Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 66 کارشناسی های علوم  (کارشناسی علوم و مهندسی) که در علوم کشاورزی 2023

66 کارشناسی علوم و مهندسی برنامه ها که در علوم کشاورزی 2023

بررسی اجمالی

اکثر دانش آموزان آموزش عالی خود را با کسب یک مدرک لیسانس شروع می شود. سود این درجه نشان دهنده یک تسلط بر اصول یک میدان و به عنوان یک پیش نیاز برای درجه های پیشرفته تر عمل می کند. مدرک لیسانس علوم دانش آموزان آماده برای مشاغل در زمینه علمی است.

کارشناسی در علوم کشاورزی چیست؟ این منطقه رشته های مطالعه است که شامل بسیاری از جنبه های مختلف کشاورزی است. دلیل آن است که بسیار وسیع بود، ممکن است لازم باشد به تمرکز مطالعات خود را در اطراف هر کدام منطقه شما بیشتر علاقه مند به کار هستند. دوره معمولا شامل مطالعه علوم دامی، خاک و آفت کش ها، محیط زیست، مدیریت منابع طبیعی، باغبانی عمومی، و گاهی اوقات چشم انداز است. راه های بسیاری برای اعمال مدرک لیسانس در علوم کشاورزی وجود دارد، بنابراین راه های بسیاری برای تمرکز مطالعه شما وجود دارد.

دانش آموزان را انتخاب کنید که به مطالعه نفع علوم کشاورزی از ماهیت گسترده ای از زمینه خود را، ترک آنها را رایگان برای کشف بسیاری از مناطق مختلف کشاورزی برای پیدا کردن منطقه ای که به آنها تجدید نظر شود. آموزش و پرورش به دست آورد با مدرک لیسانس ارائه می دهد مزایای زمانی که به دنبال شغل در بخش کشاورزی.

شهریه و هزینه های که شما را مجبور به پرداخت به کسب مدرک کارشناسی متفاوت است. قبل از اینکه شما در یک برنامه ثبت نام، لازم است تا انجام تحقیقات خود را برای هزینه های. جزئیات برنامه، مدرسه، و طول مطالعه همه را تحت تاثیر قرار چقدر هزینه خواهد برای کسب مدرک خود را.

هستند بسیاری از مشاغل است که می تواند پس از مطالعه علوم کشاورزی به دست آمده، که اکثر آنها به طور مستقیم با کشاورزی وجود دارد. این خدمات عبارتند از کشاورزان، برنامه ریزان استفاده از زمین، سیاست گذاران، مشاوران کشاورزی، و موقعیت در توسعه بین المللی. هر چه شغلی را انتخاب کنید، شما به احتمال زیاد کمک شود گسترش منبع غذایی در جهان، کمک به ایجاد آینده قوی تر.ممکن است که به کار با سازمان های دولتی، شرکت های مستقل، و یا سازمان های غیر انتفاعی.

برای شروع تمرکز علاقه خود را در بخش کشاورزی، به یک برنامه علمی کشاورزی. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • علوم زیستی
  • علوم کشاورزی
رشته های تحصیلی
  • علوم زیستی (66)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه