KARSHENASITAHSILAT.COM

‏ 688‏ BSc برتر در ایالات متحده آمریکا را بیابید 2020‏

BSc (کارشناسی علوم) یک مقطع تحصیلی کارشناسی است که تکمیل آن سه الی پنج سال به طول می انجامد.;nbsp& در مدت حضور در مدرسه، دانشجویان دوره های متعددی را می گذرانند تا برای تحصیلات بالاتر یا فرصت های شغلی آتی آماده گردند.

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

‏ درخواست اطلاعات کنید بهترین کارشناسی های علوم در ایالات متحده آمریکا 2020‏

نتایج Filter

لیسانس علوم فیلم

The Los Angeles Film School
پردیس دانشگاهی تمام وقت 36 ماهها سپتامبر 2020 آمریکا لس آنجلس

برنامه کارشناسی ارشد فیلم در فیلم به گونه ای طراحی شده است که دانش آموزان نه تنها دانش و درک نظریه فیلم را در اختیار دانشجویان خود قرار دهند ، بلکه همچنین تجربه ای را در زمینه مهارت ها و مهارت های لازم برای واجد شرایط شدن در جایگاه های سطح صنعت وارد کنند. دانش آموختگان آموزش دیده اند تا به عنوان فیلمساز مستقل ، دستیاران تولید ، سردبیران ، طراحان صدا ، دستیار کارگردانان ، مدیران تولید واحد ، مدیران هنری ، ویراستاران فیلمبرداری ، تکنسین های نورپردازی ، دستیاران کارگردان ، ویراستاران گفتگو و انواع دیگر موقعیت ها در صنعت فیلم و فیلم فعالیت کنند. .

لیسانس آنلاین علوم در مطالعات ارتباطات حرفه ای

Pace University Online
آنلاین پاره وقت 3 سال ها ژانویه 2020 آمریکا نیویورک

کارفرمایان کاندیداها را که دارای مجموعه مهارتهای گسترده و گسترده هستند ، می توانند برای اجرای استراتژی های بازاریابی و رسانه ای با استفاده از مدرن ترین تاکتیکها ، ارزش قائل شوند. کارشناسی 100٪ آنلاین کارشناسی در مطالعات ارتباطات حرفه ای از کالج هنر و علوم Dyson دانشگاه پیس ، دوره های زبان انگلیسی ، تاریخ و روانشناسی را با آمادگی حرفه ای در اختیار دارد تا اطمینان حاصل کند که فارغ التحصیلان ما برای موفقیت حرفه ای حال و زندگی مجهز هستند.

کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک

Benedictine College
پردیس دانشگاهی تمام وقت 9 ترم ها سپتامبر 2020 آمریکا آتیشون

مأموریت دانشکده فنی مهندسی Benedictine College این است که یک رشته کارشناسی مهندسی چند رشته ای بسازد که بر اساس یک بنیاد هنرهای آزاد لیتوانی کاتولیک ساخته شده باشد. فارغ التحصیلان این برنامه حرفه ای خواهند بود که مسؤل حل مسائل عالی هستند، متعهد به بالاترین استانداردهای اخلاقی و ارتباط برقرار می کنند.

لیسانس در زیست شناسی

Waldorf University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها سپتامبر 2020 آمریکا جنگل شهر

دانش آموزان زیست شناسی می توانند بین رشته های لیسانس هنر (BA) یا لیسانس علوم (BS) را انتخاب کنند. هر دو آهنگ همان هسته زیست شناسی را دارند و دوره های ریاضی و علوم را پشتیبانی می کنند، اما در تمرکز متفاوت هستند.

لیسانس علوم آنلاین در مطالعات عمومی

Kentucky Wesleyan College
آنلاین سپتامبر 2020 آمریکا اوونزبورو

لیسانس علوم Kentucky Wesleyan College در مطالعات عمومی یک برنامه آنلاین است که بر دانش و توانایی هایی که اکثر آنها در جامعه امروز مورد نیاز است، تأکید می کند: ارتباط شفاهی و کتبی، تفکر انتقادی، حل مسئله، استفاده موثر از فناوری و آگاهی جهانی.

کارشناسی در ریاضیات

Peru State College
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2020 آمریکا پرو

برنامه ریاضیات تلاش به انجام ماموریت کالج ایالتی پرو آموزش، پژوهش و خدمات عمومی از طریق سه هدف. نخست، برنامه است که به ارائه دوره های ریاضیات عمومی در حمایت از رشته های اصلی و برنامه های ارائه شده توسط کالج ایالتی پرو.

لیسانس علوم مدیریت بازرگانی

California International Business University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها درخواست اطلاعات آمریکا سن دیگو

این برنامه 4 ساله، آموزش کسب و کار را با یک بنیاد هنری لیبرال فراگیر ترکیب می کند. این به دانش آموزان مهارت و تخصص لازم برای پیشرفت در محیط کسب و کار پویا امروز را می دهد. این برنامه بر دیدگاه های جهانی تأکید دارد، احساس مسئولیت اجتماعی را افزایش می دهد و مهارت های رهبری را توسعه می دهد - در حالی که انعطاف پذیری دانش آموزان را به دنبال منافع فردی خود می دهد.

کارشناسی در رشته علوم کامپیوتر

Unicaf University (MW)
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت پاره وقت 4 سال ها زمان ثبت نام باز است آمریکا نیویورک یونان آتن رومانی بخارست بریتانیا لندن مصر قاهره غنا آكرا مالاوی لیلوونگ موریس بندر لوئیس کنیا نایروبی نیجریه لاگوس سومالی موگادیشو زامبیا لوساکا اردن ایربید قبرس قبرس آنلاین + {تعداد} بیشتر

با دنیای کامپیوترهای رانده شده، مدرک کارشناسی علوم رایانه حیاتی است. زمینه هایی مانند محاسبات و فناوری اطلاعات، امنیت، پایگاه داده و توسعه وب مورد بررسی قرار خواهد گرفت. این مدرک دانش آموزان را با دانش و مهارت های علمی کامپیوتر علمی و عملی فراهم می کند و به این ترتیب آنها را قادر می سازد تا در بخش صنعتی، بانکی، تجاری و دولتی کار کنند.

لیسانس علوم در علوم داده و تجزیه و تحلیل

St. Ambrose University
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها ژانویه 2020 آمریکا Davenport

اگر دوست دارید با اعداد کار کنید و دستکاری کنید، تجزیه و تحلیل نتایج و کمک به دیگران درک کنید که چگونه داده ها برای آنها کار می کنند، یک مدرک در علوم داده و تجزیه و تحلیل از St. Ambrose University شما را برای حرفه ای با تقاضا بالا که شما با اهداف خود را آماده خواهد کرد.

کارشناسی در مدیریت بازرگانی

The Citadel
پردیس دانشگاهی آنلاین تمام وقت پاره وقت 2 سال ها زمان ثبت نام باز است آمریکا چارلستون + {تعداد} بیشتر

برنامه پایان دوره کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی در The Citadel انتخاب رشته ای چالش برانگیز از دوره های در نظر گرفته شده برای دانش آموزان است که زمینه ای کاملاً گرد در همه جنبه های یک کسب و کار فراهم می کند. این برنامه به دانشجویان کمک می کند تا مهارت های تفکر انتقادی و رهبری را توسعه دهند که در بازار کار امروز قابل استفاده است.

لیسانس علوم مهندسی مکانیک

West Virginia University
پردیس دانشگاهی 4 سال ها آگوست 2020 آمریکا مورگانتاون

مهندسی مکانیک یک نظم فنی گسترده است. این دانش دانش فیزیکی و ریاضیات را برای طراحی، ساخت و ساز، آزمایش، تجزیه و تحلیل، استفاده و بهره برداری از یک دستگاه، ساختار، یک ماشین، یک فرایند یا یک سیستم در خدمت به بشریت ادغام می کند. توسعه آن با رشد صنعت ارتباط دارد. جامعه مدرن نیاز به مهندسین مکانیکی دارد که آموزش گسترده و عمیقی در زمینه مهندسی و علوم مرتبط دارند و در زمینه تجزیه و تحلیل و حل مشکلات پیچیده، همه کاره شده اند. مهندس مکانیک نه تنها باید سطح بالایی از تخصص حرفه ای داشته باشد، بلکه باید از تاثیر راه حل های مهندسی در یک زمینه اجتماعی، از جمله ملاحظات اخلاقی و اقتصادی نیز قدردانی کند.

کارشناسی علوم رایانه

St. Norbert College
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها ژانویه 2020 آمریکا خلیج سبز

دانشمندان رایانه ، این محیط دیجیتال را ایجاد و بهینه می کنند ، جایی که در آن افراد و فناوری هایی که به آنها متکی هستند ، هر روز کار می کنند. به عنوان یک دانشمند رایانه ، هنگام مهندسی راه حل های نرم افزاری نوآورانه که کار و زندگی را آسان تر می کند ، به دنبال زیبایی و عملکرد هستید. شما می توانید در St. Norbert College رشته اصلی یا جزئی را در علوم کامپیوتر دنبال کنید.

کارشناسی در شیلات و علوم حیات وحش

Paul Smith's College
پردیس دانشگاهی تمام وقت سپتامبر 2020 آمریکا پل اسمیتز

لیسانس شیلات و علوم حیات وحش - ما 14000 هکتاری دانشگاه دریاچه و اعضای هیات علمی اختصاص داده شده ارائه منحصر به فرد، دست در فرصت به بررسی ماهی و حیات وحش جمعیت.

لیسانس در سیستم های اطلاعات مدیریت

University of Tampa - Sykes College of Business
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها آگوست 2020 آمریکا تمپا

سیستمهای اطلاعاتی مدیریت (MIS) زمینه ای چالش برانگیز است که بر ادغام راه حل های فن آوری اطلاعات مبتنی بر رایانه و فرآیندهای تجاری برای تأمین نیازهای اطلاعاتی مشاغل و شرکتهای دیگر متمرکز است. فناوری اطلاعات مبتنی بر رایانه به عنوان ابزاری برای تولید ، پردازش و توزیع اطلاعات مشاهده می شود. در حالی که رایانه ابزاری برای این زمینه است ، ما دانش آموزان را به ارزیابی کننده واقعی تبدیل می کنیم و باعث ایجاد کارآیی و ارزش در سازمانها می شویم.

BS در علوم مهندسی

Wartburg College
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 سال ها درخواست اطلاعات آمریکا Waverly

کارفرمایان امروز به دنبال مهندسان هستند که بیش از اینکه از لحاظ فنی صلاحیت دارند. آنها به دنبال فارغ التحصیلانی هستند که می توانند به طور موثری بنویسند و سخن بگویند، بازیکنان تیم، و چه کسی می تواند "تصویر بزرگ" را ببیند. این نوع مهندسین هستند که فارغ التحصیلان Wartburg هستند. بر خلاف برنامه درسی دانشگاه، برنامه علوم مهندسی Wartburg بر گستره پس زمینه بر روی تخصص باریک تأکید دارد، از جمله یک منظر هنری لابراتوار واقعی.