Keystone logo

10 کارشناسی علوم و مهندسی برنامه ها که در هوانوردی آموزش خلبانی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • هوانوردی
  • آموزش خلبانی
رشته های تحصیلی
  • هوانوردی (10)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی علوم و مهندسی برنامه ها که در هوانوردی آموزش خلبانی

BSc-short برای لیسانس علوم - مدرک کارشناسی است که بر روی یک رشته در خارج از هنرهای لیبرال تمرکز دارد. این مدرک به دانشجویان واگذار شده است که برنامه درسی دوره پیش دبستانی کلاس های عمومی و تخصصی را تکمیل می کنند.

کارشناسی ارشد در آموزش خلبانی چیست؟ کارشناسی در آموزش خلبانی برنامه ای است که برای دانش آموزانی طراحی شده است که مایل به تبدیل شدن به خلبانان هستند. چنین برنامه هایی بر ایمنی پرواز، علم پشت هواپیماها و مقررات هواپیمایی تمرکز دارد. این مفاهیم ممکن است در دوره هایی نظیر نظریه پرواز، مهندسی هوا فضا، اصول آزمایشی و معرفی کنترل ترافیک هوایی تدریس شود. این کلاس ها معمولا با آزمایشگاه های پروازی شبیه سازی شدید که در آن دانش آموزان تمرین می کنند، پرواز می کنند.

کارشناسی در آموزش خلبانی تعدادی از مزایای واضح را فراهم می کند. دانش آموزان احتمالا به افزایش آگاهی از ایمنی و همچنین دانش ارزشمندی از علم و آیرودینامیک خواهند پرداخت. مهارت های حل مسئله ای که آموخته می شود ممکن است به زندگی بر روی زمین اعمال شود.

چقدر هزینه کارشناسی ارشد در آموزش خلبان برای کسب درآمد؟ هزینه های این برنامه ممکن است به علت هزینه آزمایشگاه های شبیه سازی، بالاتر از دیگران باشد. عوامل دیگر مانند محل سکونت، تحصیلات و کمک های مالی نیز می توانند تعیین کنند که چقدر هزینه خواهد شد. برای برآورد، شما باید به طور مستقیم با مدرسه تماس بگیرید.

البته، اگر اکثریت فارغ التحصیلانی که کارشناسی در آموزش خلبان کسب می کنند، بسیاری از کارها را به عنوان خلبان انجام خواهند داد. حتی ممکن است در این حرفه نیز فرصت های مختلفی وجود داشته باشد، مثلا ممکن است به عنوان یک خلبان تجاری یا خلبان حمل و نقل کار کنید. سایر فرصت های شغلی که ممکن است برای فارغ التحصیلان در دسترس باشد شامل مهندس هوا فضا، کنترل ترافیک هوایی، مدیر خدمه پرواز و مدیر تعمیر هواپیما است. موقعیت های زیادی وجود دارد که شما می توانید مهارت های و مهارت های خود را به کار گیرید.

اگر می خواهید کار حرفه ای خود را به پرواز ببندید، ابتدا باید برنامه درستی را برای کارشناسی خود در آموزش Pilot Training پیدا کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.