Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 98 کارشناسی های علوم انسانی  (کارشناسی علوم انسانی و هنر) که در هنر 2023/2024

98 کارشناسی علوم انسانی و هنر برنامه ها که در هنر 2023/2024

بررسی اجمالی

کارشناسی درجه است که بر دانش آموزانی که یک برنامه خاص از مطالعه در هنرهای آزاد را تکمیل کرده اند اعطا می شود. درجه به طور معمول سه تا چهار سال طول می کشد تا کامل، هر چند طول هر برنامه بسته به موسسه و کشور است که در آن نهاد قرار گرفته است متفاوت خواهد بود.

کارشناسی هنر در مطالعات هنر یک برنامه درجه فوق العاده همه کاره است، اما دقیقا چه BA در مطالعات هنر است؟ این درجه خاص دانش آموزان ارائه می دهد فرصت برای کشف ارتباط بین اشکال مختلف از هنر و نگرانی های خارج که شامل سیاست، فلسفه، مذهب، فن آوری، و خیلی بیشتر. دانش آموزان به طور معمول کشف این ارتباط در حالی که همچنین توسعه مهارت های مهم در انواع رسانه، از جمله فیلم، موسیقی، و هنرهای تجسمی.

تعدادی از مزایایی را که دانش آموزان به دنبال یک هنر کارشناسی در مطالعات هنر می توان انتظار داشت، از جمله توسعه مهارت های تحلیلی و توانایی برای ایجاد معنا در انواع آثار هنری وجود دارد. دانشجویان همچنین می توانید انتظار برای بسیاری از مهارت های عملی آنها در طول این دوره از برنامه یادگیری، که همه آنها فوق العاده متنوع بهره مند شوند.

هزینه یک مدرک لیسانس در مطالعات هنر تا حد زیادی در میان بسیاری از موسسات ارائه این برنامه متفاوت خواهد بود. این بهترین است که اشخاص علاقه مند به طور کامل تحقیق هزینه هر برنامه قبل از ورود در تصمیم گیری با توجه به که موسسه برای حضور در.

حرفه های متعدد است که کسانی که کسب مدرک لیسانس در مطالعات هنر می تواند دنبال، که شامل حرفه در بسیاری از صنایع، از جمله هنر مفهومی، نوشتن خلاق، رقص، فیلم، تصویر، عکاسی، چاپ، آموزش، موسیقی، و کسب و کار وجود دارد.

برنامه های فوق العاده ای در دسترس شما اگر شما علاقه مند در به دنبال مدرک لیسانس در مطالعات هنر وجود دارد. پایگاه داده جامع ما فراهم می کند یک لیست از بسیاری از موسسات که ارائه چنین برنامه ای، به طوری که یک چند لحظه به جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مطالعات هنر
  • هنر
رشته های تحصیلی
  • مطالعات هنر (98)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه