بررسی دوره

اگر میخواهید به عنوان خلبان تجارتی واجد شرایط شوید، این دوره پویا زمینه های بسیاری از مدیریت حمل و نقل هوایی را پوشش می دهد و شما را برای موفقیت حرفه ای به عنوان یک خلبان تجاری آماده می کند. این یکی از تنها چند دانشگاه انگلیس است که دارای یک شبیه ساز پرواز FNPT II است که شما در طول سال های آخر تحصیلتان به شما کمک می کند تا به مرحله نهایی آموزش پرواز خود بپردازید.

منحصرا به بخش آموزش عالی بریتانیا، برنامه Bucks New University اجازه خواهد داد که شما فقط در سه سال تحصیلی تمام وقت تحصیلات دانشگاهی و ATPL منجمد را به دست آورید - هزینه کمتر از انجام آنها به طور جداگانه است.

ما به دنبال متقاضیانی هستیم که می توانند شور و شوق پرواز را نشان دهند و علاقه زیادی به صنعت حمل و نقل هوایی داشته باشند.

اگر شما با موفقیت در این دوره پذیرفته اید، انتظار می رود که هزینه های اضافی برای آموزش برای تکمیل APPL منجمد خود را با یکی از ارائه دهندگان آموزش مجاز تایید شده ما پیدا کنید. این می تواند هزینه ای بالغ بر 80،000 پوند در طی سه سال این دوره داشته باشد.

هزینه های آموزش اضافی این برنامه توسط وام شما توسط Student Finance انگلستان پوشش نمی شود.

این دوره را پوشش خواهد داد؟

در طول این برنامه، ماژول های کلیدی در قوانین هوایی، هواشناسی و ابزارها را در کنار موضوعات وسیع تر از جمله حمل و نقل هوایی و عملیات فرودگاه بررسی خواهید کرد. شما آموزش پایه نظری تدریس خواهید کرد، در حالی که تعدادی از ماژول های آموزش عملی و پیشرفته ای را از طریق ارائه دهنده مورد تأیید ما در دسترس خواهد بود.

این دوره علاوه بر آموزش تجاری خلبان تجاری، این امکان را به شما می دهد تا مهارت های گوناگونی را برای پیشرفت در نقش های مدیریت خطوط هوایی به ارمغان آورید. شما مدیریت استراتژیک و پایداری، و همچنین ساختار و توسعه صنعت را بررسی خواهید کرد.

تا زمانیکه این درس را به پایان برسانید، شما اعتماد به نفس و سازگاری خود را نشان می دهید و همچنین ویژگی های رهبری و ارتباطات را نشان می دهد. شما تبدیل به یک خلبان حرفه ای و آموزش دیده خواهید شد، آماده برای مقابله با چالش هایی که امروزه حرفه ای هستید.

قرار دادن بیشتر، انتخاب بیشتر

Bucks یک دانشگاه Placements Plus است. بنابراین، هر درجه ای که دارید، می توانید اطمینان حاصل کنید که تعداد زیادی فرصت های مربوط به صنعت مربوطه به شما پیشنهاد می شود تا به شما در زمینه انتخابی خود کمک کنید.

ما همچنین شما را برای پیشبرد کار آماده می کنیم، با مهارت های ویژه برای آموزش کار، افزایش رزومه کاری خود و مهارت های ساختمانی کارفرمایان ارزش خواهند داشت. به رسمیت شناختن ارزش، ما بر این مهارت ها قرار می دهیم که این تجربه را به زمان مطالعه خود متصل کرده ایم.

قرار دادن پلاس همه چیز در مورد کمک به شما یک تجربه ارزشمند تحت کمربند خود را در حالی که شما یک دانش آموز است. برای افزایش انتخاب های خود بعدا، و به شما کمک می کند تا کار فوق لیسانس را که می خواهید دریافت کنید.

جزئیات دوره

کد UCAS: N8H4

منحصرا به بخش آموزش عالی بریتانیا، تکمیل این برنامه Bucks New University اجازه خواهد داد که شما یک مدرک تحصیلی معتبر بریتانیایی و یک پروانه خلبان حمل و نقل هوایی منجمد را فقط در سه سال تحصیلی تمام وقت بدست آورید - هزینه کمتر از انجام آنها به طور جداگانه است. این بالاترین رده تجارتی است که وجود دارد. هنگامی که تعداد مورد نیاز تجارب حرفه ای را برآورده می کنید، پیشوند یخ زده کاهش خواهد یافت.

