Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 221 کارشناسی های علوم انسانی  (کارشناسی علوم انسانی و هنر) که در زبان های خارجی 2023

221 کارشناسی علوم انسانی و هنر برنامه ها که در زبان های خارجی 2023

بررسی اجمالی

کارشناسی درجه است که به دانش آموزان که یک برنامه در یک رشته خاص از هنرهای آزاد را تکمیل کرده اند اهدا شده است. در حالی که طول این برنامه در میان کشورها و نهادهای مختلف متفاوت است، به طور کلی نیاز به سه تا چهار سال مطالعه برای تکمیل مدرک لیسانس در هنر.

مطالعه زبان تبدیل شده است به طور فزاینده مهم به عنوان بسیاری از صنایع به فکر و عمل در مقیاس جهانی است. اما دقیقا همان چیزی است BA در زبان است؟ کارشناسی هنر در زبان اجازه می دهد تا دانش آموزان این فرصت را به مطالعه زبان به انتخاب خود را به شیوه ای دقیق. این برای درک عمیق تر از زبان فراهم می کند، همراه با هر گویش های منطقه ای و فرهنگی که ممکن است در آن وجود داشته باشد. این درجه خاصی است از علاقه به دانش آموزانی که متوجه است که یک تغییر جهانی قابل توجهی در ارتباط و کسب و کار وجود دارد با توجه به بسیاری از پیشرفت های تکنولوژیک اخیر.

مزایای زیادی به دنبال تحصیل در رشته زبان، به عنوان فارغ التحصیلان این برنامه ها به شدت پس از در طیف گسترده ای از صنایع به دنبال وجود دارد. توانایی به طور موثر با دیگران به زبان های مختلف صحبت می کنند ارتباط برقرار یک مهارت است که غیر قابل انکار ارزشمند است. از آنجا که از این مهارت، فرصت هایی که برای فارغ التحصیلان از یک برنامه به زبان وجود دارد فوق العاده ای هستند.

هزینه یک مدرک لیسانس در زبان بسته به موسسه و کشوری که در آن برنامه ارائه شده است. دانش آموزانی که علاقه مند به دنبال این دوره از مطالعه باید تحقیقات کامل در برنامه هایی که به آنها و هزینه های مربوطه خود را درخواست تجدید نظر انجام می شود.

فرصتهای شغلی که فارغ التحصیلان یک برنامه به زبان می تواند دنبال فوق العاده متنوع است. تقریبا هر صنعت است حداقل برخی از نیاز برای افرادی که قادر به ارائه مهارت های ارتباطی موثر در زبان خود را از مطالعه.کسانی که با مدرک لیسانس در زبان نیز تأثیرات فرهنگی مختلف در آن زبان را درک کنید. زمینه های معمول ترین است که دانش آموزان با این درجه را وارد کنید شامل پژوهش، گردشگری، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، و روابط بین المللی است.

پایگاه داده ما شامل طیف گسترده ای از گزینه های برای افراد به دنبال کارشناسی هنر در زبان. نگاهی به چند لحظه برای برنامه های خود را جستجو زیر و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • زبان های خارجی
رشته های تحصیلی
  • زبان های خارجی (221)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

رشته های تحصیلی مرتبط