و سیستم های اطلاعاتی در درک ما از چگونگی پردازش، مدیریت و انتقال اطلاعات با استفاده از فناوری های دیجیتال، متمرکز می باشد. به عنوان یک دانش آموز، شما یاد می گیرید برای ساخت و استفاده از سیستم های رایانه ای و اطلاعاتی. شما یاد می گیرید چیزها را از دیدگاه سیستم های گسترده تر و به منظور ایجاد راه حل های یکپارچه که نیازهای کاربران شما را برآورده می کنند یاد بگیرند. و شما یاد می گیرید که تاثیرات فرهنگی، اخلاقی، و قانونی سیستم های دیجیتالی را در بر گیرد.

لیسانس شیمی محیط زیست و منابع زیستی

UQAR
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 4 سال ها آگوست 2020 کانادا ریموسکی + {تعداد} بیشتر

مدرک لیسانس شیمی زیست محیطی و منابع زیستی یک آموزش چند رشته ای بی نظیر در کبک ارائه می دهد ، زیرا 70 درصد دوره ها شامل کار آزمایشگاهی و سفرهای میدانی است.

مدرک لیسانس در علوم کامپیوتر

UQAR
پردیس دانشگاهی تمام وقت پاره وقت 4 سال ها آگوست 2020 کانادا ریموسکی Levis + {تعداد} بیشتر

مدرک لیسانس علوم کامپیوتر قصد دارد تا متخصصانی را آموزش دهد که در شرکتهایی که از رایانه در فرآیندهای تجاری خود بویژه در تجارت الکترونیکی استفاده می کنند ، کار کنند.

لیسانس علوم در برنامه نویسی بازی

LaSalle College Vancouver
پردیس دانشگاهی تمام وقت 3 سال ها ژانویه 2020 کانادا ونکوور

یک لیسانس علوم در برنامه نویسی بازی دانش آموزان را برای یک حرفه ای هیجان انگیز، با ارزش و تقاضا در صنعت مورد حمایت قرار می دهد که در آن تکنولوژی و خلاقیت تقاطع می شوند. داستان های قانع کننده، شخصیت های جالب و استراتژی های منحصر به فرد را از طریق یک برنامه که ادبیات کاربردی، علم کامپیوتر و برنامه نویسی نرم افزار را ادغام می کند، بیابید. مطالعه و کار با خلاقیت های مشترک برای طراحی و توسعه نسل بعدی بازی های ویدئویی با یک رویکرد جامع است که شامل تجهیزات پیشرفته ترین و آموزش استثنایی توسط خود افراد صنعت در خط مقدم حوزه خود است. آماده باشید که کار زندگی خود را به بازی بسپارید.

لیسانس علوم در علوم محیطی

Royal Roads University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 1 سال سپتامبر 2020 کانادا ویکتوریا

شما یک حرفه علمی و حرفه ای علمی هستید که به دنبال مهارت های فنی حرفه ای و تجربه دنیای واقعی است. اعتبار توسط ECO Canada (سازمان شغل محیط زیست کانادا)، لیسانس علوم علوم محیطی در Royal Roads University روشهای آزمایشگاهی صنعتی و صنعتی را در یک محیط تیمی آموزش می دهد که شما را برای صدور گواهینامه به عنوان یک محیط حرفه ای در آموزش ( EPt)

کارشناسی علوم کامپیوتر

Bishop's University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 - 5 سال ها سپتامبر 2020 کانادا شربروک

ما آموزش جامع علوم کامپیوتر را در محیط هنر لیبرال ارائه می دهیم. ما همچنین به تجربه در دنیای برنامه درسیمان، از جمله برنامه آموزش تعاونی ما و دسترسی به پروژه های متن باز پروژه های کارشناسی، متصل هستیم.