شما از تجربه کارکنان متخصص ما بهره مند خواهید شد و تعلیم و تربیه تحصیلی را با مهارت های حرفه ای تعادل خواهید داشت. شما عضو انجمن صنعت حمل و نقل هوایی می شوید و مجوز Pilot Pilot های خود را با امتیاز Instrumental و در نهایت گواهینامه چند کاره خدمت خود به دست می آورید که به عنوان ATPL منجمد شناخته می شود.

مردم جایزه اول طلا در هواپیما

ما تنها موسسه آموزش عالی بودیم که برای اعطای اعتبارات مردم 1 طلا برای اهداف هواپیمایی ما (2017-2015) اعطا شد. البته به هیترو بسیار نزدیک است، البته تعداد زیادی از استادان مهمان را جذب می کند. ارتباطات ما با فرودگاه همچنین فرصتی عالی برای اشتغال و کارهای فصلی ارائه می دهد.

انعطاف پذیری دوره

اگر شما قادر به تکمیل هیچ یک از ماژول های آموزش خلبان تجارتی نیستید، شما می توانید این فرصت را برای انتقال به حمل و نقل هوایی با آموزش خصوصی خلبان یا خطوط هوایی و فرودگاه مدیریت کنید.

شرایط ورود به دوره چیست؟

برای این دوره، شما حداقل دو سطح A و GCSE ریاضی و انگلیسی را در درجه C / 4 خواهید داشت. پیشنهادات ما معمولا نیاز به حداقل 96 امتیاز UCAS دارد.

برخی از دانش در مورد موضوعات علمی یک مزیت است. دانش آموزان بالغ که دارای مدارک غیر استاندارد هستند، به طور فردی در نظر گرفته می شوند.

تمام متقاضیان باید مشتاق پرواز باشند، تمایل به یادگیری پرواز و تعهد به حرفه ای در صنعت خطوط هوایی و فرودگاه باشد.

همه دانش آموزان حداقل یک کلاس II پزشکی را برای انجام تکلیف PPL خود نیاز دارند، آن دسته از دانش آموزانی که مایل به انجام آموزش های تجارتی هستند، قبل از ثبت نام با انتخاب ATO خود، باید یک کلاس I را دریافت کنند. اطلاعات بیشتر در مورد الزامات پزشکی I و II کلاس، از جمله AME تایید شده، در وب سایت CAA یافت می شود.

هر برنامه به صورت فردی در نظر گرفته شده است.

ماژولهای دوره

نقشه ماژول

این نقشه ماژول لیستی از ماژول هایی را که دوره شما را تشکیل می دهد، فراهم می کند.

هر مدول ارزش تعدادی از اعتبارات (معمولا 15 یا 30 اعتبار برای دوره های کارشناسی) ارزش دارد. ماژول های اجباری (یا هسته) دانش موضوعی موضوعی را پوشش می دهند، در حالی که ماژول های گزینه "شما را قادر به توسعه منافع خود می کند". برای یک دوره تمام وقت، شما باید مدول هایی را در مجموع 120 اعتبار در هر سطح از درس بگیرید. تعدادی از ماژول های گزینه ای که می توانید انجام دهید بستگی به تعداد ماژول های اجباری در هر سطح دارد. شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی ایجاد دوره خود را از طریق صفحات مشاوره Academic پیدا کنید.

تدریس ما با نیازهای تحقیق و کارفرمایان آگاه می شود و ماژول ها به صورت دوره ای تغییر می کنند تا منعکس کننده تحولات در حوزه موضوعی باشد. علاوه بر این، در صورتی که تعداد دانش آموزانی که علاقه مند به یک ماژول گزینه هستند، کافی نیست، این ممکن است ارائه شود. اگر یک ماژول گزینه ای اجرا نشود، ما در اسرع وقت به شما توصیه می کنیم و به شما یک ماژول جایگزین را انتخاب می کنیم.

ماژول های موجود در این دوره عبارتند از:

سال 1 ماژول

 • پیشرفت بخش حمل و نقل هوایی
 • حمل و نقل هوایی - امنیت و ایمنی
 • مدیریت هواپیمایی
 • عملیات فرودگاه
 • مدیریت، رهبری و تغییر
 • مجوز خلبان خصوصی (PPL) آموزش عملی
 • تئوری مجوز خلبان خصوصی (PPL)
 • ساختار صنعت حمل و نقل هوایی
 • بحران خطوط هوایی و مدیریت تداوم

سال 2 ماژول

 • قانون هوا
 • دانش عمومی هواپیما
 • عملکرد هواپیما و برنامه ریزی
 • ارتباطات
 • ناوبری عمومی
 • عملکرد انسان و محدودیت ها
 • ابزار
 • هواشناسی
 • روش های عملیاتی
 • اصول پرواز: هواپیما
 • ناوبری رادیویی

سال 3 ماژول

 • هوانوردی مالی و اقتصاد
 • هوانوردی در متن جهانی
 • کسب و کار و سازمانی (اختیاری)
 • عوامل انسان به عنوان یک مفهوم اساسی در ایمنی هواپیما
 • پروژه تحقیقاتی (اختیاری)
 • مدیریت استراتژیک
 • مدیریت پایدار

قابلیت کارکرد

چشم اندازهای حرفه ای من چیست؟

پیش بینی های بوئینگ که بین سال های 2016 و 2035، صنعت حمل و نقل تجاری اروپا تقریبا 104،000 خلبان هواپیمایی تجاری جدید نیاز دارد * بنابراین مهارت های شما تقاضا می شود. هنگامی که شما این دوره را تمام کرده اید و تمام ماژول های آموزش پرواز را تکمیل کرده اید، مالک مالکیت مجوز Pilot Pilot با امتیاز دستگاه و ATPL منجمد خواهید بود. این به شما این امکان را می دهد که برای مقام اول مقامات با شرکت های هواپیمایی درخواست دهید. فارغ التحصیلان ما برای تبدیل شدن به افسران اولیه با تعدادی از خطوط هوایی از جمله British Airways، Ryanair، EasyJet، Cathay Pacific و Jet 2 رفته اند.

شما همچنین باید درک گسترده ای از کسب و کار شرکت های هواپیمایی ایجاد کنید و بتوانید انواع حرفه های مختلف در صنعت حمل و نقل را دنبال کنید.

* پیش بینی های بوئینگ

چگونه به من کمک می کنید برای آینده خود آماده شوید؟

در طول زمان خود با ما، از شما در مسیر کاری حرفه ای خود حمایت خواهیم کرد. ما به شما در توسعه مهارت های حیاتی کمک می کنیم، شما را تشویق می کند که رهبران کسب و کار، کارآفرین و خوب شوید. ماژول های ما و تخصص تدریس به شما کمک می کند تا به عنوان یک یادگیرنده مستقل تر و مستقل از تخصص انضباط خود کمک کنید.

ما همچنین بعد از فارغ التحصیلی به شما در پیدا کردن اشتغال کمک می کنیم.

معامله بزرگ

در بک ها، ما اعتقاد داریم ابتدا دانشجویان ما را قرار می دهیم. به همین دلیل است که اتحادیه دانشجویان ما بسته منحصر به فرد "بزرگ معامله" ما را توسعه داده است. ما تنها دانشگاه انگلستان هستیم تا دسترسی رایگان به چنین فعالیت های گوناگون و هیجان انگیز را فراهم کنیم - همه اینها برای غنی سازی تجربه دانشگاه است.

ما رویدادهای رایگان و سرگرمی، کارگاه های مهارت های اضافی، ورزش، فعالیت های تفریحی، جوامع و طرح های پرداخت شده دانشجویی پرداخت می کنیم. همه در یکی از 10 اتحادیه دانشجویان برتر انگلستان. این معامله بزرگ است!

هزینه ها

قیمت آن چند است

 • خانه تمام وقت و اتحادیه اروپا 2019/20: 9،250 پوند در سال
 • تمام وقت بین المللی 2019/20: 11،000 پوند در سال

اکثر دوره ها شامل برخی از هزینه های اضافی است که توسط هزینه های خود را پوشش نمی دهد.

شما در طول زمان خود به عنوان یک دانش آموز می توانید از حمایت مالی از طریق بورسیه یا بورس تحصیلی بهره مند شوید.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط Bucks New University »

آخرین به روز رسانی می 14, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
9,250 GBP
(خانه تمام وقت و اتحادیه اروپا 2019/20: 9،250 پوند در سال، تمام وقت بین المللی 2019/20: 11،000 پوند در سال)
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019