کارشناسی ارشد در طراحی بازی

عمومی

3 مکان موجود

شرح برنامه

به سطح بعدی!

با ابزار لازم و خلاقانه و مخاطبین مناسب شما آن را به بهترین استودیوهای توسعه می دهید. هر دو MD.H. و خیلی بیشتر به عنوان مثال، برنامه ریزی هوش مصنوعی بر روی "طرح بازی" است. این به سرعت شما را در سطوح بالاتر (بازی) در برخی از شرکت ها می برد.

حقایق

  • مدت زمان: 7 ترم
  • نوع: تمام وقت
  • امتیازات اعتبار: 210 ECTS
  • مدرک لیسانس علوم (B.Sc.)
  • تاریخ شروع: 1 آوریل 2016 (دوسلدورف) | اکتبر 1
  • مکان ها: مونیخ، دوسلدورف، برلین

به همین دلیل خدمات حرفه ای!

مخاطبین، مخاطبین، مخاطبین - به ویژه در صنعت رسانه، آنها آلفا و امگا هستند. خوب، اگر شما مجبور نباشید از صفر به عنوان یک مبتدی شروع کنید، اما می توانید از رابط های موجود در بازار کار استفاده کنید . همانطور که با Career Service MD.H که به توسعه حرفه ای دانش آموزان و فارغ التحصیلان کمک می کند به لطف طیف گسترده ای از اقدامات و پیشنهادات تماس.

دیدگاه

هدف به نظر ساده است: یک بازی خوب باید سرگرم کننده باشد. اما ایجاد یک سرگرمی واقعی یک کار بسیار پیچیده در عمل است. این چالش با طراحان بازی مواجه است که باید برنامه های بیشتری را صرف «برنامه ریزی» کنند: برای ایجاد ایده های بازی، طراحی تعاملی با بازیکنان، ایجاد فضاهای تجربی، بیداری فانتزی .

به همین دلیل MD.H!

Mediadesign Hochschule دارای بیش از 25 سال تجربه تحصیل است . این برنامه های درجه دولتی را در تمام رسانه ها و مناطق طراحی ارائه می دهد. سه مکان برای انتخاب در رسانه ها و مد ها در شهر برلین، دوسلدورف و مونیخ وجود دارد. این محل یک شهر خوب، امکانات مدرن و بسیاری از فرصت ها را برای مطالعه انعطاف پذیر و فردی ترکیب می کند.

ما را بشناسید

شما می خواهید در مورد این برنامه بیشتر بدانید؟ سپس فقط با مشاور دانش آموز مربوطه در برلین، دوسلدورف یا مونیخ تماس بگیرید. ما همچنین صمیمانه از شما دعوت میکنیم تا به شبهای اطلاعاتی منظم ما. استادان و استادان در حوزه طراحی بازی، بینش عمیق را در برنامه های آموزشی ارائه می دهند. پر جنب و جوش و زنده، از دست اول درباره محتوا و ساختار مطالعه، تدریس زمان، تأمین مالی و خیلی چیزهای دیگر یاد خواهید گرفت. یک جلسه سوال و پاسخ دور رویداد. تاریخ ها را می توانید در خدمات مشاوره دانشجویی پیدا کنید.

آخرین به روز رسانی ژوئن 2018

درباره این دانشگاه

Media Design School (MD.H – ger. Mediadesign Hochschule) is one of the leading universities for media and design in Germany. It educates the offspring of tomorrow in all relevant areas of the media. S ... اطلاعات بیشتر

Media Design School (MD.H – ger. Mediadesign Hochschule) is one of the leading universities for media and design in Germany. It educates the offspring of tomorrow in all relevant areas of the media. Students benefit from the special way that the Media Design School is linked with the economy. اطلاعات محدود
مونیخ , دوسلدورف , برلین + 2 بیشتر کمتر