Keystone logo

1056 کارشناسی علوم و مهندسی برنامه ها که در مطالعات فن آوری 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • مطالعات فن آوری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات فن آوری (1056)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی علوم و مهندسی برنامه ها که در مطالعات فن آوری

  کارشناسی در رشته که دانش آموزان واجد شرایط برای ادامه تحصیل خود و یا پیدا کردن کار بهتر در منطقه خود را از مطالعه تبدیل شده است. برنامه های تمرکز مختلف است که یک دانش آموز می تواند انتخاب کنید به دنبال با این درجه، با علم زیست محیطی، محاسبات، و فن آوری به عنوان برخی از محبوب ترین وجود دارد.

  کسانی که علاقه مند در فن آوری ممکن است از خود بپرسند، "کارشناسی در فناوری چیست؟" درجه است نسبت به ایجاد یک پایه پایدار در فن آوری در زمینه های گوناگون بشود. فن آوری اطلاعات، فن آوری مهندسی و فن آوری های چند رسانه ای برخی از مناطق تمرکز که دانشجو ممکن است دنبال کنند. دانش آموزان می توانند انتظار برای تکمیل بسیاری از کار مبتنی بر کامپیوتر، و همچنین به عنوان دوره های ریاضیات، پروژه های چند رسانه ای، و کلاس های مبتنی بر وب. این درجه است که اغلب در تنها سه سال به دست آمده.

  دانش آموختگان با مدرک کارشناسی فناوری بهتر برای جهان حرفه ای آماده می باشد.آنها را مجبور تجارب است که می تواند آنها را پیش از مسابقه قرار داده شده بود. در برخی موارد، کارآموزی می توانید آنها را بیشتر به کارفرمایان آینده مطلوب را.

  هزینه برای به دست آوردن مدرک کارشناسی ارشد در تکنولوژی متفاوت خواهد بود. کشورها و نهادهای مختلف خواهد مقادیر مختلف برای کمک درسی، هزینه، و لوازم نیاز دارد. بهتر این است که با دفتر پذیرش برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه شما می توانید انتظار به پرداخت در یک موسسه خاص است.

  پس از فارغ التحصیلی، دانش آموزان ممکن است آماده برای جهان حرفه ای از فن آوری. برخی از مشاغل رایج است که فارغ التحصیلان ممکن است علاقه مند شامل مربی نرم افزار، پشتیبانی فنی، سیستم های تحلیلگر، برنامه نویس، برنامه های کاربردی وب توسعه، و سایر مشاغل مرتبط. آنها ممکن است یک حرفه ای با یک شرکت مهندسی، شرکت رسانه ای، یک شرکت کامپیوتری، و یا انواع کسب و کار های دیگر که در فن آوری تکیه برای زنده ماندن دنبال کنند.

  این آسان به درخواست برای پذیرش برای دریافت مدرک کارشناسی فن آوری است.این که آیا شما برنامه ریزی برای مطالعه آنلاین، در خارج از کشور، و یا در یک موسسه محلی، امکانات بی پایان وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.