Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 18 کارشناسی های علوم انسانی (کارشناسی علوم انسانی و هنر) که در باستان شناسی 2023/2024

18 کارشناسی علوم انسانی و هنر برنامه ها که در باستان شناسی 2023/2024

بررسی اجمالی

سود BA در باستان شناسی می تواند یک انتخاب عالی برای افراد علاقه مند به یادگیری در مورد جوامع از گذشته و چگونه آنها را به بافت مدرن مناسب است. در حال یک باستان شناس به این معنا نیست به طور مداوم در رأی در حرارت سوزان کار. با توجه به پیچیدگی همیشه در حال تکامل از تکنیک های علمی، باستان شناسان خیلی بهتر قادر به تفسیر یافته های خود را با سطح بالاتری از اعتماد به نفس.

دانش آموزان آینده نگر اغلب بپرسید، چه BA در باستان شناسی است؟ باستان شناسی یک رشته گسترده است. به دنبال یک درجه در این زمینه شامل یادگیری در مورد فرهنگ های باستانی، شیوه تحقیق، زمین شناسی و بوم شناسی است. بسیاری از برنامه فرصت را به شرکت در حفاری و همچنین تحقیق آزمایشگاهی ارائه دهد. هستند بسیاری از تخصصی در باستان شناسی از جمله علوم باستان شناسی، باستان شناسی پزشکی قانونی، دریایی و باستان شناسی ساحلی، باستان شناسی میدان جنگ و باستان شناسی زیست محیطی وجود دارد.

این برنامه و درسی مربوطه سودمند برای تعدادی از دلایل است. اگر هیچ چیز دیگری، آن را به یک چارچوب تاریخی بیشتری برای زندگی خود را فراهم می کند دانش آموزان است. علاوه بر این، داشتن مدرک لیسانس در باستان شناسی ممکن است یک مزیت زمانی که رقابت برای فرصت های شغلی ارائه دهد.

هزینه به دست آوردن این مدرک می تواند توسط مدرسه و کشور متفاوت است. ضروری است برای دانش آموزان آینده نگر به طور کامل هر گونه برنامه های تحقیقاتی مورد نظر برای اطمینان از آنها تحقق نیازهای خود. تماس با یک افسر پذیرش یک راه عالی برای تایید تمام هزینه ثبت نام است.

دانش آموزانی که با مدرک لیسانس در باستان شناسی فارغ التحصیل می توانید تعدادی از مسیرهای شغلی متفاوت را دنبال کنند. یکی یکی از محبوب است به کار بر روی حفاری باستان شناسی. گزینه های استخدام های دیگر عبارتند از مواضع کارکنان موزه ها و یا تدریس. برخی از فارغ التحصیلان در رفتن به دنبال مدارک تحصیلی پیشرفته در زمینه.

هستند بسیاری از برنامه های بزرگ برای افرادی که می خواهند به دنبال مدرک لیسانس در باستان شناسی وجود دارد.پایگاه داده جامع ما می تواند کمک بزرگی در هنگام تلاش برای پیدا کردن مدرسه راست. آموزش آنلاین ممکن است یک جایگزین جذاب برای دانش آموزان با برنامه انعطاف پذیر کمتر و کسانی که از مدارس که ارائه این درجه به دور زندگی می کنند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مطالعات علوم انسانی
 • باستان شناسی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات علوم انسانی (18)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه