کارشناسی ارشد در سبک مد

عمومی

3 مکان موجود
برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

این دوره در زبان انگلیسی برگزار می شود

هدف آموزشی این دوره ، تربیت متخصصانی در صنعت مد است كه قادر به مشاركت در فرآیند خلاقیت ، ارزش پیشنهادی و تبلیغ برند یا محصول مد و سبک تعریف و زیبایی آن باشند. تبدیل شدن به یک سبک مد ، که یک پروفایل چند رشته ای و تحلیلی است ، مستلزم اتمام یک مسیر آموزشی عرضی است که باید شامل یک زمینه فرهنگی مستحکم و درک قوی از ابزارهای فنی عکاسی ، فیلم سازی و دنیای مد باشد. صاحبان سبک می توانند چارچوب گسترده ای از منابع بصری و زیبایی شناختی را برای یک برند ایجاد کرده و روندها را تفسیر و تحلیل کنند.

از سال دوم ، دانشجویان می توانند برای ایجاد و مدیریت استراتژی ارتباطی یکپارچه ، مدیریت یک کمپین تبلیغاتی ، معامله با رسانه ها و افرادی که در سراسر بخش فعالیت می کنند ، سازماندهی رویدادها و نمایش های مد ، بلکه یک محصول ، یک طراح یا یک مارک را نیز برنامه ریزی و راه اندازی کنید.

BA in Fashion Stylist Milano

عنوان - دیپلم دانشگاهی سطح اول توسط MIUR (وزارت آموزش ، دانشگاه و تحقیقات) شناخته می شود و برابر با مدرک لیسانس صادر شده توسط دانشگاه ها است.

زمینه ها - اخیراً این حرفه دامنه توانایی های خود را تا جایی گسترش داده است که اکنون نقشی اساسی در جهت گیری هنری مجموعه ها ، استراتژی های ارتباطی یکپارچه ، شکار خنک و روند یابی دارد.

روش و ساختار - این دوره دانش آموزان را از طریق آزمایش عملی روش ها ، ابزارهایی که مطالعه شده اند و جنبه های فرهنگی را آموزش می دهد: پروژه ها (عکس برداری از زنان ، مردان و زندگی هنوز) با مطالعه مراحل تحقیق انجام می شود / توسعه / و تحقق و نمایانگر عناصر اصلی ساخت این دوره از مطالعه است. هر موضوع درمورد پروژه مربوط به آن می شود: ابزارهای فنی و خلاقانه (نرم افزار ، اصلاحات دیجیتالی تصاویر ، ایجاد فیلم). علائم فرهنگی (مد معاصر ، عکاسی ، نشانه شناسی و به طور کلی قادر به تفسیر تصاویر).

هدف اساسی این است که یک سبک مد با توانایی مدیریت فرآیند خلاقیت ، سازوکارهای طراحی پروژه ، دستیابی به درک کامل از سبک های مختلفی که مد در طول تاریخ تجربه کرده است و همچنین روند معاصر ، و به دست آوردن توانایی تجزیه و تحلیل انتقادی اشکال جدید مد.

مشاغل - سبک مد ، مشاور برند ، هماهنگ کننده جهت خلاق ، کارشناس تحقیقات مد ، کارشناس تحریریه مد ، پیش بینی روند

آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. اطلاعات محدود
میلان , میلان , میلان + 2 بیشتر کمتر