Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 5 کارشناسی های علوم انسانی (کارشناسی علوم انسانی و هنر) که در علوم اجتماعی 2023/2024

5 کارشناسی علوم انسانی و هنر برنامه ها که در علوم اجتماعی 2023/2024

بررسی اجمالی

لیسانس هنر می تواند انتخاب خوبی برای دانش آموزانی باشد که به دنبال آموزش و یا کار در زمینه های هنر، علوم انسانی و یا علوم اجتماعی هستند. مدارک تحصیلی در این زمینه به شدت بر مطالعات لیبرال تمرکز می کنند و دانش پژوهان را با مهارت های تفکر انتقادی خوب که برای هر دو شیوه زندگی و شخصی خود قابل اجرا هستند، ارائه می دهند.

مدرک کارشناسی علوم اجتماعی چیست؟ این مدرک لیسانس دانش آموزان را چگونه تجزیه و تحلیل جامعه و روابط است که یک محیط اجتماعی را تشکیل می دهد. محدوده تمرکز شامل جامعه شناسی، تاریخ، سیاست، اقتصاد، قانون، مدیریت بازرگانی، روانشناسی و جرم شناسی است. اساتید اغلب به دانشآموزان میگویند که «برای این درس میخواند»، اما طبقات مانند مالی و اقتصاد شامل محاسبات پیچیده هستند و دورههای جامعهشناسی و روانشناسی اغلب شامل برخی از کارهای آزمایشگاهی هستند.

یک مدرس علوم اجتماعی می آموزد که چگونه به خارج از جعبه فکر کنی، از نظر علمی، روابط اجتماعی و مسائل اجتماعی را ارزیابی می کند و تغییر یا تغییر مورد نظر را در سطح فردی یا گروهی تاثیر می گذارد. این مهارت ها اغلب برای افرادی که به دنبال کار حرفه ای در هر نوع کاری هستند، که در آن تمرکز بر رفتار انسانی، مانند کار اجتماعی، آموزش و مشاوره، ضروری است.

هزینه تکمیل BA در علوم اجتماعی در سراسر دانشگاه های مختلف متفاوت است. این دوره معمولا به مدت چهار سال ادامه دارد، اما برخی از دانشگاه ها ممکن است برنامه های شتاب دهنده را ارائه دهند. تحقیق خود را انجام دهید تا ببینید که کدام گزینه برای شما و بودجه شما مناسب تر است.

در حالی که اغلب در مقیاس نرمتر نسبت به علوم خالص در نظر گرفته می شود، اما مدرک کارشناسی علوم اجتماعی حقوقدانان و قضات میلیونر، مدافعان شش رقمی، دیپلمات های مسافرتی و افسران قانون جهان را ایجاد می کنند. آسمان برای این درجه محدود است. این همه به یک مهارت خاص دانش آموز، فرصت هایی که او و او بر می آید و چگونه متخصصان خود را از دیگر کارگران در زمینه خود متمایز می کنند، جور می شود.

از آنجایی که به طور معمول محدودیت وجود دارد، در صورتی که آزمایشگاه مربوط به این درجه باشد، معمولا به صورت آنلاین انجام می شود، بلکه در تنظیمات کلاس درس در مدارس سراسر جهان نیز موجود است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مطالعات حرفه ای
 • علوم اجتماعی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات حرفه ای (5)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه