Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه کارشناسی های علوم انسانی  (کارشناسی علوم انسانی و هنر) که در ارتباطات دیجیتال که در آمریکا 2024

کارشناسی علوم انسانی و هنر برنامه ها که در ارتباطات دیجیتال که در آمریکا 2024

بررسی اجمالی

دانش آموزان علاقه مند در مطالعات روزنامه نگاری یا رسانه ها باید در یک برنامه ارتباطات دیجیتال ثبت نام. این برنامه می تواند کمک به دانش آموزان برای دیدن تاثیر تلویزیون، اینترنت، رسانه های اجتماعی، و رادیو را بر جامعه و دنیای کسب و کار.

ایالات متحده همچنان محبوب ترین مقصد جهان برای دانشجویان بین المللی است. دانشگاه‌های ایالات متحده بر رتبه‌بندی جهانی تسلط دارند و این کشور نیز طیف گسترده‌ای از مکان‌های تحصیلی هیجان‌انگیز را ارائه می‌دهد. سیستم های دانشگاه ایالتی تا حدی توسط دولت های ایالتی یارانه پرداخت می شود و ممکن است پردیس های بسیاری در سراسر ایالت پراکنده با صدها هزار دانشجو داشته باشد.

اخذ درجه کارشناسی علوم انسانی (BA) یک دستاورد آکادمیک است که با تکمیل مجموعه ای از دوره های تحصیلی در طول مدت سه الی چهار سال امکان پذیر است. این موضوعات درسی که به منظور اخذ این درجه تحصیلی مورد مطالعه قرار می گیرند مجموعه متنوعی از رشته های علوم انسانی و علوم را در بر می گیرند.

اطلاعات بیشتر