Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 133 کارشناسی های علوم  (کارشناسی علوم و مهندسی) که در حسابداری و مالیه 2023/2024

133 کارشناسی علوم و مهندسی برنامه ها که در حسابداری و مالیه 2023/2024

بررسی اجمالی

کارشناسی، که آن هم به عنوان یک کارشناس شناخته شده است، یک برنامه درجه که میسازد زمینه را برای یک فرد برای ادامه تحصیل خود است. علوم و مهندسی در زمینه هدف قرار با این درجه هستند، و دانش آموزان ممکن است را انتخاب کنید به مطالعه علوم اجتماعی، علوم طبیعی، و حتی حسابداری و امور مالی.

کارشناسی در حسابداری و امور مالی چیست؟ این درجه با هدف کمک به دانشجویان در فهم اطلاعات مالی. به جای رفتن به یک حرفه ای با حسابداری و یا مالی درجه سخت، دانش آموزان می توانند از مزایای درجه یکپارچه لذت ببرید. کلاس ممکن است شامل برنامه ریزی مالی، رفتار سازمانی، اقتصاد مالی، و سیستمهای اطلاعاتی حسابداری. دیگر اختیاری که همچنین می تواند نسبت به این درجه استفاده شود وجود دارد.

دانش آموزانی که امن مدرک کارشناسی در حسابداری و امور مالی یک مزیت رقابتی در صنعت داشته باشد. آنها خواهد شد پس از کارفرمایان به دنبال افراد مطلع در هر دو حوزه به دنبال.این می تواند آن را آسان تر برای آنها را به پیدا کردن یک شغل پس از فارغ التحصیلی را.

هزینه یک کارشناسی حسابداری و امور مالی بسته به کشوری که در آن یک دانش آموز در نظر دارد به مطالعه متفاوت خواهد بود. نهاد خود نیز نقش مهمی در هزینه ها و شهریه که دانش آموز می تواند انتظار به پرداخت بازی. تماس با مدرسه به طور مستقیم بهترین راه برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر است.

پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان می توانند انتظار داشته باشند از گزینه های مختلف حرفه ای. است نیاز رو به رشد برای کارشناسان مالی وجود دارد، و فارغ التحصیلان می توانند به سمت یک کار به عنوان یک حسابدار، حسابرس، حرفه ای بانکی، و حتی یک حرفه ای در بیمه است. سایر مشاغل ممکن است شامل مدیریت خزانه داری، مدیریت حقوق بازنشستگی، خدمات اطلاعات مالی، و انواع دیگر.

اگر امور مالی و صدا های حسابداری مانند چیزی است که شما ممکن است علاقه مند در، را برخی از زمان به تحقیق دانشگاه های مختلف، از جمله کسانی که محلی، خارجی، و یا حتی به صورت آنلاین می باشد.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • مطالعات اقتصادی
  • حسابداری
  • حسابداری
  • حسابداری و مالیه
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (133)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه