Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 20 کارشناسی های علوم انسانی (کارشناسی علوم انسانی و هنر) که در فرانسه 2023/2024

20 کارشناسی علوم انسانی و هنر برنامه ها که در فرانسه 2023/2024

بررسی اجمالی

کارشناسی درجه برای مطالعات کارشناسی در هنر یا علوم لیبرال، اهدا به طور معمول پس از سه تا چهار سال از ترم است. برای دانش آموزان که لذت بردن از یادگیری در مورد فرهنگ های دیگر و مطالعه زبان، کارشناسی هنر در زبان دیگری انتخاب محبوب است. BA در فرانسه اغلب به دانش آموزان تجدید نظر با توجه به فرانسه و مناطق با روابط فرهنگی یا زبانی به کشور است.

BA در فرانسه چیست؟ درسی برای این درجه می سازد دانش آموزان بسیار در درک مهارت، خواندن، صحبت کردن، و نوشتن زبان، اما درجه همچنین دارای یک جزء علوم اجتماعی قابل توجه است. دانش آموزان ممکن است در مورد تاریخ، اقتصاد، سیستم های سیاسی، و فرهنگ مدرن از فرانسه، و همچنین کشورهای دیگر که فرانسه صحبت یاد بگیرند. این درجه واقعا آماده دانش آموزان به درک، کار با، و در میان مردم از فرانسه و مناطق دیگر که از نزدیک به این کشور گره خورده است زندگی می کنند.

دانش آموزانی که کسب این مدرک دانش قوی از زبان و کشور فرانسه به دست آورید. این ارائه می دهد مزایای عملی در آماده کردن دانش آموزان به کار و خارج از کشور زندگی می کنند. این همچنین باعث می شود دانش آموزان نامزد جذاب تر برای کارهایی که نیاز دوزبانگی و یا چندزبانگی، آگاهی فرهنگی، و طرز فکر جهانی است.

هزینه درآمد مدرک کارشناسی در موسسه دانش آموز را انتخاب می باشد. عوامل مانند جغرافیا و ساختار دوره همچنین می توانید کل هزینه تکمیل برنامه را تحت تاثیر قرار. دانش آموزان باید برنامه های درجه چند نسبت به پیدا کردن یکی با هزینه مناسب.

BA در فرانسه می تواند به انواع فرصت های شغلی منجر شود. دانش آموختگان ممکن است به عنوان معلمان، مترجمان شفاهی، مشاوران در تنظیمات کسب و کار، و یا حرفه ای در گردشگری و سفر صنعت کار می کنند. با توجه به تسلط آنها در طول برنامه به دست آوردن، فارغ التحصیلان نیز ممکن است تعدادی از مشاغل در کشورهایی که زبان صحبت می کنند را دنبال کنند.

مانند درجه بسیاری از کارشناسی، کارشناسی در فرانسه می تواند از طریق آموزش آنلاین به دست آورده. درجه آنلاین می تواند گزینه خوبی برای دانش آموزان آینده نگر با برنامه مشغول است، بودجه تنگ است، و یا دسترسی محدود به موسسات آموزشی در این نزدیکی هست. روند برنامه را می توان به سرعت و به طور کامل آنلاین را تکمیل کردند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • زبان های خارجی
 • فرانسه
رشته های تحصیلی
 • زبان های خارجی (20)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه