کارشناسی ارشد (Hons) در 3D انیمیشن و تجسم

Glasgow Caledonian University - The School of Engineering and Built Environment

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارشناسی ارشد (Hons) در 3D انیمیشن و تجسم

Glasgow Caledonian University - The School of Engineering and Built Environment

سال فقط 3 سال

انیمیشن سازان 3D یک جهان خیالی پر از افراد، شخصیت های کارتونی و اشیاء روزمره را در حال حرکت و در یک محیط در حال تغییر، ایجاد می کنند. با استفاده از نرم افزار طراحی پیشرفته ترین انیمیشن سازان 3D، دنیای داستانی واقعی به نظر می رسد.

این برنامه به شما اگر شما مایل به تخصص در انیمیشن کامپیوتری 3D برای فیلم های دیجیتال و جلوه های بصری، بازی ها، معماری و مفهوم تجسم، شبیه سازی مجازی و یا گرافیک حرکت تجدید نظر شود. این برنامه شما را به شیوه های مدرن ایجاد محتوای سه بعدی برای صنعت خلاق معرفی می کند، به شما کمک می کند که مسیر زندگی شغلی خود را درک کنید و به شما توانایی ویژه ای در نقش شغلی مناسب را ارائه دهید.

امکانات Studio عبارتند از: آزمایشگاه 3D Animation Labs، آزمایشگاه واقعیت مجازی، تولید فیلم HD Video Production، استودیو فیلمبرداری، استودیو ضبط صوتی دیجیتال و استودیو طراحی بازی با ابزار سه بعدی لیزری، ابزار ضبط فیلم و ماشینهای سریع نمونه سازی.

این برنامه با در نظر گرفتن و بازخورد دریافت شده از حرفه ای ها در صنعت انیمیشن کامپیوتری 3D طراحی شده است. با درک پیشرفت های جاری در تصاویر تولید شده کامپیوتر (CGI)، بازی ها، VFX و انیمیشن، این برنامه به طور کامل از نیازهای فعلی صنعت بازتاب می یابد.

شغل شما

در میان فرصت های حرفه ای هیجان انگیز برای فارغ التحصیلان این دوره انیمیشن سازی 3D، مدل ساز 3D، طراح گرافیک 3D، انیماتور بازی، هنرمند تجسم معماری، هنرمند ویدئویی SFX و هنرمند قبل از تجسم برای تلویزیون و فیلم است.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

سال 3

انیمیشن پیشرفته کاراکتر، پروژه مجتمع، گرافیک حرکت، تولید 3D برای صنعت، (روانشناسی کاربر) (انتخابی) یا کارگاه تولید پیش تولید، مهارت های تحقیقاتی

سال 4

افتخار پروژه، تمرین خلاق، تجسم 3D پیشرفته

شرایط ورود

سال 3

HND

3D انیمیشن کامپیوتری (یا معادل آن) با A / B در واحدهای درجه بندی شده. متقاضیان باید یک پرتفوی دیجیتال ارائه دهند.

ارسال نمونه کارها

همه متقاضیان مجبورند برای ارائه پورتال دیجیتالی برای سنجش پتانسیل خلاقانه، انگیزه و مناسب بودن برنامه، ارائه دهند. نمونه کارها ممکن است برای انتخاب یک مرحله مصاحبه از یک مجموعه کوچکتر از متقاضیان، مجددا انتخاب شوند.

زبان انگلیسی

دانش آموزانی که زبان اول انگلیسی نیستند، به طور معمول نیاز به داشتن معادل نمره آزمون آکادمی IELTS 6.0 با عنصر کمتر از 5.5 را دارند.

لطفا توجه داشته باشید: اگر از اکثریت زبان انگلیسی صحبت می کنید، ممکن است مجبور نباشید مدارک بیشتری درباره مهارت زبان انگلیسی خود را ارائه دهید.

اطلاعات اضافی

دیگر مدارک تحصیلی و حرفه ای

هر برنامه کاربردی به GCU به صورت جداگانه در نظر گرفته می شود. اگر دارای مدارک تحصیلی معمولی تحصیلی نیستید، اما می توانید تجربه کاری مرتبط و یا اعتبار از سازمان های شناخته شده حرفه ای را نشان دهید، ممکن است واجد شرایط برای ورود به این دوره از طریق شناخت دانشگاه از طرح پیش آموزش باشید.

Pathways بین المللی

اگر شما نیازهای زبان انگلیسی را برآورده نکنید، ممکن است واجد شرایط دریافت برنامه انگلیسی برای تحصیل در دانشگاه باشید.

هزینه ها و بودجه

هزینه های تحصیلی که پرداخت می کنید، بیشتر با وضعیت هزینه تعیین می شود. وضعیت هزینه دانشجو چیست؟

هزینه تحصیل 2018/19

  • خانه: 1820 پوند
  • RUK: 9250 پوند
  • اتحادیه اروپا: 1820 پوند
  • بین المللی: £ 11،500

* مجموع هزینه های تحصیل برای دانش آموزان RUK که دوره ی سه یا چهار ساله را به پایان رسانده اند، به مبلغ 27،750 پوند محدود می شود. هزینه های خاص تحت تأیید دولت اسکاتلند قرار دارند و ممکن است یک بار تایید شوند.

اگر مطالعات خود را در سپتامبر 2018 یا ژانویه 2019 آغاز کنید، این هزینه های سالانه یا ماژول است که در طول مدت دوره خود اعمال می شود؛ با این حال، هزینه ها تغییر می کنند. برای اطلاعات کامل درباره نحوه تغییر هزینه ها، هزینه و سیاست بازپرداخت ما را مطالعه کنید.

هزینه های اضافی

علاوه بر هزینه های تحصیلی البته، در طول زمان خود در دانشگاه ممکن است هزینه های اضافی را متحمل شوید.

بورس تحصیلی

ما آموزش عالی با قیمت مناسب ارائه می دهیم؛ به عنوان دانشگاه خوش شانسی، ما متعهد به فراهم آوردن تحصیلات عالی برای دانش آموزان با استعداد هستیم که هزینه های تحصیلات ما را پایین می آورد و یک بورس تحصیلی سخاوتمندانه بیش از 2.5 میلیون پوند در سال فراهم می کند.

اگر در مورد کمک هزینه تحصیلی برای سال 2018/19 به سوالات یا سوالات پاسخ دهید، لطفا با تیم سوالات دانشجویی تماس بگیرید.

دانش آموزان بین المللی شروع می شوند

برای دانشجویان بین المللی جدید، رویدادهای جهت گیری در 14 سپتامبر 2018 آغاز می شود. این زمان اضافی به طور خاص طراحی شده است تا به دانش آموزان بین المللی جدید کمک کند تا قبل از شروع القا و آموزش دانش آموزان، در انگلستان و GCU شرکت کنند.

در طول این دوره از فعالیت های سرگرم کننده و آموزنده، شامل تورهای پردیس و شهر و همچنین مراسم خوشامد گویی که می توانید با سایر دانشجویان بین المللی دیدار کنید، برگزار می شود.

تحصیل خارج از کشور

دانش آموزان فرصت تبادل بین المللی را دارند. این می تواند در یک مطالعه سه ماهه یا یک سال تمام در موسسه دیگری باشد، اغلب در یکی از شرکای اروپایی ما، که در آن دوره ها به زبان انگلیسی ارائه می شود. در حال حاضر، دانش آموزانی که این گزینه را انتخاب می کنند، در سال 3 انجام می دهند و اعتبارات خود را نسبت به درجه خود افزایش می دهند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی July 31, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
1,820 GBP
خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا؛ دانش آموزان RUK £ 9250؛ دانشجویان بین المللی 11،500 پوند
Locations
بریتانیا - Glasgow, Scotland
تاریخ شروع : سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
بریتانیا - Glasgow, Scotland
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات