Keystone logo

1 کارشناسی علوم انسانی و هنر برنامه ها که در هنر های نمایشی مطالعات فیلم Film Industry که در چین برای 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • چین
  • هنر های نمایشی
  • مطالعات فیلم
  • Film Industry
رشته های تحصیلی
  • هنر های نمایشی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی علوم انسانی و هنر برنامه ها که در هنر های نمایشی مطالعات فیلم Film Industry

مطالعات صنعت فیلم چیست؟
مطالعات صنعت فیلم مطالعه جنبه های تجاری و خلاقانه صنعت فیلم است. این شامل همه چیز است، از توسعه و تولید فیلم گرفته تا توزیع و نمایشگاه آنها. علاوه بر این، شامل تحقیق در مورد تاریخ، نظریه و نقد فیلم نیز می شود.

با مدرک صنعت فیلم چه کار می توانم انجام دهم؟
تعدادی از مسیرهای شغلی مختلف وجود دارد که می توانید با مدرک تحصیلی در صنعت فیلم طی کنید. یکی از گزینه‌ها این است که حرفه تولید فیلم را دنبال کنید. این می تواند شامل کار به عنوان تهیه کننده، کارگردان یا فیلمنامه نویس باشد. از طرف دیگر، می توانید در توزیع یا بازاریابی فیلم نیز کار کنید. فارغ التحصیلان رشته صنعت فیلم ممکن است به عنوان منتقد، مورخ یا نظریه پرداز فیلم نیز کار کنند.

چه مدرک هایی در صنعت فیلم وجود دارد؟
انواع مختلفی از مدارک صنعت فیلم وجود دارد. یکی از گزینه ها ادامه تحصیل در مقطع لیسانس در رشته مطالعات فیلم است. این به شما یک پایه محکم در تاریخ، تئوری و نقد فیلم می دهد. از طرف دیگر، می توانید مدرکی را در تولید فیلم دنبال کنید که بر جنبه تجاری صنعت فیلم تمرکز دارد. همچنین مدارک تحصیلی در توزیع فیلم یا بازاریابی فیلم وجود دارد که شما را برای حرفه ای در بخش تبلیغات و فروش در صنعت آماده می کند. هر مسیری را که انتخاب کنید، مدرک تحصیلی در صنعت فیلم می‌تواند منجر به یک حرفه ارزشمند و هیجان‌انگیز شود.

در طول مدرک صنعت فیلم چه خواهم خواند؟
دوره تحصیلی برای مدرک صنعت فیلم بسته به برنامه خاصی که انتخاب می کنید متفاوت است. با این حال، به طور کلی، می توانید انتظار مطالعه موضوعاتی مانند تاریخچه فیلم، نظریه و نقد را داشته باشید. تولید فیلم؛ و پخش و نمایشگاه فیلم. علاوه بر این، ممکن است فرصت گذراندن دوره‌های آموزشی در زمینه‌های مرتبط مانند تجارت سرگرمی یا ارتباطات را نیز داشته باشید. با مطالعه طیف گسترده ای از موضوعات، شما برای حرفه ای در هر تعداد از جنبه های مختلف صنعت فیلم آماده خواهید شد .

آموزش و پرورش چین بالاتر برای چند سال به عنوان یکی از بهترین در میان کشورهای آسیایی رای دادند. این کشور دارای بیش از 150 توزیع هر دو دانشگاه دولتی و خصوصی متعلق به در تمام استان از چین است. آموزش عالی پژوهش بر اساس است.

اخذ درجه کارشناسی علوم انسانی (BA) یک دستاورد آکادمیک است که با تکمیل مجموعه ای از دوره های تحصیلی در طول مدت سه الی چهار سال امکان پذیر است. این موضوعات درسی که به منظور اخذ این درجه تحصیلی مورد مطالعه قرار می گیرند مجموعه متنوعی از رشته های علوم انسانی و علوم را در بر می گیرند.