Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 154 کارشناسی های علوم انسانی  (کارشناسی علوم انسانی و هنر) که در موسیقی 2023

154 کارشناسی علوم انسانی و هنر برنامه ها که در موسیقی 2023

بررسی اجمالی

کارشناسی هنر، و یا BA، پیشرفت تحصیلی ارائه می دهد که یک مطالعه گسترده ای از موضوع خاص به عنوان وسیله ای در نهایت ایجاد یک حرفه ای است که در آن صنعت است. دانش آموزان در برنامه های کارشناسی شده اند به طور معمول دیپلم دبیرستان به دست آورده و تحت یک فرایند پذیرش قبل از شروع یک دوره مطالعه.

تنها چیزی که مدرک لیسانس موسیقی است؟ این برنامه حرفه ای شامل انواع کلاس های موسیقی هسته، و همچنین به عنوان یک مطالعه ی کامل از موسیقی استفاده شود. اکثر برنامه های کارشناسی موسیقی را سه تا چهار سال برای تکمیل، و نیاز به مهارت در آواز خواندن، انجام و یا نواختن آلات موسیقی. مناطق اضافی از مطالعه به طور معمول شامل موسیقی شناسی، تئوری موسیقی و شناخت موسیقی و آهنگسازی است. بسیاری از دانش آموزان را انتخاب کنید به محدود تمرکز خود را بر روی یک منطقه خاص، مانند موسیقی و فیلم و یا فن آوری وب و طراحی برای موسیقی.

دانش آموزانی که برنامه های کارشناسی موسیقی با موفقیت کامل به خوبی برای نقش های متعدد در موسیقی، دانشگاهی و هنرهای نمایشی آماده. نه تنها فرصت های شغلی بیشتری برای دارندگان مدرک کارشناسی موسیقی از کسانی که بدون مدرک دانشگاهی، اما فارغ التحصیلان نیز به طور کلی قادر به فرمان حقوق بالاتر، علاوه بر استفاده از BA به عنوان یک سنگ پله به درجه پیشرفته تر هستند.

چقدر یک دانش آموز می تواند انتظار برای یک برنامه BA پرداخت متفاوت است به عوامل متعددی است. مثالها عبارتند از برنامه خاص آنها را انتخاب کنید، و همچنین به عنوان جایی که از لحاظ جغرافیایی آنها تصمیم به مطالعه.

بسیاری از دارندگان مدرک کارشناسی موسیقی رفتن به عنوان accompanists، گروه و یا مدرسه موسیقی مدیران، هادی، پیشاهنگان استعداد، هنرمندان، معلمان، پروازترین ترانه، عوامل موسیقی، موسیقی درمانی و یا ترانه سرایان کار می کنند. دیگران کار امن در تولید رویداد، به ثمر رساند فیلم و یا برنامه های رادیویی، مدیریت و یا پژوهشی.

دانش آموزان علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد آموزش و پرورش و فرصت های شغلی موجود برای کارشناسی هنر در دارندگان موسیقی ممکن است پایگاه داده گسترده ما از برنامه های در سراسر جهان در دسترس استفاده کنند. فرم سرب ما یک منبع تعالی است که می تواند به شما کمک کند با برنامه ای است که حق را برای شما مطابقت است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • هنر های نمایشی
  • موسیقی
رشته های تحصیلی
  • هنر های نمایشی (154)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه