Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 164 کارشناسی های علوم انسانی  (کارشناسی علوم انسانی و هنر) که در ارتباطات 2023/2024

164 کارشناسی علوم انسانی و هنر برنامه ها که در ارتباطات 2023/2024

بررسی اجمالی

بسیاری از دانش آموزان به دنبال یک مدرک لیسانس، و یا یک مدرک تحصیلی سه تا چهار سال شناخته شده بین المللی، انجام این کار به منظور دستیابی به موقعیت های بالاتر پرداخت در یک صنعت خاص. دیگران را انتخاب کنید برای انجام این کار به عنوان وسیله ای برای به دست آوردن یک درجه پیشرفته تر. صرف نظر از استدلال در به دنبال یک مدرک لیسانس خود، انجام این کار به طور معمول منجر به حقوق و دستمزد بالاتر و افزایش فرصت های شغلی در یک میدان داده شده است.

فقط چه BA در ارتباط است؟ کارشناسی هنر در ارتباطات آماده کردن دانش آموزان برای طیف گسترده ای از مواضع مربوط به رسانه ها. دانشجویان در این دوره از مطالعه باید انتظار برای پیشبرد مهارت های نوشتن خود، انجام تجزیه و تحلیل مفهومی بسیار پیچیده و توسعه مهارت های تفکر انتقادی، و همچنین به عنوان با دقت مطالعه قوانین و دستورالعمل های اخلاقی از رسانه ها و ارتباطات است. دانش آموزان همچنین با استفاده از ابزار و فن آوری رسانه مدرن روز معمولا در حوزه ارتباطات استفاده آموزش.

دانش آموزانی که کسب کارشناسی هنر در ارتباطات به طور کلی قادر به فرمان حقوق بهتر از همتایان کمتر تحصیل خود، و آماده به کار در انواع زمینه های مربوط به رسانه ها می باشد. آنها همچنین ممکن است به کیف پول استاد ارتباطات و یا درجه مشابه، اگر مورد نظر را انتخاب کنید.

مانند بسیاری از فرصت های آموزشی، هزینه کارشناسی هنر در ارتباطات متفاوت قابل ملاحظه ای در طول و قدر و منزلت از برنامه و منطقه جغرافیایی که در آن انجام شده است.

دانش آموزانی که کسب کارشناسی هنر در ارتباطات باید مهارت های لازم برای موفقیت در هر دو برای و بخش های غیر انتفاعی.بسیاری از فارغ التحصیلان رفتن به عنوان روابط عمومی و یا متخصص بازاریابی، مربیان شرکت ها، مدیران سیاسی یا مدیران، مدیران حساب، حرفه ای منابع انسانی و یا نمایندگان فروش، در میان دیگر مشاغل مرتبط کار می کنند.

برای پیدا کردن یک کارشناسی هنر در برنامه ارتباطات است که متناسب با نیازهای شما، کشف پایگاه داده گسترده ما از برنامه ها، و یا استفاده از فرم سرب ارائه شده به شما کمک کند با یک برنامه مناسب با نیازهای شما و می خواهد پیوند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی
  • ارتباطات
رشته های تحصیلی
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (164)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه