Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 95 کارشناسی های علوم  (کارشناسی علوم و مهندسی) که در مدیریت کسب و کار 2023

95 کارشناسی علوم و مهندسی برنامه ها که در مدیریت کسب و کار 2023

بررسی اجمالی

شرکت های موفق در مدیران واجد شرایط تکیه به سازماندهی عملکرد کسب و کار خود را. کارکنان با مجموعه ای جامد از مهارت های عملی همیشه در تقاضا. BBM - دانش آموزانی که می خواهند به توسعه مهارت ضروری باید کارشناسی (کارشناسی) در مدیریت کسب و کار در نظر بگیرید.

BBM - کارشناسی مدیریت بازرگانی چیست؟ این مدرک کارشناسی که در حال توسعه مهارت های کسب و کار اساسی کارفرمایان به دنبال تمرکز است. دانشجویان علم مدیریت کسب و کار مطالعه و تمرکز بر درک چگونگی شرکت های موفق سازمان یافته هستند. این شبیه به دیگر درجات کسب و کار است، اما بر استراتژی های مدیریت. دانش آموزان برای نقش های رهبری و توسعه تکنیک برای متحد کردن و ایجاد انگیزه در مردم است. به عنوان رهبران، آنها باید یک پایه درک از تمام کارهای مربوط به کسب و کار، و آنها را مطالعه طیف وسیعی از موضوعات از جمله قانون کسب و کار، بازاریابی، اقتصاد، امور مالی و حسابداری.

در طول برنامه، تفکر انتقادی و مهارت های تصمیم گیری توسعه یافته است. دانش آموختگان ارائه کارفرمایان خود طیف وسیع تری از شایستگی. برای کسانی که در حال حاضر در حرفه خود چاشنی، این درجه مسیر ارتقاء باز می شود. کسانی که تنها با شروع کردن در نیروی کار خواهد جای پای جامد برای راه اندازی حرفه خود به دست آورید.

هزینه برای کارشناسی در مدیریت کسب و کار - BBM می تواند متفاوت باشد. به عنوان یکی از برنامه های محبوب تر هستند، گزینه های متعددی برای بررسی وجود دارد. دانش آموزان تشویق می شوند تا با نهاد خاص برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد شهریه دوره ها.

یک طیف گسترده ای از انتخاب های حرفه ای در دسترس برای فارغ التحصیلان BBM وجود دارد. شرکت های نیاز به پر کردن نقش رهبری این فارغ التحصیلان در نظر بگیرند. دانش آموزان دارای انعطاف پذیری به تخصص آموزش و ممکن است فرصتهای شغلی به عنوان مدیران، مدیران زنجیره تامین، مدیران منابع انسانی یا مدیران عملیات دنبال کنند.کارشناسی مدیریت کسب و کار - BBM نیز ممکن است به یک حرفه ای به عنوان یک مدیر ارشد در سطح منجر شود.

رقابت در بازار اشتغال شدید برای شغل سطح بالا است، و داشتن آموزش و پرورش سمت راست شما قرار می دهد در موقعیت به دست گرفتن کنترل. در نظر بگیرید همه گزینه های خود را با دقت، از جمله برنامه های دانشگاه آنلاین. برای راه حل است که متناسب با زمان خود، منابع، و نیازهای جغرافیایی است. پایگاه داده آنلاین ما طراحی شده است برای کمک به شما با جستجوی شما و محل مناسب برای شروع جمع آوری اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم خود را است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • مطالعات کسب و کار
  • مدیریت کسب و کار
رشته های تحصیلی
  • مطالعات کسب و کار (95)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه